Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

Sfat achizitionare windows

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,635
  • Înscris: 30.07.2003

View Postlucifer76, on 22nd March 2012, 08:35, said:

Eu caut o solutie mai ieftina.
Eu ti-am zis filiera user-producator. Asa user-user trebuie cautat prin site-urile cu anunturi.

#38
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,259
  • Înscris: 24.02.2007
As alege mai degraba un calculator SH la care sa primesti si licenta de XP, totul in vreo 100 euro.

#39
eCStas1

eCStas1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012
Fratilor am ajuns sa comentam atata aicea pentru un copil de 14 ani care vrea  un windows pe un PC care nici Counter-Strike nu merge cred, deci clar ca trebuie un windows nu prea complicat dar care sa arate bine ptr ca na` e fata... sa fim seriosi baga windows XP sp3 e cel mai bun ;) parerea mea si cel mai stabil !
Ori daca nui place interfata si toate alea baga Linux si gata ! ca oricum cu windowsu lunar o sa vina cineva sa il rr pentru ca se gasesc virusi,keyloggere etc, iar ea fiind fata va intra pe orice site !


P.S.  E cumva fata presedintelui de se comenteaza atata aici? Sa editeze autorul topicului si sa puna sus acolo BREAKING NEWS !

Edited by eCStas1, 23 March 2012 - 10:49.


#40
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,420
  • Înscris: 15.12.2009

View PosteCStas1, on 23rd March 2012, 11:43, said:


Ti-e foame amice?

Am reusit sa gasesc sa cumpar de la cineva o licenta Windows XP SP3 la vreo 200 de lei. Era un pachet sigilat, n-am idee cat de legal, nici nu ma intereseaza, deoarece a mers activat fara probleme. In decembrie 2011 am schimbat computerul cu un netbook Asus, care ruleaza Windows Starter (preinstalat).

#41
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,635
  • Înscris: 30.07.2003

View PostAnn0nyym0us, on 25th March 2012, 13:54, said:

a mers activat fara probleme.
Activarea e una, licentierea e alta. Nu inseamna ca daca a mers activarea ai si licenta ! Vorbesc in general, nu in cazul tau.

#42
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,420
  • Înscris: 15.12.2009
Nu te contrazic, nici nu mai are relevanta acum in cazul meu. Ideea era ca n-am avut probleme cu activarea sau cu update-urile.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate