Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...
 Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 

Assassin's Creed: Brotherhood

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008

Quote

Assassin's Creed: Brotherhood is a third person action-adventure video game in development by Ubisoft for Microsoft Windows, PlayStation 3 and Xbox 360. The game is set to be released on 16 November 2010. The game is a direct-sequel to Assassin's Creed II (but is not Assassins Creed III) and its story will take place shortly after the ending of the previous game, with Ezio returning as the main protagonist. It's the first game in the series to feature multiplayer mode. In May 2010, Ubisoft released the teaser trailer for the game. A cinematic trailer was revealed at E3 2010 along with gameplay.
De pe Wikipedia, acum am aflat de el. Cum credeți că va fi? Va fi primul AC cu multiplayer!

#2
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
A aparut gameplay pe youtube de ceva timp si la multiplayer,versiunea pentru pc probabil va intarzia ca si assassin's creed II ..  :rolleyes:

#3
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Știu că se vorbește de el de mai mult timp, cam o lună, dar nici nu avea topic și nici nu prea s-a vorbit de el, fiind acoperit de jocuri gen Bulletstorm în perioada E3-ului.
Eu de abia aștept MP, o să fie tare de tot :D.

#4
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Glumești :roflmaofast: ? Mi se pare și mai fain decât AC II din trailere...

#5
nessarian

nessarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.06.2010
eu vorbeam de ideea de assassin..de cat mai discret...de stealth...
l-au facut mult prea adventure...prea razboinic...

#6
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007
De unde stii asta? Dintr`un trailer? Pff
Eu cred ca te inseli, si la fel ca mattbaker cred ca o sa fie mai bun decat AC II (desi cred ca o sa fie pe acelasi motor grafic).

#7
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005

View Postnessarian, on 7th July 2010, 12:25, said:

eu vorbeam de ideea de assassin..de cat mai discret...de stealth...
l-au facut mult prea adventure...prea razboinic...
Din trailere arata foarte bine, daca reuseste sa fie mai bun decat AC2 atunci va fi superb. Il astept cu mare interes, pana atunci mai  am putin de lucru la AC2.  :thumbup:

#8
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,874
  • Înscris: 06.10.2003
Interesant.
Doar ca apare la un an dupa Assasin's Creed 2 ceea ce inseamna "facut pe banda rulanta" aka. mult marketing, batai, actiune si mai putina substanta aka. poveste.
Sper totusi sa nu contina idioteniile cu steagurile & stuff din AC1 :thumbdown:

#9
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Mie și așa povestea din seria AC mi se pare aiurea:
Spoiler
, dar ca gameplay este un joc extraordinar!

#10
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005

View Postshiva, on 7th July 2010, 13:32, said:

Doar ca apare la un an dupa Assasin's Creed 2 ceea ce inseamna "facut pe banda rulanta" aka. mult marketing, batai, actiune si mai putina substanta aka. poveste.
Din partea mea sa apara cate unul la 6 luni dar sa fie cel putin la nivelul lui AC2 care imi place la nebunie.  :rolleyes:

#11
nessarian

nessarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.06.2010
spun acelasi lucru...as prefera mai mult stealth assassin decat batai calare, batai medievale cu sabia and shit like that...
sa te strecori ca baiatu...sa nu te vada nimeni...nu sa tragi cu tunu...sa te bati parte in parte cu orice neavenit..+ ca multiplayeru o sa fie FAIL:)

#12
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008

View Postshiva, on 7th July 2010, 13:32, said:

Interesant.
Doar ca apare la un an dupa Assasin's Creed 2 ceea ce inseamna "facut pe banda rulanta" aka. mult marketing, batai, actiune si mai putina substanta aka. poveste.
Sper totusi sa nu contina idioteniile cu steagurile & stuff din AC1 :thumbdown:
Pai daca motorul grafic este acelasi iar povestea continua de la "vila unchiului Mario",n-au avut decat sa creeze un oras nou (ROMA din ce s-a divulgat pana acum),sa adauge niste miscari noi lui etzio si sa faca inamicii sa atace mai des ... Exista o echipa separata care lucreaza la multiplayer.
Intre AC si AC II,n-a fost mare diferenta de timp desi s-au schimbat foarte multe ..

Cat despre actiune,e normal sa inceapa asa,dupa ce au distrus vila ce voiati sa faca ? Sa se duca pe ascuns la inamici si sa le bage sabiile in spate? Trebuia sa treaca in ofensiva . Probabil restul asasinarilor vor fi la fel ca inainte :)

Edited by Gh3r0m, 08 July 2010 - 23:47.


#13
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008

View Postnessarian, on 9th July 2010, 00:27, said:

spun acelasi lucru...as prefera mai mult stealth assassin decat batai calare, batai medievale cu sabia and shit like that...
sa te strecori ca baiatu...sa nu te vada nimeni...nu sa tragi cu tunu...sa te bati parte in parte cu orice neavenit..+ ca multiplayeru o sa fie FAIL:)
Așa, deci ăia  
Spoiler
și tu vrei să mergi pe la spate, să nu te vadă nimeni și chestii din astea. N-are nici un sens. Și așa în AC I și ACII sunt destule misiuni stealth. Iar modul multiplayer FAIL este o aberație(no offence) pentru că nici nu l-ai jucat să zici așa...

Edited by mattbaker, 09 July 2010 - 07:31.


#14
nessarian

nessarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.06.2010
fratioare...sunt game tester de 4 ani de zile...nu zic compania
si cand zic ca e fail..crede-ma ca e fail
cat despre stealth in ac2..singurele lucruri stealth sunt misiunile gen "kill x without being detected"....sau mersul pe strada fara sa fii detectat...in rest sucks din pct asta de vedere
(nu zic ca nu e un joc reusit...bate la cur orice joc de gen...eu am zis doar la ce ma astept eu de la el)
revin la FAIL MULTIPLAYER: un rpg....action 3d stealth cu aventura..in care adversarul se poate omori dintr-o singura lovitura...nu va fi niciodata un joc FUN in multiplayer

#15
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008

View Postnessarian, on 10th July 2010, 15:14, said:

fratioare...sunt game tester de 4 ani de zile...nu zic compania
si cand zic ca e fail..crede-ma ca e fail
cat despre stealth in ac2..singurele lucruri stealth sunt misiunile gen "kill x without being detected"....sau mersul pe strada fara sa fii detectat...in rest sucks din pct asta de vedere
(nu zic ca nu e un joc reusit...bate la cur orice joc de gen...eu am zis doar la ce ma astept eu de la el)
revin la FAIL MULTIPLAYER: un rpg....action 3d stealth cu aventura..in care adversarul se poate omori dintr-o singura lovitura...nu va fi niciodata un joc FUN in multiplayer
Da? L-ai jucat tu? Dacă ești game-tester nu înseamnă că aranjezi tu gusturile altora. O să vezi la câți și la câți o să le placă.

#16
nessarian

nessarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.06.2010
nu am zis-o batand vreun apropo la gusturi...doar ca am testat niste jocuri ...cunosc sa zic...ce se cere...o sa vezi
pana la urma intotdeauna vor exista si fani....ai jocului insa..multiplayeru'  ac...nu va avea avergura jocurilor multiplayer jucate in masa..va avea numarul lui de fani...numar restrans de altfel

#17
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
AC are mulți fani, nu înțeleg ce zici :huh: , din un trailer nu se poate zice câți de mult o să îl placă și câți nu.
Numai bine :peacefingers: !

#18
nessarian

nessarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.06.2010
ce sa zic...astept dupa lansare PM cu "ai avut dreptate" :))...cum imi place mie sa zic ...'sper sa ma insel' ca atunci cand totul pare sa fie naspa si de fapt de marfa....placerea creste:D...HF

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate