Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

Wireless Digi Wi-Fi, de la RCS & RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,524
  • Înscris: 16.12.2006

View PostGaradares, on 05 iunie 2017 - 02:54, said:

Am creat un cont Digi / RDS si dupa am vrut sa creez un cont DIGI WI-FI doar ca la spatiul "selectati adresa" nu pot selecta nimic ;__;
Oare asta e din cauza ca doar anumite abonamente pot avea acces la DIGI WI-FI ? dupa cum spun ei aici...   http://www.rcs-rds.r.....<br /><br />Daca asa sta situatia... atunci e nasol Posted Image  Ma gandeam ca poate orice client Digi / RDS poate avea acces la WI-FI
Sa inteleg ca ai doar CATV de la RCS ? Ca sa ai acces la Digi Wi-Fi iti trebuie abonament la internet fix sau internet mobil (stick 3G, Mi-Fi 4G sau abonament de voce Digi Mobil).

#38
Garadares

Garadares

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.06.2017

View Postpupama, on 05 iunie 2017 - 06:18, said:

Pai care doar anumite ca toate abonamentele de net ofera si Digi Wifi? Are 4 abonamente mari si late, nu te incadrezi in niciunul?

Pai... contul e facut pe factura / datele lui taicamiu si... sincer, habar nu am ce pachet / abonament are de la DIGI O.o
Dar daca nu ma lasa sa selectez nicio adresa de acolo inseamna ca nu am abonamentul potrivit, nu ?
La un moment dat credeam ca poate s-o buguit sau ceva :))

Mda... dar oare scrie undeva pe factura ce fel de abonament ai sau.. nope  -  asa, de curios..

#39
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,574
  • Înscris: 20.10.2006
La administrare servicii > adrese instalare servicii iti apare adresa? Daca da da click acolo si vezi ce servicii sunt instalate, daca exista internet fix sau mobil.

#40
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,195
  • Înscris: 18.04.2008
Digi WiFi Piața Unirii 1.http://cloud.tapatal...8-10-55-11.png?


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate