Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

esecuri culinare

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,795
  • Înscris: 13.01.2005

View PostViezure-1000, on Jun 28 2006, 19:50, said:

Cind eram mic am facut ciorba de castraveti.
Niciodată nu mi-a trecut prin minte că din castraveți se poate face ciorbă :D

Cu ceva timp în urmă am vrut să pun 5 (cinci) căpățîni de usturoi la o oală de ciorbă de salată.

#38
Viezure-1000

Viezure-1000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 668
  • Înscris: 02.02.2006

View Postmufă, on Jun 29 2006, 12:42, said:

Niciodată nu mi-a trecut prin minte că din castraveți se poate face ciorbă :D

Cu ceva timp în urmă am vrut să pun 5 (cinci) căpățîni de usturoi la o oală de ciorbă de salată.

Nici nu incerca. I-a trebuit lui maica-mea un cazan intreg de ciorba normala ca s-o dilueze pe-a mea si dupa aia s-a chinuit cu taica-miu sa o manince. :death:

#39
Sergiu_Q

Sergiu_Q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 11.03.2005
ultima greseala a fost niste file de rechin. m-a pus dracu sa folosesc tot felul de condimente pentru "peste"  si am pus o lamaie intreaga +vr0 0,3litri de vin....si asa am reusit sa stric bunatate de rechin . am mancat vreo cateva bucatele dar imi venea sa bor@sc din cauza gustului dat de la lamaie si vin . pana la urma l-am aruncat  :(

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate