Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

caut caine lupta sau arma paintball

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
belogerer

belogerer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 14.03.2008
deci am ajuns cu ditai rottweilerul sa nu mai fac fata la cainii pe care ii intretine un tigan jegos care are carciuma intre blocuri - inchiriez arma paintball pt 2-3 zile sa ii alung din oras sau caine killer sa ii dau drumul in terasa la jegos

nu glumesc - tocmai ce am badijonat cainele propriu muscat de haita de maidanezi fara nici un motiv - era in lesa la picior si a fost atacat din spate fara sa vad..

Edited by belogerer, 02 August 2010 - 18:53.


#2
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
lasa naibii inchiriatul...ce atata bataie de cap pentru niste javre???ia si tu niste otrava si un kilogram de carne...sa vezi ce ii "alungi" de tot,pe lumea ailalta...de nu se vad!simplu,scurt,la obiect,ce te mai complici cu caini,paintball,etc...un tanc,ceva,nu vrei?daca sunt mai multi (si sigur sunt) cu tot cu cainele "killer" te fac si pe tine praf.sau vrei sa fii in ton cu rottweiller-ul tau si sa aveti bandaje amandoi?otrava tata,cea mai buna recompensa pe care le-o poti da pentru ce a patit cainele tau.daca patea cainele meu asa ceva,ii dadeam otrava si tiganului,ca i-a crescut ca la stana,nu numai la potai. :peacefingers:
P.S. : fa-i un vaccin antirabic la catelul tau.saracul :console:

Edited by dygey, 02 August 2010 - 19:06.


#3
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
Fi tu si tu bun si da-le ceva de mancare la cainii aia.
Evident,te vei gandi tu la ceva delicios...  :thumbup:

Edited by mihai!, 02 August 2010 - 19:04.


#4
scrisit

scrisit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 01.12.2007
Cum am zis intr-un alt topic, rasistii se cunosc de la departare. Si-o patesc.

#5
belogerer

belogerer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 14.03.2008
am niste otrava in casa dar la rece acum ca m-am calmat cat de cat parca nu imi vine...a mea e si in calduri si poate ca eu am gresit ca am mers pe acolo...

View Postscrisit, on 3rd August 2010, 07:03, said:

Cum am zis intr-un alt topic, rasistii se cunosc de la departare. Si-o patesc.

sa te vad eu incoltit de javre si muscat si mai vb dupa mestere...sau si mai rau sa iti vezi cainele scheunand  brusc atacat fiind din spate fara avertisment fara nici o posibilitate de aparare...luat ca din oala ca sa spun asa...

Edited by belogerer, 02 August 2010 - 19:08.


#6
fuckfield

fuckfield

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 06.07.2010
Eu urasc anti-rasismul, sterotipurile nu se formeaza din senin din iarba verde, sa-i spui unui om sa nu urasca pe cineva e ca si cum i-ai spune sa uite de toata experienta lui si de toata experienta colectiva a altora.

Credeam ca e cu libertatea de exprimare si de opinii, daca cineva vrea sa urasca pe cineva eu cred ca are tot dreptul


Nu mai bine iei un pistol cu bile mai puternic ? ca alea cu vopsea lasa urme

Edited by fuckfield, 02 August 2010 - 19:14.


#7
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
ia sa te vad eu,prietene nerasist cu N javre alergand dupa fundul tau...sa vad atunci din partea ta flower power si peace si alte d-astea.si apoi la doctor,antirabic,pansamente,chirurgie plastica sau doamne fereste ce-o mai fi cazul.sa vad cum tragi un fum atunci,te relaxezi ametit de sedative si zici "ja,man...hau gud it iz...uuu,ja...pis men,pis" :thumbdown:

Edited by dygey, 02 August 2010 - 19:13.


#8
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008
[quote name='belogerer' date='2nd August 2010, 18:49' post='8587533']

Prima optiune sa iti mai pazesti si spatele.A doua sa te plimbi mai des pe acolo cu cateaua ta pt a se imprietenii cu maidanezii ,incetul cu incetul se poate.Dar nu acum cat e in calduri.
A treia solutie sa ai la tine ceva petarde mici sau orice alta pocnitoare.Cand treci pe acolo le lasi un mesaj.
A PATRA SI CEA MAI USOR DE APLICAT SA OCOLESTI ZONA ACEEA.
Cat despre otrava .,fi serios si copil ,,telighent,,Cainii aceea isi apara teritoriul sant caini.,pariu ca si cateaua ta ar face asa ceva daca ar fi abandonata si ar gasi pe cineva care sa o hraneasca.

#9
soka norman

soka norman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,978
  • Înscris: 28.05.2006
fa o asociatie contra propritarilor de caini imbecili
eu semnez ca membru

#10
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006
un spray paralizant cu gaz cs (gasesti pe okazii sau alte situri de genu) si ai rezolvat toti cainii ;) simplu, eficient si fara urme
ai grija doar sa nu fie cainele tau prin preajma cand dai, ca s-ar putea sa ramai fara el....

Edited by khazar, 03 August 2010 - 01:11.


#11
soka norman

soka norman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,978
  • Înscris: 28.05.2006

View Postkhazar, on 3rd August 2010, 02:09, said:

un spray paralizant cu gaz cs (gasesti pe okazii sau alte situri de genu) si ai rezolvat toti cainii ;) simplu, eficient si fara urme
ai grija doar sa nu fie cainele tau prin preajma cand dai, ca s-ar putea sa ramai fara el....
e lacrimogen nu paralizant

si nu stiu cat de eficient este
chiar merge?
cine a testat pe cazuri reale?

#12
m&m

m&m

    Produs de reacție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,976
  • Înscris: 19.06.2006
Asta nu-i subiect de "Pet World".

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate