Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Eu unde votez ?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009
Iau cazul meu, domiciliu stabil Piatra Neamt, cu viza de flotant in Bucuresti, sectorul 1 pe la Hotel Pullman ( ex. Sofitel ).
Unde ma duc sa votez ?
Ca nu am gasit niciunde pe net sectii de votare pentru alegerile de maine.
Multumesc frumos.

#2
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
  Sunt puse pe la diverse alimentare,magazine de cartier, afise mari ale prefecturii, unde in functie de strada pe care locuiesti si numarul acesteia vei afla la ce sectie de votare esti arondat. 
  
  Pe site-ul institutiei prefectului gasesti numai numarul sectiei de votare ,unde se afla aceasta si in ce unitate .
  
  Daca nu gasesti nici acele afise, (cu toate ca este posibil sa fie la intrarea in orice sectie de votare ) intreaba un vecin din bloc unde a votat el in scrutinurile trecute. De obicei,in mare sunt aceleasi.

Edited by mihai!, 21 November 2009 - 16:27.


#3
Electryc

Electryc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 767
  • Înscris: 10.02.2008
Am si eu o intrebare: sunt la facultate in Cluj, n-am viza de flotant pe buletin, buletinul imi este pe adresa de Pitesti; pot sa votez ? Am auzit ca s-ar face niste liste suplimentare , sau ceva de genu.

#4
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
  Vor fi sectii speciale in centrele universitare. Daca nu,in gara.

#5
the2003s

the2003s

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 15.05.2006

View PostSirLaurentiu, on 21st November 2009, 14:34, said:

Iau cazul meu, domiciliu stabil Piatra Neamt, cu viza de flotant in Bucuresti, sectorul 1 pe la Hotel Pullman ( ex. Sofitel ).
Unde ma duc sa votez ?
Ca nu am gasit niciunde pe net sectii de votare pentru alegerile de maine.
Multumesc frumos.

Daca ai viza de flotant uita-te aici: http://infoalegeri.ro/cautasectie/. Pt cei care nu au resedinta in bucuresti uitati-va aici: http://www.adevarul...._157184418.html

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate