Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Bass combina la PC

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
wolverine97

wolverine97

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 04.02.2011
Deci am o combina Tevion MCD 9000 cu bass si boxe.As vrea sa conectez bassul si boxele la PC.Are cineva vreo solutie??? :thumbup:

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010

View Postwolverine97, on 27th April 2011, 22:28, said:

Deci am o combina Tevion MCD 9000 cu bass si boxe.As vrea sa conectez bassul si boxele la PC.Are cineva vreo solutie??? :thumbup:
Daca combina ta are mufa tip jack pe care sa scrie AUX IN, se poate. De asemeni, merg si RCA-urile, important este sa fie de AUX IN.

#3
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Se poate.
Am gasit niste poze pe net (puteai sa le pui tu sau sa detaliezi ce fel de mufe ai, si unde sunt)

Attached File  Tevion_MCD_9000__1_.jpg   47.72K   40 downloadsAttached File  Tevion_MCD_9000__2_.jpg   57.18K   43 downloads_.jpg]

"Bassul" se numeste subwoofer, in aceeasi incinta sta si amplificarea, tot acolo ai un input (poza a doua, unde scrie Line In). Din ce vad pare a fi unicul input, iar RCA-urile de jos par a fi de fapt pentru legarea boxelor, nu vad ce scrie.
Poti sa bagi linistit un cablu ca mai jos in line-in.
Attached File  interconect_rca_jack2.jpg   59.07K   25 downloads

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate