Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de convine unora sa cumpere p...

Vanzatorul mașinii a plecat ...
 RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio

Sens unic pe strada Matasari (Buc...

Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...
 WWE - The Undertaker

Aș vrea sa merg la o cursa d...

Parola sistem DMR18

Construirea de Linkuri in Forumur...
 geome clasa 7

Inlocuire baterii plumb cu bateri...

Baterie 12V motorizare hybrid

Caut site-uri vechi unde postam p...
 

Licitatii online cu second hand Anglia

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
marco68

marco68

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 411
  • Înscris: 23.12.2007
Buna ziua, ceea ce caut de mult timp si nu reusesc sa gasesc,(simt ca ma invirt pe linga) sint licitatiile care sa fac in Anglia la second hand la niste preturi foarte accesibile(din informatia unor amici care au participat).
        Rugamintea mea este(si nu doar pt mine, sint sigur ca multi vor sa-si cumpere ceva second cu precizarea:in stare foarte buna:), catre cei care stiu , care au participat, care cunosc adresa sau adresele mai sigur sa ne ajutam reciproc  si sa postam , poate reusim sa iesim mai ieftin decit cu chinezariile de la noi(ieftin ma refer la calitate pret) .
        Banuiesc ca prin cuvintul Licitatie este obligatorie prezenta, dar trebuie sa fie si varianta Online.....ar trebui sa fie.

#2
marco68

marco68

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 411
  • Înscris: 23.12.2007
Stiu ca este     ebay, dar nu iese la preturi cu ce am fost informat....

#3
chinaman

chinaman

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 560
  • Înscris: 23.06.2008

 marco68, on 18th December 2009, 08:45, said:

Buna ziua, ceea ce caut de mult timp si nu reusesc sa gasesc,(simt ca ma invirt pe linga) sint licitatiile care sa fac in Anglia la second hand la niste preturi foarte accesibile(din informatia unor amici care au participat).
        Rugamintea mea este(si nu doar pt mine, sint sigur ca multi vor sa-si cumpere ceva second cu precizarea:in stare foarte buna:), catre cei care stiu , care au participat, care cunosc adresa sau adresele mai sigur sa ne ajutam reciproc  si sa postam , poate reusim sa iesim mai ieftin decit cu chinezariile de la noi(ieftin ma refer la calitate pret) .
        Banuiesc ca prin cuvintul Licitatie este obligatorie prezenta, dar trebuie sa fie si varianta Online.....ar trebui sa fie.

prin toate tarile inclusiv romania exista licitatii la obiecte confiscate din diferite motive. haine, masini utilaje etc. doar ca trebuie sa fi pe faza si eventual sa ai pe cineva in zona unde se face licitatia. multe produse nu sunt neaparat pe licitatie si sunt de vanzare la preturi mai mici platesti is le iei.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate