Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...
 Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza
 Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...
 

magnum 3300

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
enah_ina

enah_ina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.07.2007
Va rog, ajutati-ma! am si eu un magnum 3300(nu stiu sa dau alte detalii tehnice intrucat nu prea ma pricep...) si fac dvd-uri cu el dar nu le citeste nici un alt dvd sau calculator...

#2
pif_foto

pif_foto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,852
  • Înscris: 05.06.2007
Ai incercat sa le faci FINALIZAREA ??? Poate asta este cauza (presupun ca acel magnum nu este o arma ci un DVD recorder. Daca nu e asa atunci nu incerca FINALIZAREA :D ).

#3
enah_ina

enah_ina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.07.2007

View Postpif_foto, on Mar 29 2009, 09:10, said:

Ai incercat sa le faci FINALIZAREA ??? Poate asta este cauza (presupun ca acel magnum nu este o arma ci un DVD recorder. Daca nu e asa atunci nu incerca FINALIZAREA :D ).
:coolspeak: nu este o arma insa ar putea sa fie la fel de bine intrucat consider ca este inutil...dvd este finalizat fiindca poate fi vizualizat insa numai cu acel dvd-vcr player...

#4
srjKhan

srjKhan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.09.2006
daca poate fi vazut numai cu acel DVD Player(de fapt recorder) inseamna ca nu ai finalizat discul. Sigur!

#5
enah_ina

enah_ina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.07.2007

View PostsrjKhan, on Mar 29 2009, 09:47, said:

daca poate fi vazut numai cu acel DVD Player(de fapt recorder) inseamna ca nu ai finalizat discul. Sigur!
Pey si...cum se face asta, atunci?  :confuzzled:

View Postenah_ina, on Mar 29 2009, 09:57, said:

Pey si...cum se face asta, atunci?  :confuzzled:
Tocmai am reusit. Multumesc mult pt sfaturi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate