Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 

Race Driver Grid

- - - - -
  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#163
Maverick_06

Maverick_06

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 01.12.2009

View PostaWp_viTal, on 8th April 2010, 12:09, said:

Joaca cine GRID ONLINE ?

Doresc sa ne strangeam mai multi utilizatori Softpedia pentru a juca GRID online !

De organizare ma ocup eu , website , detalii ... etc

:thumbup:
Eu ma bag, ma gasiti cu numele RYCHY88 la bridgestone chalange pe patch 1.0 . Astept PM cine vrea sa ne jucam.
PS: Suntem cativa romani care jucam aproape in fiecare seara acolo si avem aceeasi masina.

#164
sigma

sigma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 08.03.2005
salut, sunt un jucator mediu intr-ale simulatoarelor auto, joc pe taste cu schimbator manual, gamepad sau volan nu am. Am ajuns la toca race driver 3 la tier 32 din 32 dar nu am mai apucat sa-l termin ca mi s-a bisit pc-ul.....asta asa sa va faceti o idee.
Am instalat GRID (+update v 1.3) si nu pot sub nici o forma sa controlez masina, problema este legata de directie (steering), este exagerat de mare senzitivitatea.
Are cineva idee cum trebuie reglate cele 3 slideuri de la advanced? Pacat de damage-ul care pare destul de realist insa controlul este la pamant.
Eu joc numai din masina, niciodata din afara ei si imi este absolut imposibil sa joc, la cea mai mica atingere a directionalelor roata coteste brusc undeva la 45 de grade. Chiar asa este imposibil de jucat pe taste si e musai necesara folosirea volanului? Mi se pare cam de kko.
E primul joc cu masini ca simulator nu stiu daca il pot numi pe care nu-l pot juca de nici o culoare...pote are cineva o solutie, daca exista.
Multumesc anticipat.

Edited by sigma, 17 April 2010 - 00:12.


#165
Roget

Roget

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 28.08.2008
Pe cg intra mai multi gameri :) Ti-au raspuns acolo :))

#166
Tutzzu

Tutzzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 835
  • Înscris: 24.03.2010
Am si eu o problema , am instalat Grid , mi-a intrat in el , a mers , dar acum imi da eroarea aceasta : The procedure entry point_BinkFrameBuffersInfo@8 could not be located in the dynamic link library binkw31.dll. . Cum il fac sa mearga din nou ?

#167
bogdan7alex

bogdan7alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 13.03.2008

View PostTutzzu, on 31st May 2010, 21:18, said:

Am si eu o problema , am instalat Grid , mi-a intrat in el , a mers , dar acum imi da eroarea aceasta : The procedure entry point_BinkFrameBuffersInfo@8 could not be located in the dynamic link library binkw31.dll. . Cum il fac sa mearga din nou ?
Posibil sa fie corupt fisierul.
Reinstaleaza jocul.

#168
Tutzzu

Tutzzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 835
  • Înscris: 24.03.2010
Asta am si facut . Multumesc pentru ajutor . Acum merge .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate