Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 

Toți dorim să fie introduse câte mai multe canale H.D.

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004

View Postmonis, on 11th September 2010, 23:12, said:

De acord cu tine. Dar de ce nu lasi oamenii sa viseze? Normal ca nu vei avea canale de super calitate la 10 EUR/luna sau mai putin in cazul "mocangiilor"... Dar ar mai fi o posibilitate pe care operatorii de cablu ar putea sa o aplice...sa face unele pachete pentru cei care vor calitate si sunt sigura ca nu vor fi putini cei care se vor abona (cel putin in zonele urbane unde puterea de cumparare este mai mare).
De acord cu tine, dar si in cazul in care s-ar introduce pachete dedicate tot ar exista carcotasi (si nu putini) care ar comenta pe baza pretului sau al numarului prea mic de canale / pachet sau te miri ce ar mai gasi de comentat. Oricum, ar fi o solutie buna introducerea unui numar mare de pachete, la preturi pe masura calitatii lor. Nu stiu daca tehnic ar fi posibil crearea pachetelor personalizate / fiecare abonat, sa iti poti alege ce canale vrei sa urmaresti si sa le platesti numai pe acelea. Poate eu nu vrea sa ma uit la romantica sau acasa, de ex., dar trebuie sa le am, pentru ca vreau sa urmaresc axn.

Edited by mojook, 12 September 2010 - 10:08.


#38
monis

monis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 31.07.2010

View Postmojook, on 12th September 2010, 11:07, said:

De acord cu tine, dar si in cazul in care s-ar introduce pachete dedicate tot ar exista carcotasi (si nu putini) care ar comenta pe baza pretului sau al numarului prea mic de canale / pachet sau te miri ce ar mai gasi de comentat. Oricum, ar fi o solutie buna introducerea unui numar mare de pachete, la preturi pe masura calitatii lor. Nu stiu daca tehnic ar fi posibil crearea pachetelor personalizate / fiecare abonat, sa iti poti alege ce canale vrei sa urmaresti si sa le platesti numai pe acelea. Poate eu nu vrea sa ma uit la romantica sau acasa, de ex., dar trebuie sa le am, pentru ca vreau sa urmaresc axn.

Cred ca din punct de vedere economic o personalizare nu ar renta..dar introducerea de pachete, eu zic ca da..nu sunt analist al pietei de telecomunicatii, dar ma gandesc ca din punct de vedere al satisfacerii necesitatilor clientilor ar fi mai ok sa fie introduse mai multe pachete cu un numar mai mic de canale si fiecare sa isi poata alege ce pachete doreste sa aiba in abonament...si asta ar fi un fel de personalizare, dar nu ca cea la program de care vorbesti mai sus.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate