Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxe cumparare masina 2024

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...

La mulți ani @Arader!
 La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!

Suspect Frauda Informatica
 Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 

#130 - Incorrect file format

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
Audy

Audy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 111
  • Înscris: 10.04.2006
Am un forum phpbb pe care mi-l hosta un prieten pe un server linux care de curand si-a facut update la baza de date mysql. In urma update-ului, unele tabele nu mai pot fi accesate. Nu pot face back-up, nu pot fi citite, iar in phpmyadmin imi apar cu "in use".
Nu sunt bun cunoscator de linux, insa am cautat pe google si am aflat urmatoarele: in urma update-ului s-a inlocuit fisierul my.cnf, in care exista o setare legata de innodb care acum nu mai exista. Am gasit fisierul, in /var/lib/mysql/ insa nu stiu cum sa fac legatura, ce ar trebui sa setez in my.cnf sa il citeasca si ce ar trebui sa fac mai departe.

Va multumesc anticipat !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate