Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat spatiu stocare aveti in total...

Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX
 Istoric Google

Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4
 Ce avem de platit in 2024 la cump...

La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!
 La mulți ani @Therockstar!

Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo
 

Windows 7 Germana

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
Muale

Muale

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.142
  • Înscris: 11.10.2006
Salut!
Cumva (legal :P ) sa spunem, am discul cu win7. Il fac imagine.iso (asa imi place mie)... Vreau sa stiu dupa ce il instalez cum fac sa imi afiseze in lb Germana? Se instaleaza in Engleza si apoi se schimba de undeva,se instaleaza ceva (ce,de unde iau?) peste el,dupa instalare?
Help!

#2
danok007

danok007

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 479
  • Înscris: 11.02.2007
Din Windows Update selectezi German Language Pack

#3
Muale

Muale

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.142
  • Înscris: 11.10.2006

 danok007, on 29th October 2009, 13:35, said:

Din Windows Update selectezi German Language Pack

nu se poate descarca de undeva direct?il instalez pe ceva care nu are mereu net,update e legat de net din cate stiu

#4
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 68.746
  • Înscris: 15.06.2004
Mai dar chiar va e lene sa cautati ? Se tot discuta de pe vremea Vista asta. Mai sunt inca 2 topcuri si aici pe Window 7.
http://www.froggie.sk/lp64sp1.html

#5
Muale

Muale

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.142
  • Înscris: 11.10.2006

 eiffel, on 29th October 2009, 13:57, said:

Mai dar chiar va e lene sa cautati ? Se tot discuta de pe vremea Vista asta. Mai sunt inca 2 topcuri si aici pe Window 7.
http://www.froggie.sk/lp64sp1.html

am citi niste posturi despre xp/7 dar se contrazice lumea...ba ca iau de pe auto-updates lb germana,ba ca e un patck dar nu e gratis...etc
multumesc pt link,vad 2 variante, MUI 7 32/64...cum imi dau seama daca eu am pe 32 biti sau pe 64? scrie doar pe coperta sau se poate afla si din pc de undeva?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate