Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

CUM PUTEM CASTIGA LA LOTO!

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#1
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007
Sunt interesat de persoane pasionate de loto, care doresc sa invinga hazardul sau mai bine spus, sa castige in mod regulat la loto. Pare o nebunie, dar stiu ca asa ceva se poate. Am realizat chiar eu acest lucru acum 12 ani, timp de 3 luni si am de gand sa o fac din nou. Doar ca atunci,de exemplu, imi permiteam sa joc la loto 6/49 la 16 nr, singur! Acum, 16 nr jucate cu cod 59 la loto 6/49 sunt aproxim. 500 ron, care inseamna 98% din salariu de baza a multora! Cam mult chiar si pentru mine in conditiile in care trebuie sa joci aceeasi suma de bani in fiecare saptamana! Eu unul am pus la punct un sistem de castig, dar trebuie bani seriosi si ceva rabdare sa se poata castiga! Vreau sa formez un colectiv de jucatori, care pentru o suma modica pe saptamana, sa putem juca la ceva mai multe numere. Am ajuns la concluzia ca, este mult mai convenabil sa se joace in grup, decat ca o persoana singura. Se impart si castigurile dar si pierderile in caz de nereusita. Un grup de 15-20 persoane este suficient.Daca cineva este interesat sa joace dupa sistemul meu, ma poate contacta pe id de mess!

Edited by mark75, 27 September 2007 - 20:48.


#2
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 22.06.2007
No sa mori tuu?

#3
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostCurcubitaceu, on Sep 27 2007, 22:01, said:

No sa mori tuu?
nu, sa mori tu fara sa castigi la loto!  :console:  mistocarii sa se abtina

#4
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 22.06.2007
Eu nu castig la loto pt ca nu particip! Nu-s fomist, castig banii prin munca :lol:

#5
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,695
  • Înscris: 13.10.2003

View Postmark75, on Sep 27 2007, 21:47, said:

Sunt interesat de persoane pasionate de loto, care doresc sa invinga hazardul sau mai bine spus, sa castige in mod regulat la loto. Pare o nebunie, dar stiu ca asa ceva se poate. Am realizat chiar eu acest lucru acum 12 ani, timp de 3 luni si am de gand sa o fac din nou. Doar ca atunci,de exemplu, imi permiteam sa joc la loto 6/49 la 16 nr, singur! Acum, 16 nr jucate cu cod 59 la loto 6/49 sunt aproxim. 500 ron, care inseamna 98% din salariu de baza a multora! Cam mult chiar si pentru mine in conditiile in care trebuie sa joci aceeasi suma de bani in fiecare saptamana! Eu unul am pus la punct un sistem de castig, dar trebuie bani seriosi si ceva rabdare sa se poata castiga! Vreau sa formez un colectiv de jucatori, care pentru o suma modica pe saptamana, sa putem juca la ceva mai multe numere. Am ajuns la concluzia ca, este mult mai convenabil sa se joace in grup, decat ca o persoana singura. Se impart si castigurile dar si pierderile in caz de nereusita. Un grup de 15-20 persoane este suficient.Daca cineva este interesat sa joace dupa sistemul meu, ma poate contacta pe id de mess!

cat trebe sa pun sa intru in joc? -_-
mi-ar place sa castigam duminica ceva, macar 10 000 de persoana. roni, normal...  ;)

#6
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Senzational: eu cistig in fiecare saptamina minim 5 lei prin simplul fapt ca nu pun botul la Cardeala (pardon, loteria) Nationala si nu arunc banii pe aberatii. Incercati cu incredere, metoda este verificata!!
P.S.: Succes in demers oricum, Hoțgica 2.

#7
trustmygod

trustmygod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 25.09.2006
si de cate ori ai castigat si la ce categorii? Si nu pare, ci este o nebunie.

#8
senzatie6

senzatie6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 28.10.2006

View Postmark75, on Sep 27 2007, 22:12, said:

nu, sa mori tu fara sa castigi la loto!  :console:  mistocarii sa se abtina
sa mori tu?

#9
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Posttrustmygod, on Sep 27 2007, 22:23, said:

si de cate ori ai castigat si la ce categorii? Si nu pare, ci este o nebunie.

de ce treb sa fie o nebunie? toti se gandesc deja ca devin milionari peste noapte. dar nu-i asa!   se joaca in grupuri in  Bucuresti in anumite cluburi cu oameni care au situatie materiala, nu gluma! ei joaca pt distractie! ma rog, unii cu banii, care au invatat sa-i castige doar ptin munca, si altii care ii fac la un pahar de vin bun! o seara buna domnilor!  :D


#10
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,695
  • Înscris: 13.10.2003

View Postmark75, on Sep 27 2007, 22:58, said:


de ce treb sa fie o nebunie? toti se gandesc deja ca devin milionari peste noapte. dar nu-i asa!   se joaca in grupuri in  Bucuresti in anumite cluburi cu oameni care au situatie materiala, nu gluma! ei joaca pt distractie! ma rog, unii cu banii, care au invatat sa-i castige doar ptin munca, si altii care ii fac la un pahar de vin bun! o seara buna domnilor!  :D

daca esti acel ogica, pune o copie dupa CI aici si bag banu'!  :peacefingers:

#11
bogdy68

bogdy68

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,277
  • Înscris: 09.02.2007
A mai aparut o stea.... :roflmao:  :roflmaofast:

Edited by bogdy68, 27 September 2007 - 22:04.


#12
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postradumiki, on Sep 27 2007, 23:00, said:

daca esti acel ogica, pune o copie dupa CI aici si bag banu'!  :peacefingers:


nu-s Ogica, te dezamagesc! ce sa-i faci! o sa ma starduiesc mai mult data viitoare doar pt tine B)  Dar tu ca baiat cuminte si destept ce esti, care accepta ca si altii au idei care din fericire le-au functionat, iti fac loc sa participi la marcat banu' la statul roman!  :cursing:  sub diverse forme, chiar daca nu scrie loto pe chitantza de curent sau gaze! (depinde ce gaze ai!)  :rolleyes: cred ca treb sa muncesti"inteligent" pt ei, nu?

#13
ThunderSS

ThunderSS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 27.09.2007
Daca as fi putin mai prost poate chiar te-as crede  :D . Daca tu zici ca castigi....pai sa facem un calcul simplu (pe la ora asta stau prost la domeniul matematica dar o sa ma straduiesc) : Deci 6 din 49 ar insemna Combinari de 49 luate cate 6 care daca nu ma insel trece linistit de 1.5 milliarde de combinari. Si u ca sa castigi garantat la loto ar trebui sa pui cam tot atatea bilete...mie mi se pare ca esti un mic scammer...as sugera sa se inchida sau chiar stearga topicul sa nu pice toti naivi in plasa  :death: Bafta la castiguri :P  

#14
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,434
  • Înscris: 08.12.2006

View Postmark75, on Sep 27 2007, 21:47, said:

Sunt interesat de persoane pasionate de loto, care doresc sa invinga hazardul sau mai bine spus, sa castige in mod regulat la loto. Pare o nebunie, dar stiu ca asa ceva se poate. Am realizat chiar eu acest lucru acum 12 ani, timp de 3 luni si am de gand sa o fac din nou. Doar ca atunci,de exemplu, imi permiteam sa joc la loto 6/49 la 16 nr, singur! Acum, 16 nr jucate cu cod 59 la loto 6/49 sunt aproxim. 500 ron, care inseamna 98% din salariu de baza a multora! ...........

Dacă acest lucru era posibil, și chiar deții rețeta succesului garantat, nu pot să înțeleg cum de nu ai 500 de lei să joci 16 numere, și ai nevoie de coechipieri/sponsori... nu mi-o lua în nume de rău, așa-s eu, mai greu de cap, poate vrei să-mi explici și mie. Eu cred că nu ești chiar convins că vei câștiga, dimpotrivă... da poate greșesc... greșesc?

#15
TrippLex

TrippLex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 20.08.2007
am algoritmul de generare a numerelor la 6 din 49 daca vrei ti-l vand ! :)

#16
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postantinari, on Sep 27 2007, 23:14, said:

Dacă acest lucru era posibil, și chiar deții rețeta succesului garantat, nu pot să înțeleg cum de nu ai 500 de lei să joci 16 numere, și ai nevoie de coechipieri/sponsori... nu mi-o lua în nume de rău, așa-s eu, mai greu de cap, poate vrei să-mi explici și mie. Eu cred că nu ești chiar convins că vei câștiga, dimpotrivă... da poate greșesc... greșesc?



Nu e vb sa joc la 16 nr! e vb sa joc pe timp de 3 luni la variante simple si mult prea multe numere! Nu detin reteta succesului asa cum pare de afara. Nimeni nu poate spune asta, ca stie secretul! dar cand alegi mai mult de 6 nr , crede-ma ca sansele se maresc din ce in ce mai mult! Si apoi, am vb cu multi dintre cei care spuneau ca au jucat dupa o regula anume! Dar ei nu auzisera nici macar de Clopotul lui Gauss sau de una din legile mari ale statisticii, din pacate! Insa anul asta, pe langa Fagaras este o persona in etate, care a reusit sa intreaca orice asteptari de-alungul anilor, in a castiga de cateva zeci de ori categ a III pe an, si cate la numar, 4-6 cazuri de categ II. Acest om este real si este dovada vie ca poti castiga doar jucand sume nu tocmai mici la loto! Dar in nici un caz ca Ogica! Pt 15 ron pe saptamana, nu poti da faliment sau sa te ingropi in datorii! Sa fim seriosi! Asa ca, fiecare cum considera!

#17
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostTrippLex, on Sep 27 2007, 23:17, said:

am algoritmul de generare a numerelor la 6 din 49 daca vrei ti-l vand ! :)


Prietene, am tot ce se poate avea din tara asta despre loto! Carti, programe pe calc,articole de acum 13 ani,  chiar si un amic care a facut un program de structurare a bazei de date ale extragerilor loto, munca titanica pt un om singur! Daca vrei programul respectiv, o sa-l intreb si pe el ce parere are sa-l lase free. Asa ca daca vrei sa sti ceva despre loto, poti sa ma intrebi si pe mine!   ;)

#18
ThunderSS

ThunderSS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 27.09.2007

View Postmark75, on Sep 27 2007, 23:28, said:

Nu e vb sa joc la 16 nr! e vb sa joc pe timp de 3 luni la variante simple si mult prea multe numere! Nu detin reteta succesului asa cum pare de afara. Nimeni nu poate spune asta, ca stie secretul! dar cand alegi mai mult de 6 nr , crede-ma ca sansele se maresc din ce in ce mai mult! Si apoi, am vb cu multi dintre cei care spuneau ca au jucat dupa o regula anume! Dar ei nu auzisera nici macar de Clopotul lui Gauss sau de una din legile mari ale statisticii, din pacate! Insa anul asta, pe langa Fagaras este o persona in etate, care a reusit sa intreaca orice asteptari de-alungul anilor, in a castiga de cateva zeci de ori categ a III pe an, si cate la numar, 4-6 cazuri de categ II. Acest om este real si este dovada vie ca poti castiga doar jucand sume nu tocmai mici la loto! Dar in nici un caz ca Ogica! Pt 15 ron pe saptamana, nu poti da faliment sau sa te ingropi in datorii! Sa fim seriosi! Asa ca, fiecare cum considera!

Legile probabilitati sunt...hmm doar probabile :D...nu sigure...mai ales cand vorbim de atat de multe combinati...desigur daca ai noroc poti castiga la Cat III dar nu e garantat...daca calculezi probabilitatea o sa ai multe zerouri inainte de primul 1 :P

Quote

am algoritmul de generare a numerelor la 6 din 49 daca vrei ti-l vand ! smile.gif


Il facusem si eu in C++ si daduse ff multe combinati si costuri imense...poate daca muncesc 10 vieti imi permit sa pun la loto toate combinatile posibile :D (da de unde 10 vieti...mai bine n+1 vieti :D unde n este cel mai mare numar posibil :D )

Edit: spelling

Edited by ThunderSS, 27 September 2007 - 22:40.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate