Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

player pentru samsung

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
pitt44

pitt44

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.12.2007
Salut,
Am deschis acest topic pentru a primii sugestii si sfaturi.
Am un samsung e250 care sunt destul de multumit de el numai ca am o problema si anume nu se vad filmele pe tot ecranul caut un alt player .
Am cautat peste tot pe google ceva asemanator dar nu gasesc.
Ca un exemplu la ceea ce caut ar fii "Real Player" la Nokia.
multumesc frumos.

#2
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Eu am un alt samsung care imi arata filmele 16:9 pe tot ecranul si nu vreau asta, deoarece filmele sunt in format 16:9 (widescreen) si ar trebui afisate cu bari negre sus si jos. El le "intinde" pe tot ecranul, eliminand acele bari negre, deformand imagnile ceea ce nu este corect.
Asa ca mi se pare OK samsungul tau daca nu iti "intinde" imaginile pe tot ecranul. Nu cauta un player care sa deformeze aiurea. Ti se pare corect sa vezi capete alungite si cercuri ovale?

enjoy,
Mtz

#3
pitt44

pitt44

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.12.2007
Am inteles ideea..mersi pentru sfat numai ca vad filmele pe jumatate de ecran :) , dar da, mai bine prefer asa decat sa intinda imaginea.
Totusi crezi ca se poate sa-mi pun alt player pe acest telefon ?

Edited by Mtz, 19 December 2007 - 15:27.


#4
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Nu stiu de alte playere. Ai postat pe aria video si trebuia sa o faci pe cea despre mobile.

enjoy,
Mtz

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate