Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

frana de motor VS frana normala

- - - - -
  • Please log in to reply
407 replies to this topic

#379
Hardstyle1

Hardstyle1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 02.04.2011
pai ai bmw-ul ala? mie imi facuse loc sa-l depasesc la 140 km/h un M nou dinspre valcea incoa, vazuse ca stau numai in spatele lui chit ca el era primu care facea depasiri din scurt ca-n video. intre depasiri il puteam face oricand si nu ma mai depasea daca vroiam. am stat dupa el zeci de km vazandu-l faacand depasiri ca-n video. so.. :console: brb, chiar ma bag putin la un nfs. :D

le: pai nu te-ai putea tine de mine, m-ai lasa forever. ntz..

Edited by Hardstyle1, 21 September 2011 - 21:33.


#380
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,149
  • Înscris: 14.09.2007
Stai linistit, de unde bani de benzina ptr drum lung ?!  Cine-i da masina sa iasa din oras?
PS: Il puteai face asta e sigur, sa se sufoce de ras :lol:
Si eu la drum lung cand mai vad cate unul cu un junghi ca se tine dupa mine(nu ca am eu cine stie ce) si vrea neaparat sa ma depaseasca il las , si dupa il vad ce poate (de obicei nimic) .
LE:Probabil n-am sesizat cat de periculosi sunt cei ca tine, poate ca nu ies din oras deloc si de-asta . Cred ca asta ar fi cea mai mare pedeapsa, sa ramai cum esti acum si sa nu-ti revii .

Edited by Nicu90, 21 September 2011 - 21:47.


#381
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

 Nicu90, on 21st September 2011, 22:26, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vw5ytCVCGqw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mie asta mi se pare misto, nu drujbele alea ragusite .
Mie nu. in afara de faptul ca are ceva ezitari...si a fortat cativa sa franeze, bine i-a zis unul : Have you ever had a car accident? You are way too lucky. _O- I'm glad I live pretty far away.

Din pacate eu stau prea aproape de hardstyle. tre' sa parasesc tara

hardstyleri ... [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/V89LjrlcjMc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

PS: va rog sa nu se bage nimeni: hardstyler1, daca imi spui ce e ala cotrunder si la ce foloseste la masini te cred ca mai stii cate ceva. astept raspunsul repede, fara sa stai zile cautand pe google. deci COTRUNDER.

Edited by xtremdriving, 21 September 2011 - 22:09.


#382
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004

 Hardstyle1, on 20th September 2011, 18:53, said:

in afara am mers cateva mii, ajungand pana la munti(chei), prin munti n-am mers. :) anyway, pilotul orasului sunt si cat am mers pe afara am uimit si acolo

 Hardstyle1, on 20th September 2011, 21:55, said:

in oras si schumi si-ar toca toca unghiile.
:lol: :lol:

#383
Hardstyle1

Hardstyle1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 02.04.2011
xtrem, tu bagi 10w-60 in accent, deci tu trebuie sa mai dai google, e chiar imperativ..saraca masinuta..desi posibil asta sa fie secretul pt o frana de motor mai "buna".  :lol:

nu mai rade evergreen, este adevarat, in oras nici schumi cu motor Ferrari sau ce vrea el n-are sanse. ( pe sistemul:pestisismul cand imi vine, zbor tabla de pe tine  :ph34r:  )

Edited by Hardstyle1, 21 September 2011 - 23:30.


#384
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,558
  • Înscris: 06.02.2006
Tu nu ai cum sa existi, ori faci misto ori esti intr-adevar muult prea senin :roflmaofast:

#385
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008

 Hardstyle1, on 22nd September 2011, 00:27, said:

nu mai rade evergreen, este adevarat, in oras nici schumi cu motor Ferrari sau ce vrea el n-are sanse. ( pe sistemul:pestisismul cand imi vine, zbor tabla de pe tine  :ph34r:  )

Ba io cred ca mai de graba zboara tabla de pe tine, nu de pe altii..... ;)
Vorbesti de parca ai avea sute de cai sub capota, nu 100 de martoage astmatice :roflmaofast:

#386
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Lasati-l sa imi spuna si mie ce e ala cotrunder ca vad ca a eschivat prima data. COTRUNDER.

#387
Hardstyle1

Hardstyle1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 02.04.2011
nu stiu ce e, nu ma intereseaza, nu cred ca e de folos.

are treaba cu frana de motor de intrebi aici de el?:) alltfel pe cine intereseaza?

#388
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,506
  • Înscris: 04.05.2006
Io m-am cam prins cum sta treaba cu omul asta: Ii place sa ne faca sa radem, facand pe prostul pe-aici. Ei..in aceasta ipoteza, felicitari, iti iese atat de bine, incat poti jura ca-i natural......

#389
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

 Hardstyle1, on 22nd September 2011, 09:15, said:

nu stiu ce e, nu ma intereseaza, nu cred ca e de folos.

are treaba cu frana de motor de intrebi aici de el?:) alltfel pe cine intereseaza?
pai cum mah sa nu stii ce e ala un cotrunder? ala face legatura intre arborele fixanic si planetele tijelor dinamice care protejeaza invelisul macronic  al carcasei albastre. ala ascuns sub cioflenderul galben de la pipa. mare vrajeala. atata lucru nu stiai? auzi, cica sa creada ca nu e de folos... pai si cu genetica metalica unde propulsia este egala cu brandul la patrat cui ramane? sau cinteseza  feronica graduala care poate fi dusa la extrem ti se par lucruri neinteresante? doh...nimic nu stii

 richelieu, on 22nd September 2011, 09:17, said:

Io m-am cam prins cum sta treaba cu omul asta: Ii place sa ne faca sa radem, facand pe prostul pe-aici. Ei..in aceasta ipoteza, felicitari, iti iese atat de bine, incat poti jura ca-i natural......
eu cred altceva. a fost natural si cand s-a prins ca ceva e in neregula cu el, a continuat sa joace rolul de bufon ca sa zica lumea ca asa a fost de la inceput.

Edited by xtremdriving, 22 September 2011 - 08:25.


#390
Hardstyle1

Hardstyle1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 02.04.2011
sunt natural tot timpul, jur oricand ca-ti fac orice pilot mondial in trafic cu ce masina vrea el. :) si fara frana de motor, fara acest mare avantaj al pilotilor dupa cum a zis aici un baietel de 9 ani..sau amintirile lui. :)

si intr-un fel e aiurea, sa nu poti vedea nici macar in filme ce faci in rutina zilnica. :<

le: oamenii cu adevarat mari, sau geniile, nu au nevoie sa se prefaca, se pot lupta cu orice, mai ales cu lucrurile de care fug altii de frica sau necunoastere. :peacefingers:

xtrem, daca vrei sa te priveasca abisul, uita-te in ochii mei. :lol:  dar atat, ca sa-l privesti e nevoie de mai mult xtrem. ;)

Edited by Hardstyle1, 22 September 2011 - 08:48.


#391
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,149
  • Înscris: 14.09.2007
Deci tu chiar nu te prefaci .

#392
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,506
  • Înscris: 04.05.2006
Mnup...nu se preface....:(

#393
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
nu se preface. chiar e pericol social. dar eu incep sa cred tot varianta ca au montant wireless la Balaceanca

#394
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,767
  • Înscris: 30.01.2006
Bai fratilor voi ii acordati prea mare atentie lui hardstyle, asta e un frustrat vedeti si topicul lui Ionut_ionut despre X6, si mai are cateva unde a trandit cu mucii in fasole. Eu zic sa-l lasati sa faca el toti pilotii in trafic si sa fie marele geniu.

#395
aalinn

aalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,907
  • Înscris: 25.09.2007

 test_driver, on 23rd September 2011, 13:07, said:

Bai fratilor voi ii acordati prea mare atentie lui hardstyle, asta e un frustrat vedeti si topicul lui Ionut_ionut despre X6, si mai are cateva unde a trandit cu mucii in fasole. Eu zic sa-l lasati sa faca el toti pilotii in trafic si sa fie marele geniu.
idea e ca pe unele topicuri nu e o problema ca bate campii , dar cand da sfaturi cuiva care chiat are nevoie de niste informatii , iar sfaturile alea ii pun viata in pericol deja e o problema (caucicucuri de vara,tfg fara frana de motor,...)

#396
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,767
  • Înscris: 30.01.2006
Pai si ala care cere sfaturi cand il vede pe cate unu ca se lauda singur ca e geniu probabil ca-si da seama cu cine vorbeste si cine-i da sfaturi. eventual un link pus cu aberatiile lui undeva si gata, problema rezolvata. mie daca-mi spune cineva ca el e geniu, automat nu mai iau in considerare absolut nimic din ce abereaza, si la un moment dat se satura de aberatii.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate