Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung anunta SSD-urile de 256TB...

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel
 Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...
 Inel de logodna

Certificat de deces pentru un cet...

Programare weekend

Profit News scos din grila RCS...
 Piulite rare

Sistem rezidential Sigenergy

Reparare windows 7

Ma doare urechea la zgomote puter...
 

CUM PUTEM CASTIGA LA LOTO!

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#127
Black Hawk

Black Hawk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 18.09.2007
Foarte interesant,cum aici vorbesc cu totii despre hazard,despre noroc ceresc, ca despre o situatie controlabila.......mde

Edited by Black Hawk, 14 November 2007 - 14:13.


#128
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Post934, on Nov 14 2007, 13:54, said:

Ah. D-aia intrebasem, credeam ca ai pus la punct grupul de care zici. Auzi, dar de ce nu-ti stringi neamurile si sa-i pui sa cotizeze? Cred ca ti-ai stringe mai repede numarul de oameni. Oricum, eu sint curios cite numere, cite variante, cit timp o sa jucati in total pina apare cistigul (nici chiar potul cel mare dar nici 100 de lei la 20 de persoane).

am mai spus pe acest forum. Am vazut acest tip de sistem intr-un club din bucuresti de oameni de afaceri(care nu stau toata ziua pe net). Crede-ma prietene, ca astfel de grupuri sunt peste tot in tara in colective ceva mai unite. Doar ca nu se lauda in locuri ca acesta.

#129
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostMosotti, on Nov 14 2007, 12:41, said:

cum poti sa zici asemenea imbecilitati chiar dupa biletul de la otv si marele cistig nu?

daca ai fi stiut mai multe despre loto, sau cel putin te-ar fi interesat, ai fi stiut ca acel bilet a fost jucat cu cod. Eu nu joc asa! daca ar fi sa pun aceleashi numere(adika tot la fel de multe ca pe acel bilet), l-as juca dupa sistemul meu. Si m-ar costa doar 100Euro fata de 150.000Euro cat a costat cel cu cod a lui Ogica. Ce diferentza!  Poate asa ti-e mai clar unde este imbecilitatea! :D

#130
coco$u

coco$u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 05.03.2007
Ce cod stimabile?
A jucat toate numerele bloc!

Daca pina acum ti-am urmarit cu un oarecare interes posturile, dat fiind ca am o experienta de vreo 12 ani in loto, ineptiile tale din ultimul post m-au terminat!
Adica daca doi oameni joaca acelasi set de 23 numere (am dat un exemplu aleator) si unul le grupeaza astfel incit sa plateasca 100 euro, iar altul le grupeaza platind 150.000 euro, tu sustii ca primul are sanse mai mari sau sensibil egale de cistig?

#131
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postmark75, on Nov 14 2007, 15:09, said:

daca ai fi stiut mai multe despre loto, sau cel putin te-ar fi interesat, ai fi stiut ca acel bilet a fost jucat cu cod. Eu nu joc asa! daca ar fi sa pun aceleashi numere(adika tot la fel de multe ca pe acel bilet), l-as juca dupa sistemul meu. Si m-ar costa doar 100Euro fata de 150.000Euro cat a costat cel cu cod a lui Ogica. Ce diferentza!  Poate asa ti-e mai clar unde este imbecilitatea! :D

deci tu joci 23 de numere, fara cod, dupa sistemul tau, cu 100 de euro si e imposibil sa nu pice ceva. scuza-ma ca te trezesc brusc la realitate, dar exista 2 variante:

1) esti prost ca noaptea
2) vrei sa pari amuzant si nu esti

:lol:

#132
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postcoco$u, on Nov 14 2007, 22:40, said:

Ce cod stimabile?
A jucat toate numerele bloc!

Daca pina acum ti-am urmarit cu un oarecare interes posturile, dat fiind ca am o experienta de vreo 12 ani in loto, ineptiile tale din ultimul post m-au terminat!
Adica daca doi oameni joaca acelasi set de 23 numere (am dat un exemplu aleator) si unul le grupeaza astfel incit sa plateasca 100 euro, iar altul le grupeaza platind 150.000 euro, tu sustii ca primul are sanse mai mari sau sensibil egale de cistig?

tu chiar nu intelegi romaneste? a juca la cod inseamna sa platesti niste variante din schema respectiva, da? E clar pana aici? A juca cu sistemul asta, e acelashi lucru doar ca eu pun cate variante doresc. Si apoi, cati omeni isi permit sa joace 150.000 de euro la loto in fiecare saptamana? Spune mi tu! Eu pot sa fac asta, cu 100 de euro, si cine are sansele cele mai mari? Cei care joaca 150.000E o singura data sau eu ca pot face asta multe saptamani de acum incolo? Chiar esti pasionat de loto, nu gluma! :D Desprindeti concluzile singuri! :D    
P.S. Am uitat sa spun ca, sistemul asta mi-a adus castiguri la perioade scurte de timp.Aste e tot ceea ce conteaza pt mine, nu vb fara rost, doar o pica ceva de undeva...

#133
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostMosotti, on Nov 16 2007, 13:12, said:

deci tu joci 23 de numere, fara cod, dupa sistemul tau, cu 100 de euro si e imposibil sa nu pice ceva. scuza-ma ca te trezesc brusc la realitate, dar exista 2 variante:

1) esti prost ca noaptea
2) vrei sa pari amuzant si nu esti

:lol:

esti venit cu pluta pe Olt si cred ca te-ai oprit undeva pe Dunare , la Carcal, mai exact!

#134
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
doamne ceresc, retardate mai sint unele dintre creaturile tale :roflmao:

#135
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005

View PostMosotti, on Nov 16 2007, 15:47, said:

doamne ceresc, retardate mai sint unele dintre creaturile tale :roflmao:
Eh...Chiar marele Einstein a conceput un sistem total falimentar de a castiga la loto, deci nimeni nu e perfect. Bine insa ca s-a lasat la timp de prostii si s-a tinut de fizica. :)

@Pentru initiatorul topicului:

1. Pana acum nu ai spus absolut nimic. Mai multe informatii?

2. Orice sistem cade in fata legilor statistice. Spune-mi te rog, ai idee ce sunt alea evenimente independente statistic? Daca ai avea idee, si daca ai stii ca tragerile loto constituie evenimente independente, nu ai mai fi deschis acest topic. Daca era vorba de castig la blackjack, da, acolo merge foarte bine metoda Thorp (sau metoda numararii cartilor) pentru ca evenimentele sunt dependente statistic (cartea odata trasa nu se mai pune la loc in pachet).

#136
me_suzy

me_suzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 29.04.2007

View Postmark75, on Sep 27 2007, 20:47, said:

Sunt interesat de persoane pasionate de loto, care doresc sa invinga hazardul sau mai bine spus, sa castige in mod regulat la loto. Pare o nebunie, dar stiu ca asa ceva se poate. Am realizat chiar eu acest lucru acum 12 ani, timp de 3 luni si am de gand sa o fac din nou. Doar ca atunci,de exemplu, imi permiteam sa joc la loto 6/49 la 16 nr, singur! Acum, 16 nr jucate cu cod 59 la loto 6/49 sunt aproxim. 500 ron, care inseamna 98% din salariu de baza a multora! Cam mult chiar si pentru mine in conditiile in care trebuie sa joci aceeasi suma de bani in fiecare saptamana! Eu unul am pus la punct un sistem de castig, dar trebuie bani seriosi si ceva rabdare sa se poata castiga! Vreau sa formez un colectiv de jucatori, care pentru o suma modica pe saptamana, sa putem juca la ceva mai multe numere. Am ajuns la concluzia ca, este mult mai convenabil sa se joace in grup, decat ca o persoana singura. Se impart si castigurile dar si pierderile in caz de nereusita. Un grup de 15-20 persoane este suficient.Daca cineva este interesat sa joace dupa sistemul meu, ma poate contacta pe id de mess!


Stii ce cred?

Cred ca te-au platit astia de la Loto sa faci reclama, eventual ai gasit o modalitate sa faci comision daca aduni un numar de persoane.

In fine, mult succes doritorilor de castiguri peste noapte.

#137
coco$u

coco$u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 05.03.2007
@mark75
Spune-mi si mie te rog ce cod are schema de joc cu 23 numere conform Loteriei Romane.
Asta ca sa vezi ce aberatii vorbesti!

Ogica a jucat varianta bloc cu toate 23 numere. Do your math and shut the f..k up!

#138
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
face pe prostu', stai linistit.

#139
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
evident, nimeni nu poate fi CHIAR ASA de prost. o fi vreun destept din-ala care vrea sa faca un reportaj de genul "ce usor pot fi prostiti oamenii pe internet" :D

#140
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostMosotti, on Nov 17 2007, 08:41, said:

evident, nimeni nu poate fi CHIAR ASA de prost. o fi vreun destept din-ala care vrea sa faca un reportaj de genul "ce usor pot fi prostiti oamenii pe internet" :D

sau poate fi atat de "prost" incat sa fi castigat prin metoda asta! Doar treb sa mai castige de cateva ori! ;) apoi, nu mai e cazul sa te stresez! :D

#141
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View PostC.F.S., on Nov 16 2007, 22:08, said:

face pe prostu', stai linistit.
deja v-ati agitat si va linistiti reciproc? ;;)

#142
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postme_suzy, on Nov 16 2007, 18:26, said:

Stii ce cred?

Cred ca te-au platit astia de la Loto sa faci reclama, eventual ai gasit o modalitate sa faci comision daca aduni un numar de persoane.

In fine, mult succes doritorilor de castiguri peste noapte.

crezi gresit! am castigat de multe ori la loto! problema voastra e ca voi nu stiti ce persoane castiga la loto de mai multe  ori. din fericire eu am fost una dintre ele. Nu bag mana in foc ca L N e o institutie asa de transparenta. dar asta e adevarul pt mine. nu am de ce sa mint!

#143
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postcoco$u, on Nov 16 2007, 22:07, said:

@mark75
Spune-mi si mie te rog ce cod are schema de joc cu 23 numere conform Loteriei Romane.
Asta ca sa vezi ce aberatii vorbesti!

Ogica a jucat varianta bloc cu toate 23 numere. Do your math and shut the f..k up!

amice, nu ma face sa te ranesc! =)) Eu am facut schema de joc pt 23 de nr, nu L N. E o mica diferentza -secreta- pe care ti sa o pastrez doar pt mine! ai ceva impotriva? :D

#144
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007

View Postlandscape10, on Nov 16 2007, 16:13, said:

Eh...Chiar marele Einstein a conceput un sistem total falimentar de a castiga la loto, deci nimeni nu e perfect. Bine insa ca s-a lasat la timp de prostii si s-a tinut de fizica. :)

@Pentru initiatorul topicului:

1. Pana acum nu ai spus absolut nimic. Mai multe informatii?

2. Orice sistem cade in fata legilor statistice. Spune-mi te rog, ai idee ce sunt alea evenimente independente statistic? Daca ai avea idee, si daca ai stii ca tragerile loto constituie evenimente independente, nu ai mai fi deschis acest topic. Daca era vorba de castig la blackjack, da, acolo merge foarte bine metoda Thorp (sau metoda numararii cartilor) pentru ca evenimentele sunt dependente statistic (cartea odata trasa nu se mai pune la loc in pachet).
prietenul meu, Einstein, nu spun nimik din ceea ce stiu! Pt ca e munca mea! si pt ca am castigat cu metoda asta! nu am spus ca-i perfecta. si nici nu este! iar ca sa te rezolv cu evenimentele indenpendente, cumpara dumneata programul loto si uita te bine la tabelul in care apar frecventa nr extrase. oricum, in teorii, adevarul e undeva pe la mijloc!  Tot practica conteaza!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate