Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...
 Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza
 Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...
 

Piscina/strand - in Rm. Valcea

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Pentek

Pentek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 22.11.2007
Recomandati-mi, va rog, o piscina (sau un strand) in Rm Valcea. Eventual acoperita, dar nu numai. Si neaparat curata. Multumesc.

#2
CatalinSTOIC

CatalinSTOIC

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 71
  • Înscris: 10.10.2007

View PostPentek, on Aug 16 2008, 18:19, said:

Recomandati-mi, va rog, o piscina (sau un strand) in Rm Valcea. Eventual acoperita, dar nu numai. Si neaparat curata. Multumesc.

Casa Romaneasca din Caciulata, Valcea: http://www.casa-roma...a.ro/index.html

Din cate stiu e piscina acoperita. Daca vrei chiar in oras... e o piscina in Otroveni dar nu e acoperita.

#3
Pentek

Pentek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 22.11.2007
Merci.

1. Casa Romaneasca e pensiunea aia de pe stanga, cum strabati Caciulata de la S la N? Te intreb, pentru ca tin minte ca am vazut o reclama in Caciulata cu Casa Romaneasca (parca, dar nu-s sigur), care indica spre dealul de sub muntele din stanga, iar pe harta pare a fi trecuta pe dreapta.

2. Unde anume e piscina aia in Ostroveni? Spune-mi, te rog, cum ajung la ea, ca nu cunosc orasul. Sa fiu cinstit, nici Ostroveniul nu-s sigur care e :) , dar mi se pare ca e pe undeva pana sa treci paraul ala (Olanesti, parca, nu?), cum vii dinspre Troianu. Gresesc sau am nimerit-o?

#4
CatalinSTOIC

CatalinSTOIC

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 71
  • Înscris: 10.10.2007

View PostPentek, on Aug 16 2008, 19:34, said:

Merci.

1. Casa Romaneasca e pensiunea aia de pe stanga, cum strabati Caciulata de la S la N? Te intreb, pentru ca tin minte ca am vazut o reclama in Caciulata cu Casa Romaneasca (parca, dar nu-s sigur), care indica spre dealul de sub muntele din stanga, iar pe harta pare a fi trecuta pe dreapta.

2. Unde anume e piscina aia in Ostroveni? Spune-mi, te rog, cum ajung la ea, ca nu cunosc orasul. Sa fiu cinstit, nici Ostroveniul nu-s sigur care e :) , dar mi se pare ca e pe undeva pana sa treci paraul ala (Olanesti, parca, nu?), cum vii dinspre Troianu. Gresesc sau am nimerit-o?


Da ...e pe stanga vis-a-vis de manastirea Cozia. Iar in ceea ce priveste Ostroveniul, cel mai bine e sa intrebi un taximetrist. Sigur o sa te ghideze corect. De fapt poti chiar sa iei un taxi. Mai mult de 5 roni nu te costa... chiar daca strabati Valcea de la un capata la altul.

#5
Pentek

Pentek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 22.11.2007
OK, multumesc, o sa ma duc la amandoua.

Alta mai e prin zona?

#6
Pentek

Pentek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 22.11.2007

View PostCatalinSTOIC, on Aug 16 2008, 19:09, said:

Casa Romaneasca din Caciulata, Valcea: http://www.casa-roma...a.ro/index.html

Din cate stiu e piscina acoperita.


Intre timp, am fost. E draguta, destul de curata, apa calduta. Nu e acoperita. Merci. Alta mai e prin zona?

#7
aliantasudului

aliantasudului

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 28.01.2006
As dori si eu o reomandare pentru un strand sau piscina in zona Valcea, care sa se potriveasca pentru copii, apa sa fie curata si lipsita de mirosuri sulfuroase sau de alta natura...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate