Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 

CUM PUTEM CASTIGA LA LOTO!

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#163
gunnarson

gunnarson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 30.03.2007
maine NU se castiga potul cel mare

#164
european_highlander

european_highlander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 14.05.2006
Pacat mare atunci cand bagi 20 din 45 si nu iese nici un numar, sau iese doar unu din ele (stiu ca am vazut la TV un caz cu 20 de numere, in care doar unul singur facea partea din alea 20  :P).
Apropo de statistica, de calculul statistic, Einstein era impotriva acestuia dupa cum afirma : "Dumnezeu nu da cu zarul"... sincer nici pe mine nu m-a prea atras partea legata de calcul statistic si probabilistic :thumbdown:

#165
luxmail

luxmail

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 17.12.2007

View Posteuropean_highlander, on Dec 16 2007, 23:29, said:

Pacat mare atunci cand bagi 20 din 45 si nu iese nici un numar, sau iese doar unu din ele (stiu ca am vazut la TV un caz cu 20 de numere, in care doar unul singur facea partea din alea 20  :P).
Apropo de statistica, de calculul statistic, Einstein era impotriva acestuia dupa cum afirma : "Dumnezeu nu da cu zarul"... sincer nici pe mine nu m-a prea atras partea legata de calcul statistic si probabilistic :thumbdown:

Ce pot spnune !!! Loto cea mai mare manevra !!! Cand joc peste 9 numere daca iau 1. Si cand joc varianta simpla 2-3 numere. Ahh si astazi am pierdut cu cod 50. Asta e e clar ca se da de Revelion, ca sa mai castige si ei ceva banuti !!!  B)

#166
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostScumpicuta, on Nov 22 2007, 22:44, said:

Oameni buni, nu va certati...

La loto nu se poate castiga, punct.

Vorbesc unii de scheme, dar nu spun de cate numere...
Mai mult, nu spun cat castiga, daca prin minune, le ies cele 6 numere in cele alese de ei...

O pierdere de timp aceasta loterie, cu banii aia cistigati la pariuri sportive de zeci de ori suma investita.
Si nu e nevoie sa te pricepi, pui pe cota mai mica...

Eu as fi pregatita sa fac prinsoare cu oricine ca nu nimereste numerele la loto nici daca il las sa aleaga 25 de numere.

tind sa-ti dau dreptate! sincer!

#167
r_e_m_u_s

r_e_m_u_s

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 26.12.2007

View PostScumpicuta, on Nov 22 2007, 22:44, said:

Oameni buni, nu va certati...

La loto nu se poate castiga, punct.

Vorbesc unii de scheme, dar nu spun de cate numere...
Mai mult, nu spun cat castiga, daca prin minune, le ies cele 6 numere in cele alese de ei...

O pierdere de timp aceasta loterie, cu banii aia cistigati la pariuri sportive de zeci de ori suma investita.
Si nu e nevoie sa te pricepi, pui pe cota mai mica...

Eu as fi pregatita sa fac prinsoare cu oricine ca nu nimereste numerele la loto nici daca il las sa aleaga 25 de numere.
la pariuri castig doar daca esti f.bine pregatit si documentat ..de exemplu ajax-twente ajax avea cota de 1.4 si rezultatul a fost 2-2 foarte multi si`au luat tzapa spre bucria caselor de pariuri :)
cel mai bine lasati jocrile de noroc...va spun eu un parior inrait

#168
4nDr3i

4nDr3i

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 24.04.2006
Chiar acum ascultam o piesă de la Paraziții și citeam prin threadul ăsta... zicea cam așa: Prea mulți români își pun speranța în 6/49 :lol:

#169
didi_yo

didi_yo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 14.06.2007
Duminica, 30 decembrie, SE IA POTUL CEL MARE. Facem pariu ?

#170
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
pai normal , au asteptat sa se stranga suma mare si acum o da
sper sa fie eu :)

#171
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postagain, on Dec 29 2007, 19:35, said:

pai normal , au asteptat sa se stranga suma mare si acum o da
sper sa fie eu :)
uite ca nu s-a castigat!:D am prins 3 nr si restul pe langa- din 13 in total-  :rolleyes:

#172
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Post4nDr3i, on Dec 28 2007, 01:36, said:

Chiar acum ascultam o piesă de la Paraziții și citeam prin threadul ăsta... zicea cam așa: Prea mulți români își pun speranța în 6/49 :lol:
si duminica asta este report! cei interesati sa vin cu ceva idei. =)) eu unul joc la 31 de nr si 315 variante de joc! se baga cineva?:D

#173
moro

moro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 17.11.2005
Iar ai aparut Markule?Auzi daca vrei sa castigi garantat sa faci ca in avatarul tau:adica sa-ti faci un tuseu rectal cu mana cu care scrii biletul!Auzi,75 vine de la IQ?

#174
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postdidi_yo, on Dec 29 2007, 19:26, said:

Duminica, 30 decembrie, SE IA POTUL CEL MARE. Facem pariu ?

nostradamus, tu esti?  :lol:

#175
Dj_Blizzard

Dj_Blizzard

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 03.01.2008

View PostMosotti, on Jan 9 2008, 23:10, said:

nostradamus, tu esti?  :lol:
eu cred ca`i mama omida :lol:

fiti destepti , eu castig cel putin 10 RON in fiecare saptamana ca nu pun bilet la loto,faceti un calcul pe un an si vedeti cat ia loteria de pe voi  :lol:

#176
ortega

ortega

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,433
  • Înscris: 02.08.2006
Eu spun sa incerci la OTV la justitiarul Luis, ca te combina el :lol:

#177
brutussas

brutussas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 09.06.2007
Eu joc  de prin 2002 la loto si de atunci am castigat de  doua ori culmea:consecutiv Prima sapt 4000 000 lei vechi a 2-a 5 000 000 lei(tot vechi :) )Joc  si din placere....e acea senzatie pe care nu o poti explica...visul la marele castig...si bineinteles pe langa placere joc pentru bani dar daca as face un calcul pana acum sunt in pierdere...joc aproape saptamanal variante simple.Imi place cand toti se chimuie cu variante complicate  si aflii ca a castigat o babuta care a pus pentru 1 oara o varianta simpla la loto  ^_^

#178
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postbrutussas, on Jan 10 2008, 21:22, said:

Eu joc  de prin 2002 la loto si de atunci am castigat de  doua ori culmea:consecutiv Prima sapt 4000 000 lei vechi a 2-a 5 000 000 lei(tot vechi :) )Joc  si din placere....e acea senzatie pe care nu o poti explica...visul la marele castig...si bineinteles pe langa placere joc pentru bani dar daca as face un calcul pana acum sunt in pierdere...joc aproape saptamanal variante simple.Imi place cand toti se chimuie cu variante complicate  si aflii ca a castigat o babuta care a pus pentru 1 oara o varianta simpla la loto  ^_^
saptamana asta am prins 6 nr. greu de crezut dar pot demonstra. din pacate, nu am picat pe schema si am castigat doar categ a IIa . Am sa scanez biletul si o sa-l pun pe forum sa vada si cei care se cred asa de destepti. Poate inteleg si ei o data ca, a juca la loto nu este egal cu a pierde. Castiga doar cei care trebuie! :P Altceva nu mai am de comentat pt astfel de oameni!

#179
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
bravo :band:

#180
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
La 6/49 am prins de multe ori 3 numere dar niciodata mai multe. In schimb la celelalte agentii de pariuri cum ar fi astra/pariloto am avut de multe ori bilete castigatoare. Cel mai mare castig l-am luat la astra ; era putin peste 3oo lei. Apropo , cel mai mare castig al vostru la o agentie de pariuri (Astra/pariloto) care este?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate