Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Guerilla War ONline

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#19
bazooka

bazooka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 23.02.2005
ms..asta banuiam si eu..am crezut ca poate mai exista ceva dupa..acum mai mi'a ramas baraci si soldati...sper sa ajung macar pe locu 3..apropo..la jocu asta exista restart?

#20
Rayden

Rayden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.05.2004
O sa existe cand ma gandesc ca o sa ramana asa... adik nu-i mai pun nimic, deocamdata tre sa fac banca, si poate alte features, dar deocamdata n-am timp/chef sa ma apuc sa mai scriu cod. Probabil o sa fie runde realizate automat de server, cu hall of fame pt. top 3 de la fiecare runda...

#21
Rayden

Rayden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.05.2004
Urmatorii indivizi trec prin acelasi ip, si problema e ca poate trec ei prin proxy, dar dak trec nu stiu de ce nu le apare ip-ul de retea: Tepes, aimar, piri, Volvo (ip: 194.102.xxx.xxx); acestia par suspecti: marce, marmotta (mail asemanator);

#22
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Abandonez jocul. Nu are nici un rost. Adica dupa 4 zile de inactivitate 0 bani si o buildings. E un hopa mitica. Bafta celor care continua.

#23
marce

marce

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,117
  • Înscris: 24.06.2004
nu stiu dc pare mail-ul meu suspect...
dar te asigur ca habar am cine e marmotta

#24
bazooka

bazooka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 23.02.2005
Rayden  pai cum vrei tu sa mai ma joc cand tu ma ataci pe mine..care joc de cateva zile......

#25
Rayden

Rayden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.05.2004
Sorry, nu stiam k n-ai bani. Eu atac pt bani si puncte :) Tu crezi k ma uit uneva sa vad cine are bani?

Edited by Rayden, 07 March 2005 - 18:39.


#26
bazooka

bazooka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 23.02.2005
pai la cat de multi suntem....niji nu aveai unde...iai pe aia de mai sus....acolo castigi
puncte mai multe

#27
Acta non verba

Acta non verba

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,106
  • Înscris: 10.12.2004
... :lol:
si totusi e cam prea mare coincidenta ca la ora 4 dimineata la un interval de 5 minute sa fii atacat succesiv de 3 jucatori  diferiti... :D
Se pare ca la capitolul ''clone'' stam foarte bine... :D

Attached Files

  • Attached File  lol.gif   8.2K   36 downloads


#28
Rayden

Rayden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.05.2004
Sa stii ca stiu ca nu numa aia, sunt vreo 6 usere suspcete, ideea ca au ip-uri diferite dintr-o clasa de ip-uri a fibrnet-ului... n-am cum sa demonstrez ca e unul si acelasi.. doar sa trimit mail, sa vad care din mail-uri e adevarat :) Asta cred k o sa fie de acum la register, adik o sa dau o parola la inceput, si s-o gaseasca in mail.

#29
di eGO

di eGO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 13.01.2004
La WAR LOGS, de ce nu pui si ATTACK LOGS nu numai DEFENCE LOGS ? Ar fi mai usor de urmarit cand vrei cu 100% morale sa ataci trei useri diferiti si peste ceva ore (30%) sa nu te mai gandesti pe care l-ai atacat mai devreme...

#30
cister

cister

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 27.12.2003
Cind te ataca unu si pierde...ar fii bine sa se puncteze in minus pt. cel ce a pierdut si in plus pt. cel ce a cistigat!

#31
Rayden

Rayden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.05.2004
Bazooka si nush ce user > sterse > data viitoare cand mai faci 2 conturi o sa fac lista de ban. Deocamdata poti sa mai faci din nou user.

#32
di eGO

di eGO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 13.01.2004
09.03.2005 06:50:05 Gagea attacked you, and won! You lost 557 soldiers, 25 barracks, 0 research buildings and 49920$!
09.03.2005 06:47:18 tepes attacked you, and won! You lost 599 soldiers, 26 barracks, 0 research buildings and 62400$!
09.03.2005 06:46:30 tepes attacked you, and won! You lost 642 soldiers, 28 barracks, 0 research buildings and 78000$!

"Bei, ce naiba... astia e unul care s-a pus pe capatuiala ?" Alo, Rayden, RADE-I pe baieti... Sau daca sunt useri diferiti e normal sa se anunte ca eu sunt cu pantalonii in vine si ma pot lucra ? Asta desi e prea putin (ca sa nu zic deloc) probabil ca la ora aia sa poata comunica unul cu altul (asta daca nu au dormit impreuna)... Suparat, suparat sunt Doamne, suparat...
edit: de suparare...

Edited by adx19ego, 09 March 2005 - 16:42.


#33
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Dintr-un motiv ca acesta eu am renuntat la joc. :)

#34
Rayden

Rayden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 31.05.2004
193.226.157.21
mefirst
cristy
warior
elefantelul
robo
baiatu
corbu

pe astia i-am sters. sper sa am chef/vointa/timp sa imi fac un banlist in baza de date. si bag ban-uri de-acuma pe ip. :D Mai sunt cei amintiti de voi... de fapt cred k e unul care ia ip-uri de la un provider care are alocate ip-uri in plus. Ma voi ocupa de el de indata ce fac banlistul. Deocamdata imi notez ip-urile si dak e nevoie o sa dau ban la toata clasa de ip-uri. De ce romanul primul lucru la care se gandeste e sa fure?

Edited by Rayden, 10 March 2005 - 23:57.


#35
bazooka

bazooka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 23.02.2005
eram eu si o colega de servici... in sf....

#36
marce

marce

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,117
  • Înscris: 24.06.2004
cred ca renunt si eu la joc...
la un moment dat sunt pe locul 4 la war...la network pe undeva cam 7-9...
si in doua atacuri ale celor de pe locurile 4-5 la network...mult mai jos decat mine la war am pierdut vreo 1500 de soldati, 90 de baraci si un research building...
nu stiu pe ce criteriu se fac atacurile astea, dar parerea mea e ca sunt total aiurea

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate