Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

tinctura de branca ursului

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
criscata

criscata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 111
  • Înscris: 11.02.2006
Salutare ,as vrea sa prepar tinctura de brinca ursului ,insa nu reusesc sa gasesc o descriere amanuntita a plantei respective insotita de poze(ceva, ceva exista pe net insa destul de subtire ,pentru cat sunt eu de neavizat in domeniul botanicii ), pentru a o putea identifica cat mai bine, de aceea daca cineva este bine informat in acest domeniu si ma poate ajuta, raman dator ! (stiu ca exista la orice farmacie naturista asa ceva ,insa repet vreau sa o fac chiar eu )

#2
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 872
  • Înscris: 28.04.2007

 criscata, on Aug 10 2008, 04:13, said:

Salutare ,as vrea sa prepar tinctura de brinca ursului ,insa nu reusesc sa gasesc o descriere amanuntita a plantei respective insotita de poze(ceva, ceva exista pe net insa destul de subtire ,pentru cat sunt eu de neavizat in domeniul botanicii ), pentru a o putea identifica cat mai bine, de aceea daca cineva este bine informat in acest domeniu si ma poate ajuta, raman dator ! (stiu ca exista la orice farmacie naturista asa ceva ,insa repet vreau sa o fac chiar eu )
http://www.clinicist...icina/307-.html

#3
iana

iana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 30
  • Înscris: 02.05.2007

 Jonica76, on Aug 10 2008, 10:55, said:


buna fetelor
am si eu o intrebare, de cand se icnepe administrarea? se ia si in perioada menstruatiei? si la sf de luna cand poate suntem insarcinate?

#4
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 872
  • Înscris: 28.04.2007

 iana, on Sep 1 2008, 08:23, said:

buna fetelor
am si eu o intrebare, de cand se icnepe administrarea? se ia si in perioada menstruatiei? si la sf de luna cand poate suntem insarcinate?
Eu sincer nu am auzit pana acum de nici o persoana de sex feminin care sa ia asta.
Pentru ce te intereseaza? Daca vrei poti sa-mi scrii pe PM.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate