Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

Cosmote devine T-mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
4532 replies to this topic

#1603
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,820
  • Înscris: 10.10.2011

View Postxperia_ray, on 11 septembrie 2014 - 16:45, said:

Nu m as bucura decat sa mature inca odata cu Orange si Vodafone iar Vodafone sa treaca pe mult bine meritatul loc 3 !

Au de munca pt asta.

#1604
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,655
  • Înscris: 11.03.2014
Adevar graiesti xperia ray

#1605
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,107
  • Înscris: 13.01.2013
Vodafone trebuie doar sa continua asa si vor reusi, cum era reclama lor?
Locul 3 o sa il aiba la nesfarsit Posted Image
Nu uitati va rog, ca ei sunt aia care in anul 2014 cer 10.42 euro pe 500 de minute in retea, Dumnezeule !
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/WRQL1OiVhXI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by xperia_ray, 11 September 2014 - 17:46.


#1606
Blender33

Blender33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 01.09.2012
Nu e prost cine cere.

#1607
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008
abonamentul ala se adreseaza celor care nu vor sa uite sa reincarce la timp, celor care simt ca a fi abonat ai o anumita prestanta si probabil altora care se incadreaza mai sus...nu vad nici un motiv sa nu stau pe prepay la 6 sau 7 euro, cu multe alte beneficii decat la abonament. ma distreaza ca am cativa amici care imi dau refuz de apel si ma suna ei inapoi, sa nu consum minutele de la cartela.

#1608
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

View Postsorrell, on 11 septembrie 2014 - 18:47, said:

celor care simt ca a fi abonat ai o anumita prestanta
Posted Image

#1609
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009
Deci sa intelegem ca nu va fi T-Mobile? Deci nici o legatura cu ofertele lor din alte tari?

#1610
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006

View Postsorrell, on 11 septembrie 2014 - 18:47, said:

abonamentul ala se adreseaza celor care nu vor sa uite sa reincarce la timp, celor care simt ca a fi abonat ai o anumita prestanta si probabil altora care se incadreaza mai sus...nu vad nici un motiv sa nu stau pe prepay la 6 sau 7 euro, cu multe alte beneficii decat la abonament. ma distreaza ca am cativa amici care imi dau refuz de apel si ma suna ei inapoi, sa nu consum minutele de la cartela.
Abonamentele nu trebuie platite la timp, sau ce?

#1611
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,193
  • Înscris: 22.03.2008
Batalia va incepe si cu RCS&RDS, dar aia au fost destepti si au avut o viziunea pe termen lung. Cand despre UPC se zvonea ca sunt scosi la vanzare, Orange si Vodafone s-au facut ca nu aud nimic.
Aia de la Orange, de bine de rau, au cel mai mare numar de clienti pe telefonia mobila, dar Vodafone e intr-o situatie destul de urata. Reteua lor e la pamant dar se lauda cu tehnologii care nu prea se simt la ei, iar daca nu vor sa ajunga in coada clasamentului, vor trebui sa faca vreo achizitie (RCS&RDS sau upc). Aia de la Vodafone au demonstrat ca pentru ei Romania e o tara unde nu au de gand sa faca investitii serioase, iar ca sa dea vreo 2 miliarde pe RCS&RDS ca sa dea bine in cifre, nu prea cred. Poate vor incerca sa cumpere upc pentru ca sunt mult mai ieftini.
Pana la urma,cam tarziu, dar a inceput si noul Telekom sa traga tare cu fibra optica. Poate ca anul asta se ocupa de reteaua fixa iar la anul trag tare si cu reteaua mobila.

Edited by gabybcr, 11 September 2014 - 21:55.


#1612
evrolinK

evrolinK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 03.02.2013
Pe forum cand o sa se schimbe denumirea in "T Mobile" ?

#1613
Carl3000

Carl3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 14.08.2014
Ma bucur ca nu lucrez la Telekom Romania. Cetatenii intrebatori de T-Mobile mi-ar scoate peri albi cu siguranta. Toti pe facebook-ul lor: "Cand apare T-Mobile?", "Ce tare T-Mobile in Romania!", "Mereu mi-am dorit T-Mobile in Romania", "De ce astia de la Romtelecom zic de Telekom Romania, cand de fapt e T-Mobile Romania?". Mai nou au aparut si pe acest topic. Dragi intrebatori de T-Mobile. Presupunand ca sunteti vorbitori nativi de limba romana, am rugamintea sa intelegeti urmatoarea afirmatie: NU EXISTA T-MOBILE IN ROMANIA!!! VA FI TELEKOM ROMANIA SI ATAT!. E asa greu de inteles?. Mai am o rugaminte: cititi si paginile anterioare inainte sa intrebati. E totusi penibil sa vezi aceeasi intrebare despre T-Mobile de 10 ori in ultimele 5 pagini din acest topic si sa se chinuie omul sa-i explice fiecaruia in parte ca nu exista nici un T-Mobile in Romania.

#1614
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
Nu conteaza denumirea, conteaza acoperirea, preturile si calitatea serviciilor. Putea sa se cheme si RromTelekom-MOBILE.

Edited by Gabyyy93, 12 September 2014 - 00:48.


#1615
Carl3000

Carl3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 14.08.2014
Ma intreb daca conferinta de presa de maine ora 12 va fi difuzata pe undeva sau macar inregistrata.

#1616
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,107
  • Înscris: 13.01.2013
Am vazut pe un mag in Craiova, de cartier un sticker : T Internet nelimitat.
Ce m as bucura sa mature cu Vodafone 5 euro 10 zile si 0.5 gb & multa Posted Image

#1617
cocolosh

cocolosh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 15.09.2004
Oricum vor schimba ofertele, asta e clar!
Daca nu o vor face, atunci pierd din start.
In cel mai rau caz, abonamente promoționale care se vor scumpi mai tarziu.
Cand s-a schimbat Connex in Vodkafone, s-au scumpit și le-am spus pa și pussy! ;)
Telekom va juca altfel, sper! :-)

Nu inteleg de ce Cosmote sună abonații sa iși eficientizeze abonamentele, mister...
Cineva din interior nu sifonează nimic?

#1618
Stegal

Stegal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,285
  • Înscris: 13.05.2004
Mai cateva ore, o zi sau chiar 2 zile de asteptare pana a elucidarea misterului cu "noile oferte".

#1619
sande

sande

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 20.05.2007
Noua oferta este ceva de genul mai scump si mai putin

#1620
Craisty

Craisty

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 25.08.2012
Ceva de genul asta am auzit si eu ieri cand am fost intr-un magazin T din Cora Lujerului. Dupa ce mi-am cumparat credit, mi s-a facut o oferta de abonament la 44 de lei cu toate beneficiile nelimitate (1 gb de net la viteza mare) si i-am zis ca revin dupa 14 septembrie, la care raspunsul reprezentantului a fost : "Mai bine va faceti acum ca e mai avantajos decat dupa trecerea la Telekom". Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate