Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!
 La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk
 Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza
 Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...
 

restaurante bune In BRASOV

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
10 răspunsuri în acest subiect

#1
carmenrebeca_84

carmenrebeca_84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 75
  • Înscris: 28.01.2010
buna...

spuneti-mi si mie niste restaurante... ok in Brasov, unde se poate papa si o papa internationala , o pizza buna, spaghette .... dar sa evitam restaurantele de pe centru unde preturile sunt total exagerate.....sau chiar restaurantele cu specific romanesc... gen Ceasul Rau, ....
Multumesc

#2
ValaMaldoran

ValaMaldoran

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 389
  • Înscris: 02.11.2010

 carmenrebeca_84, on 3rd November 2010, 04:42, said:

buna...

spuneti-mi si mie niste restaurante... ok in Brasov, unde se poate papa si o papa internationala , o pizza buna, spaghette .... dar sa evitam restaurantele de pe centru unde preturile sunt total exagerate....
Multumesc
Am auzit ca este unul numit Venetia cu specific italian,care este recomandat ca fiind bun.Cam scumpicel dupa cate mi sa spus,fiind considerat un restaurant mai de fitze dar am auzit ca merita banii.
Altul ar fi Trattoria Del Chianti.
Personal am fost la unul pe Calea Bucuresti 90 mai sus de intersectia cu strada Berzei,numit Pellegrino.Este pizzeria dar arata ca un restaurant.Frumos inauntru,mancarea buna si preturile ok.

#3
carmenrebeca_84

carmenrebeca_84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 75
  • Înscris: 28.01.2010
mersi mersi



 ValaMaldoran, on 2nd November 2010, 21:40, said:

Am auzit ca este unul numit Venetia cu specific italian,care este recomandat ca fiind bun.Cam scumpicel dupa cate mi sa spus,fiind considerat un restaurant mai de fitze dar am auzit ca merita banii.
Altul ar fi Trattoria Del Chianti.
Personal am fost la unul pe Calea Bucuresti 90 mai sus de intersectia cu strada Berzei,numit Pellegrino.Este pizzeria dar arata ca un restaurant.Frumos inauntru,mancarea buna si preturile ok.


#4
m-larry

m-larry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 178
  • Înscris: 06.01.2011
Acum ceva timp era foarte bun restaurantul Roata Norocului.Mancam acolo foarte bine,dar in ultimul timp nu am mai fost,asa ca nu lua informatia ca pe o noutate. :rolleyes:

#5
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.217
  • Înscris: 29.11.2001

 ValaMaldoran, on 2nd November 2010, 21:40, said:

Am auzit ca este unul numit Venetia cu specific italian,care este recomandat ca fiind bun.Cam scumpicel dupa cate mi sa spus,fiind considerat un restaurant mai de fitze dar am auzit ca merita banii.
Altul ar fi Trattoria Del Chianti.
Personal am fost la unul pe Calea Bucuresti 90 mai sus de intersectia cu strada Berzei,numit Pellegrino.Este pizzeria dar arata ca un restaurant.Frumos inauntru,mancarea buna si preturile ok.

Si totusi, cele recomandate de tine sunt slabe pe linga cele de genul Ceasul rau. Si nici nu sunt asa ieftine. La Pellegrino e frumos inauntru? Ai niste gusturi cam spartane.

Editat de blackcat, 06 ianuarie 2011 - 16:36.


#6
turistro

turistro

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 389
  • Înscris: 25.07.2008
Dos Amigos?... din Piata Sfatului, gangul catre Piata Enescu

enjoy

#7
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.070
  • Înscris: 28.02.2008
Se mai maninca bine si la restaurantul Belvedere, de pe drumul catre Poiana Brasov.

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.554
  • Înscris: 08.10.2015
La Sergiana se mananca foarte bine, la fosta "Groapa cu bere"

#9
lupi

lupi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 141
  • Înscris: 23.02.2010
Da,da,confirm Sergiana , am fost de cateva ori si totul a fost ok !

#10
omomo

omomo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 114
  • Înscris: 21.09.2010
Un restaurant extraordinar este  FOUR ROSES. Specific casei sunt coastele la jar.Nu va puteti imagina cum sunt de delicioase. Sosul de langa ele,cu care sunt servite fac peste 50 % din gust. Doar daca as sti reteta,mi-as face zilnic. Vi-l recomand dim tot sufletul.

#11
JHonterusBv

JHonterusBv

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 28.10.2015
Gasiti aici o lista cu toate restaurantele din Brasov .Siteul are localizarea pe harta a fiecarei locatii , imagini si descriere a localului ,reviewuri precum si o filtrare dupa specificul restaurantului , facilitati,capacitate ,etc:
http://www.brasovtou...urante-pub-uri/

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate