Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...
 Cum de convine unora sa cumpere p...

Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio
 Sens unic pe strada Matasari (Buc...

Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...

WWE - The Undertaker

Aș vrea sa merg la o cursa d...
 Parola sistem DMR18

Construirea de Linkuri in Forumur...

geome clasa 7

Inlocuire baterii plumb cu bateri...
 

plati google adsens

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
ph_alexandru

ph_alexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 67
  • Înscris: 17.03.2005
am reusit sa strang o suma de bani in cont...din cate am inteles plata se face peste 100$...

am ajuns in punctul in care trebuie sa configurez contul..sa scriu taxele, si nu prea stiu cum sa faca acest lucru.

ma poate ajuta si pe mine cineva ? care sunt modalitatile de plata si cum se fac?

va multumesc anticipat.

am vazut ca plata se poate face si  prin west*** uni*** (nu vreau sa fac reclama mascata).
daca o sa fac sa mearga (sau daca are cineva facut acest lucru), poate pune cineva un help cu Print sc. -uri de genul: ce se completeaza, unde, cum..etc. ca sa inteleaga tot omul..

inca ceva...in mailul de aprobare de la google adsens, NU este afisat pinul asa cum arata pe agian lor...in exemplul din dreapta (in poza aceea) https://www.google.c...dsense/pinentry. de unde il iau, il trimit prin posta la adresa specificata in cont?

Editat de ph_alexandru, 01 martie 2009 - 09:05.


#2
ev0l86

ev0l86

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 44
  • Înscris: 17.04.2008
western union  ( mult mai rapid)

iti explic exemplul meu ...
dupa ce am scris adrese restu unde sa imi vina banii , domiciliat adresa nume prenume nr telefon etc
ianuarie total 330,24 $
pe 24 februarie ( google va zice "plata in emitere" suma si restu )   24 nu e o data fixa cred , poate fi probabil si mai devreme sau mai tarziu
pe 26 februarie ( plata emisa , si iti da toate detaliile :

Metodă de plată: Western Union Quick Cash
Data plății: 24.02.2009
Numărul de Control pentru Transferul de Bani (MTCN - Money Transfer Control Number) *************

Sumă de plată: USD $330,24

Plata poate fi încasată ín ziua următoare după data efectuării plății de mai sus

Nu uitați să aduceți cu dvs. următoarele atunci când íncasați plata de la agentul Western Union local:
Suma de plată
Numărul de Control pentru Transferul de Bani (MTCN - Money Transfer Control Number) pentru această plată
Actul de identitate eliberat de autorități (Pașaportul, Carnetul de conducere, Cartea de identitate etc.)
Informațiile expeditorului:
Google Inc.
1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View, CA 94043
S.U.A.

te duci la orice banca care utilizeaza western union , "vreau sa ridic o plata emisa - google inc "
iti da un formular de completat ...
nume / prenume ( google inc. )
suma
cont

si ai $$ in mana

De preferat e sa scoti la imprimanta detaliile si te duci si i le inmanezi persoanei respective ( am impresia ca nu iti mai trebuie acel formular de la banca - nu sunt sigur )

***Daca  esti incepator in adsense  si vrei sa faci cash mai mult , sunt diferite carti online care te invata multe!!!
eu de la 50 $ pe luna am sarit instantaneu la 330 $


Scuzati eventualele greseli de ortografie !!!
Succes !!!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate