Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Ce parere aveti despre Mircea Toader?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#19
Pitot

Pitot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,143
  • Înscris: 25.07.2010
Ce lege a fost aia la care mos Toader a incurcat mainile si au votat cimpanzeii invers decat voia superbase? :lol:

#20
Bompres

Bompres

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,084
  • Înscris: 15.09.2011

View PostPitot, on 13th December 2011, 17:11, said:

Ce lege a fost aia la care mos Toader a incurcat mainile si au votat cimpanzeii invers decat voia superbase? :lol:
Da. Tolomacul a incurcat sau a uitat care mana sa fie sus si care jos.  :lol: Dupa care i-a tras o sapuneala sefa lui , Hoata Nationala !

#21
Pitot

Pitot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,143
  • Înscris: 25.07.2010
E explicabil ca a uitat. S-a ramolit de cand tot suge ciolanu'.

#22
ageofdark

ageofdark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,815
  • Înscris: 18.06.2007

Quote

Ce parere aveti despre Mircea Toader?
Un politruc comunist de santier care in cei 21 de la Revolutie s-a mai dichisit si a reusit sa-si puna unul dintre veri director la un liceu din Timisoara.

#23
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005
Ce se poate spune in afara faptului ca are un tupeu maxim? Faptul ca este un om de afaceri in domeniul energiei? Faptul ca este om de afaceri in domeniul transporturilor subventionat de stat (chiar daca competitia nu este)? Sau ca este un bun deputat aducind 290 de milioane de lei pt Galati in vederea (printre altele) realizarii studiului de fezabilitate ºi asistenþã tehnicã pentru trasarea drumului de centurã al municipiului Galaþi, astfel încât anul viitor sã se ºtie pe unde va trece ºoseaua, iar din 2013 sã poatã începe lucrãrile de amenajare?

#24
Teodov

Teodov

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 25.05.2010

View Postcristi7, on 13th December 2011, 13:22, said:

Pai daca nu stii tu nu inseamna ca nu exista! Nu ai cum sa-ti faci treaba de acasa in situatiile astea. Si nici tu nu iti faci bine temele, pentru ca dupa cum postezi arati tot mai tare lumii ca esti un postac (ca mine) proaspat activat. Auzi la el, la unii totul e negru, in timp ce taman la cei cu care simpatizeaza el e numai lapte si miere. Numai dragospas mai e asa ca tine. Te-a activat pe tine pentru ca el nu-si mai permite sa spele asa pe fata PSD-ul?

Pitot asta, a fost activat cam acum o luna, chiar in perioada in care erau topicurile despre alegerea noilor moderatori. Pana sa intre pe topicul cu moderatori (unde primul lucru care l-a facut a fost sa ma atace) avea cam 150 de posturi, acum are peste 700. Omul e postac (ca mine) sadea, si bugetar.

A tot incercat sa ma atace, dar e slab rau, nici nu stiu de ce s-au mai deranjat aia din beci sa-l puna contra mea :lol:.

Edited by Teodov, 13 December 2011 - 19:34.


#25
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007
Tractorist cu basca

#26
Pitot

Pitot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,143
  • Înscris: 25.07.2010

View PostTeodov, on 13th December 2011, 19:26, said:

Pitot asta, a fost activat cam acum o luna, chiar in perioada in care erau topicurile despre alegerea noilor moderatori. Pana sa intre pe topicul cu moderatori (unde primul lucru care l-a facut a fost sa ma atace) avea cam 150 de posturi, acum are peste 700. Omul e postac (ca mine) sadea, si bugetar.

A tot incercat sa ma atace, dar e slab rau, nici nu stiu de ce s-au mai deranjat aia din beci sa-l puna contra mea :lol:.
Vad ca aplici perfect punctul 1 din ce ai invatat la scoala de securisti! :thumbup:

Ai grija daca te simti persecutat, urmarit! Vad ca ai o patologie incarcata.

View PostPitot, on 13th December 2011, 12:47, said:

Astea sunt predate securistilor la scoala de postaci (ca mine):
1. Nu poti combate interlocutorul? Atunci ataca-l pentru a-l discredita!
2. Nu se ataca? atunci fa-l macar sa discute despre asta si nu despre ideea de baza, aceea pe care nu poti s-o combati!
L-am rugat si pe colegul tau de banca, cristi7, sa imi spuna ce PSD-ist ridica mainile in plen pentru a arata pesedeilor pe cine sa voteze. Vad ca n-a fost in stare sa ingaime ceva. Fusese doar o afirmatie fara acoperire aruncata la deruta... poate prinde.

Edited by Pitot, 14 December 2011 - 10:39.


#27
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

View PostPitot, on 14th December 2011, 10:37, said:

Vad ca aplici perfect punctul 1 din ce ai invatat la scoala de securisti! :thumbup:

Ai grija daca te simti persecutat, urmarit! Vad ca ai o patologie incarcata.

L-am rugat si pe colegul tau de banca, cristi7, sa imi spuna ce PSD-ist ridica mainile in plen pentru a arata pesedeilor pe cine sa voteze. Vad ca n-a fost in stare sa ingaime ceva. Fusese doar o afirmatie fara acoperire aruncata la deruta... poate prinde.

Ti-am zis ca LIDERUL LOR DE GRUP! Mincinos ce esti!

#28
Pitot

Pitot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,143
  • Înscris: 25.07.2010

View Posttavktm, on 14th December 2011, 11:23, said:

Tu o tii asa in prostia ta, cu ridicatul de maini !
[...]
Da, cred ca asa este, vorbesti ca sa n-adormi !

View Postcristi7, on 14th December 2011, 11:27, said:

Mincinos ce esti!
Oare de ce postacii (ca mine) portocalii nu pot purta o discutie decenta fara injurii atat timp cat ei nu sunt jigniti la randul lor? Sa fie vorba de educatie? Sa fie vorba de faptul ca sunt croiti dupa chipul si asemanerea lui Zeus? Nu stiu. Cert este ca moderatorii nu sanctioneaza insultele lor, ci ma ameninta pe mine cu o pauza de 7 zile daca voi mai fi jignit. Interesant!

#29
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,695
  • Înscris: 10.08.2009

View PostTeodov, on 13th December 2011, 19:26, said:

Pitot asta, a fost activat cam acum o luna, chiar in perioada in care erau topicurile despre alegerea noilor moderatori.

Au mai activat unul de 2-3 zile, simon ii zice si e tot  "apolitic"

#30
Pitot

Pitot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,143
  • Înscris: 25.07.2010
Am inteles. Asta e modul de lucru la agentia portocalie de postaci (ca mine) si acum aveti impresia ca toti cei care scriu pe forumuri sunt tot postaci (ca mine), iar cei pe care nu-i cunoasteti sunt postacii (ca mine) opozitiei. Bun rationament aveti! :coolspeak:

#31
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

View PostPitot, on 14th December 2011, 11:43, said:

Oare de ce postacii (ca mine) portocalii nu pot purta o discutie decenta fara injurii atat timp cat ei nu sunt jigniti la randul lor? Sa fie vorba de educatie? Sa fie vorba de faptul ca sunt croiti dupa chipul si asemanerea lui Zeus? Nu stiu. Cert este ca moderatorii nu sanctioneaza insultele lor, ci ma ameninta pe mine cu o pauza de 7 zile daca voi mai fi jignit. Interesant!

Nu e o jignire sa te prind cu minciuna si sa-ti spun ca esti mincinos. E UN ADEVAR! Si-n plus, oare de ce postacii (ca mine) rosii se dau victime cand le spui adevarul in fata, iar apoi revin la aceeasi problema, ignorand ceea ce le-am spus si prefacandu-se ca in thread s-a postat doar lucruri in favoarea lor? E simplu: pentru ca ei isi urmaresc scopul.

Repet pentru a patra oara raspunsul la intrebarea ta: liderii de grup arata degetelul membrilor din parlament, fie ca-s din grupul parlamentar Pd-L, PSD, PNL UDMR sau UNPR. Poate ca-n cazul unui partid ca UDMR n-ai nevoie de degetel, pentru ca in Senat sunt 10 oameni de exemplu si la astfel de legi unde tb ridicat degetelul nu-s ei prezenti toti, stai linistiti. Iar mai departe, la deputati cred ca au sub 20.  In cazul PSD,PNL, PD-L situatia e mai greu de controlat altfel decat prin degetel.



View PostPitot, on 14th December 2011, 12:34, said:

Am inteles. Asta e modul de lucru la agentia portocalie de postaci (ca mine) si acum aveti impresia ca toti cei care scriu pe forumuri sunt tot postaci (ca mine), iar cei pe care nu-i cunoasteti sunt postacii (ca mine) opozitiei. Bun rationament aveti! :coolspeak:

Ti se pare ca procedezi tu altfel? Toti cei care au postat in acest thread si care nu ti-au dat dreptate au fost facuti postaci (ca mine) de catre tine!

#32
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,172
  • Înscris: 03.07.2008

View PostPitot, on 13th December 2011, 12:17, said:

Pai eu am zis ca nu stiu pe nimeni din PSD care sa ridice mainile in plen pentru a le semnaliza PSD-istilor cum sa voteze. Macar aia isi fac temele de acasa avand mai multa tinere de minte.
...

Asa de bine isi fac temele si asa tinere de minte au incat isi resping propriile proiecte.

Las-o moarta-n papusoi!

#33
Pitot

Pitot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,143
  • Înscris: 25.07.2010
Totusi cine de la PSD ridica mainile pentru a le arata cum sa voteze? Vad ca tot spuneti asta, dar fara niciun nume. CUM SE NUMESTE?

#34
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,172
  • Înscris: 03.07.2008

View PostPitot, on 14th December 2011, 13:41, said:

Totusi cine de la PSD ridica mainile pentru a le arata cum sa voteze? Vad ca tot spuneti asta, dar fara niciun nume. CUM SE NUMESTE?

Ca sa recunosti mana dreapta sau stanga e nevoie de un anumit grad de inteligenta pe care nu il au cei din PSD. Ce naiba, omule, astia l-au avut presedinte pe Prostanac, presedinte pe Bucuresti pe Vanghelie iar acum Ponta face pe cocosul pe acolo. Iti dai seama despre ce partid vorbim aici?!?!? :thumbup:

#35
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,695
  • Înscris: 10.08.2009

View PostPitot, on 14th December 2011, 13:41, said:

Totusi cine de la PSD ridica mainile pentru a le arata cum sa voteze? Vad ca tot spuneti asta, dar fara niciun nume. CUM SE NUMESTE?

Sarbu "unitesticularul" la senat.
Dusa la camera.
Toate partidele /grupurile parlamentare au de astia - sunt folositori sa nu greseasca votul cand se scoala din somn brusc.

#36
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,172
  • Înscris: 03.07.2008

View PostDANANDREI2001, on 14th December 2011, 13:46, said:

Sarbu "unitesticularul" la senat.
Dusa la camera.
Toate partidele /grupurile parlamentare au de astia - sunt folositori sa nu greseasca votul cand se scoala din somn brusc.

Mea culpa, habar n-aveam...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate