Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...
 Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza
 Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...
 Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua
 

Discuții despre Digi Sport 1-4.

* * * - - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
29316 răspunsuri în acest subiect

#21367
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.716
  • Înscris: 28.02.2010

 wolfsburg, on 12 iunie 2018 - 16:55, said:

Se va anunta in zilele urmatoare.




Nici concurenta nu poate plati pentru Serie A si La Liga. Daca nu se vor lua la comun, nu se vor lua deloc. De nicio televiziune.
In comun a fost si ultimii 3 ani la noi spania, doar seria A a fost la digisport

Editat de K-Bobby, 12 iunie 2018 - 17:00.


#21368
Furiosa

Furiosa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 189
  • Înscris: 20.02.2017
Chiar nu ma impresioneaza Seria A dar La Liga cred ca este o pierdere pentru fanii fotbalului.

Wolfsburg a mai dat informatii corecte in trecut iar lista cu CL + EL + Bundesliga arata foarte bine. Daca ar reusi si Premier League ar fi de vis cel putin pentru mine :)

#21369
wolfsburg

wolfsburg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 188
  • Înscris: 26.11.2010
De ce sa te entuziasmezi?  Cele mai tari campionate au ramas in pom...

 WShow13, on 12 iunie 2018 - 16:57, said:

Ai mai dat informații corecte? Să nu mă entuziasmez degeaba.Posted Image))

Editat de wolfsburg, 12 iunie 2018 - 17:07.


#21370
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.036
  • Înscris: 24.01.2013
Acum ca au reușit sa ia UCL+UEL, ar fi aiurea sa nu mai poată lua Spania și serie a,ultimul din urma crescând serios în ultimii 2-3 ani, cu meciuri frumoase

#21371
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.716
  • Înscris: 28.02.2010

 Furiosa, on 12 iunie 2018 - 17:05, said:

Chiar nu ma impresioneaza Seria A dar La Liga cred ca este o pierdere pentru fanii fotbalului.

Wolfsburg a mai dat informatii corecte in trecut iar lista cu CL + EL + Bundesliga arata foarte bine. Daca ar reusi si Premier League ar fi de vis cel putin pentru mine Posted Image
Premier league in niciun caz, nu te poti bate cu eurosport care stim bine ca este detinut de discovery, poate doar sa ajunga la o ineletegere sa le dea meciurile de duminica cum procedeaza cu cei de la telekom dar nu prea cred stiind ca nu prea sunt in relatii bune de cand rds a scos toate posturile de discovery din grila si a mai ramas cu unu.

#21372
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.917
  • Înscris: 06.04.2005
Daca se adevereste aia cu Bundesliga atunci.... prefer oricand Bundesliga in detrimentul La Liga sau Serie A. Bine ar mai fi si premier league dar....

#21373
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.678
  • Înscris: 21.09.2012
Eu prefer Bundesliga, Serie A nu mă interesează, iar La Liga cel mai probabil va fi luată din nou de DIGI și T.

#21374
wolfsburg

wolfsburg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 188
  • Înscris: 26.11.2010
Premier League mai este inca un an la Eurosport si Telekom. Daca nu se ia La Liga, mi-e greu sa cred ca se va lua Premier League, care e mult mai scumpa.

 omg99, on 12 iunie 2018 - 17:20, said:

Daca se adevereste aia cu Bundesliga atunci.... prefer oricand Bundesliga in detrimentul La Liga sau Serie A. Bine ar mai fi si premier league dar....


#21375
SelfCare

SelfCare

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 264
  • Înscris: 19.08.2011
Daca vine si Premier League deja ar fi prea mult. Iar e suparata lumea ca nu se da meciul favorit in direct ci inregistrat si multe altele. Pana la urma, less is more.
Si cum spunea cineva mai sus, sa se schimbe putin grila in ceea ce priveste emisiunile si e decent. Poate sa il dea afara pe Grigoroiu Posted Image

#21376
polatalemdar

polatalemdar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.962
  • Înscris: 02.11.2017

 omg99, on 12 iunie 2018 - 17:20, said:

Daca se adevereste aia cu Bundesliga atunci.... prefer oricand Bundesliga in detrimentul La Liga sau Serie A. Bine ar mai fi si premier league dar....

cum sa fie bundesliga mai tare decat primera?la nemti e bayern si restul!

#21377
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.678
  • Înscris: 21.09.2012

 SelfCare, on 12 iunie 2018 - 17:25, said:

Daca vine si Premier League deja ar fi prea mult. Iar e suparata lumea ca nu se da meciul favorit in direct ci inregistrat si multe altele. Pana la urma, less is more.
Si cum spunea cineva mai sus, sa se schimbe putin grila in ceea ce priveste emisiunile si e decent. Poate sa il dea afara pe Grigoroiu Posted Image

Și pe Moraru.

#21378
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.054
  • Înscris: 08.10.2017
Dacă se adeverește lista, mi se pare destul de ok.. Probabil vor lua LaLiga alături de Telekom, iar nemții vor la exclusivitate la Seria A. Se sper ca la anul sa lucreze împreună să le "fure" Premier League celor de la Eurosport.

#21379
wolfsburg

wolfsburg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 188
  • Înscris: 26.11.2010
La Serie A sunt sanse aproape de 0 sa se mai ia. Cu La Liga sunt un pic mai mari, dar tot e foarte greu. Totul se negociaza impreuna cu Telekom. La Liga s-a luat exclusiv pentru ca pretul a fost acceptabil, iar Telekom nu a fost interesata.

 SuporterulX, on 12 iunie 2018 - 18:47, said:

Dacă se adeverește lista, mi se pare destul de ok.. Probabil vor lua LaLiga alături de Telekom, iar nemții vor la exclusivitate la Seria A. Se sper ca la anul sa lucreze împreună să le "fure" Premier League celor de la Eurosport.

Editat de wolfsburg, 12 iunie 2018 - 18:59.


#21380
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.716
  • Înscris: 28.02.2010

 wolfsburg, on 12 iunie 2018 - 18:58, said:

La Serie A sunt sanse aproape de 0 sa se mai ia. Cu La Liga sunt un pic mai mari, dar tot e foarte greu. Totul se negociaza impreuna cu Telekom. La Liga s-a luat exclusiv pentru ca pretul a fost acceptabil, iar Telekom nu a fost interesata.
Ligue 1 sa luat exclusiv, nu la liga, campionatul spaniei

#21381
wolfsburg

wolfsburg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 188
  • Înscris: 26.11.2010
Am corectat. Mersi!

 K-Bobby, on 12 iunie 2018 - 19:28, said:

Ligue 1 sa luat exclusiv, nu la liga, campionatul spaniei

La Serie A sunt sanse aproape de 0 sa se mai ia. Cu La Liga sunt un pic mai mari, dar tot e foarte greu. Totul se negociaza impreuna cu Telekom. Ligue 1 s-a luat exclusiv pentru ca pretul a fost acceptabil, iar Telekom nu a fost interesata.

#21382
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.649
  • Înscris: 19.02.2010
Și comentatorii DigiSport sunt, aproape, în totalitate fani LaLiga și pentru ei, ar fi o lovitură la fel de mare ca la unii dintre clienți. Și probabil și ei fac ceva presiuni!

Editat de matyred, 12 iunie 2018 - 20:47.


#21383
wolfsburg

wolfsburg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 188
  • Înscris: 26.11.2010
Comentatorii Digi Sport nu au nicio putere. O mare parte din bugetul de achizitii s-a dus pe UCL si EL. Pentru asta, trebuie facute sacrificii. Se puteau lua La Liga si Serie A, dar sa se renunte la UCL si EL. Adica sa fie ca si pana acum. S-a preferat o schimbare.

 matyred, on 12 iunie 2018 - 20:47, said:

Și comentatorii DigiSport sunt, aproape, în totalitate fani LaLiga și pentru ei, ar fi o lovitură la fel de mare ca la unii dintre clienți. Și probabil și ei fac ceva presiuni!


#21384
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.649
  • Înscris: 19.02.2010
Știu că nu au putere, dar dacă sunt în trust, măcar mai pun o vorbă pe acolo! :)
Din punctul meu de vedere, LaLiga ar fi o pierdere, fiind singurul campionat la care mă mai uit. In rest Seria A, nu cred că am văzut mai mult de 25 de minute adunate într-un, iar din Ligue1, am văzut multe din meciurile celor de la OM. O mare pierdere, pentru mine, ar mai fi : MotoGP și DTM-ul!printre prietenii mei, nici unul nu este fan Seria A: LaLiga,Premier și Bundesliga. Spun că Seria A, nu este spectaculos. In fine, fiecare cu preferențile lui.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate