Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...
 Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 

Elena Udrea si afacerile familiei

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
accipiter

accipiter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 283
  • Înscris: 11.12.2009
Din luna iulie si pana acum nu a mai intrat nici un proiect pentru dezvoltare regionala finantat din banii de la UE iar proiectele care asteapta acum vor fi date primarilor PDL.

Oare ce firme se vor ocupa de acestea, in special pe asfaltare?? Delta ACM????
Poate va intrebati a cui este aceasta firma Delta ACM!
In caz ca nu stiati este a ministrului dezvoltarii regionale (Elena Udrea).

Acum am si eu o intrebare pentru voi: In ce tara membra a UE pui ministru la dezvoltare regionala si turism o persoana ce detine o firma ce face afaceri majoritar cu statul in valoare de 400 mil euro???

Pentru toti apaudacii portocalii, care vor zice ca mint, voi pune si un link:
http://www.editie.ro...ia-Elenei-Udrea
Am pus unul singur sa va convingeti. Daca vreti mai multe dovezi google va sta la dispozitie.

Sper sa nu inchideti sau sa stergeti topicul cum faceati in campanie pe motiv ca sunt prea multe pe tema asta (lucruri negative spuse PDL-ului sau conducatorului lor suprem).

#2
-Dorin-

-Dorin-

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,050
  • Înscris: 22.05.2009

View Postaccipiter, on 12th March 2010, 17:39, said:

Din luna iulie si pana acum nu a mai intrat nici un proiect pentru dezvoltare regionala finantat din banii de la UE iar proiectele care asteapta acum vor fi date primarilor PDL.

Oare ce firme se vor ocupa de acestea, in special pe asfaltare?? Delta ACM????
Poate va intrebati a cui este aceasta firma Delta ACM!
In caz ca nu stiati este a ministrului dezvoltarii regionale (Elena Udrea).

Acum am si eu o intrebare pentru voi: In ce tara membra a UE pui ministru la dezvoltare regionala si turism o persoana ce detine o firma ce face afaceri majoritar cu statul in valoare de 400 mil euro???

Pentru toti apaudacii portocalii, care vor zice ca mint, voi pune si un link:
http://www.editie.ro...ia-Elenei-Udrea
Am pus unul singur sa va convingeti. Daca vreti mai multe dovezi google va sta la dispozitie.

Sper sa nu inchideti sau sa stergeti topicul cum faceati in campanie pe motiv ca sunt prea multe pe tema asta (lucruri negative spuse PDL-ului sau conducatorului lor suprem).
Te rog să-l aduci pe topicul destinat guvernării portocalii. Se merită.

#3
accipiter

accipiter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 283
  • Înscris: 11.12.2009

View Post-Dorin-, on 12th March 2010, 17:54, said:

Te rog să-l aduci pe topicul destinat guvernării portocalii. Se merită.

Sa stii ca mai am!

Poate vreti ceva si despre domnul berceanu si firma sa SC AVI SRL  !

Ceva ce a facut intre 2004 si 2007 cand era ministru al transporturilor. Si asta o stiu de la angajatii sai.

Era ceva legat de stalpii de iluminat si cum si-a acordat contractul propriei firme care de fapt nu era a lui ci a lu' fisu'.

:) ai naiba mogulii astia (patriciu, vantu , voiculescu) cum vor ei raul tarii si doar pdl-ul sta impotriva lor; Mama lor de moguli nenorociti!!!

#4
kahn_2

kahn_2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,948
  • Înscris: 12.01.2007

View Postaccipiter, on 12th March 2010, 17:39, said:

Pentru toti apaudacii portocalii, care vor zice ca mint, voi pune si un link:
http://www.editie.ro...ia-Elenei-Udrea
Am pus unul singur sa va convingeti. Daca vreti mai multe dovezi google va sta la dispozitie.


Si cam cata credibilitate crezi tu ca poate avea un articol care incepe asa: Bugetul Craiovei, pus la dispoziția unei firme controlată de „iapa lui Băsescu“? Curat echidistant, elegant, profesionist - nu-i asa? ;)
In rest, un ghiveci de articol care nu demonstreaza nimic, in schimb e vechi de un an (18 martie 2009)! :D
Ceea ce inseamna ca, intre timp, a avut loc ditamai razboiul electoral - in care, daca ar fi existat niste dovezi reale, nu ar fi ezitat nimeni sa le scoata la atac.
Asa ca... mai incearca, google iti sta la dispozitie!

#5
zagon

zagon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 30.11.2009
e full de lovele ciorditoarea asta tupeistă. :thumbdown:

#6
accipiter

accipiter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 283
  • Înscris: 11.12.2009

View Postkahn_2, on 12th March 2010, 19:19, said:

Si cam cata credibilitate crezi tu ca poate avea un articol care incepe asa: Bugetul Craiovei, pus la dispoziția unei firme controlată de „iapa lui Băsescu“? Curat echidistant, elegant, profesionist - nu-i asa? ;)
In rest, un ghiveci de articol care nu demonstreaza nimic, in schimb e vechi de un an (18 martie 2009)! :D
Ceea ce inseamna ca, intre timp, a avut loc ditamai razboiul electoral - in care, daca ar fi existat niste dovezi reale, nu ar fi ezitat nimeni sa le scoata la atac.
Asa ca... mai incearca, google iti sta la dispozitie!

Pentru unii ca tine (murdari de miere maro pe la bot) nu vor fi niciodata suficiente dovezi dar te intreb eu:

Cum sa pui ministru la dezvoltare regionala o persoana care are o firma ce face afaceri cu statul de 400 mil de euro???

Edited by accipiter, 12 March 2010 - 19:43.


#7
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

View Postaccipiter, on 12th March 2010, 17:39, said:

Poate va intrebati a cui este aceasta firma Delta ACM!
In caz ca nu stiati este a ministrului dezvoltarii regionale (Elena Udrea).

View Postaccipiter, on 12th March 2010, 19:41, said:

Cum sa pui ministru la dezvoltare regionala o persoana care are o firma ce face afaceri cu statul de 400 mil de euro???


Poate nu știați, dar M. Jackson trăiește.
Scrie pe un site.

Accipiter, când o să aduci o dovadă că afirmația ta este reală, îmi dai PM și redeschid topicul.

Edited by tomaso, 12 March 2010 - 20:00.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate