Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

Romtelecom - nelimitat in toate retele fixe

- - - - -
  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#1
alexandranyd

alexandranyd

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 682
  • Înscris: 27.07.2007
Ce parere aveti ?

http://forum.softped...p;#entry3303711

#2
robertmihaileanu

robertmihaileanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 27.08.2007
Revin cu o precizare. Vor fi convorbiri gratuite si nelimitate catre orice retea fixa nationala, dar numai in afara perioadei de varf, pentru toate abonamentele. Asadar, chiar daca ai Confort Nelimitat si, in mod normal, suni gratuit si nelimitat la orice ora in reteaua Romtelecom, vei avea convorbiri gratuite si nelimitate catre alte retele fixe doar in afara orelor de varf. :)

#3
dragosbm

dragosbm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 14.09.2006
Mie mi se pare extrem de greu de crezut că această ofertă va exista. Dacă Romtelecom oferă în afara orelor de vârf minute nelimitate pe orice fix din România (oare și Vodafone Acasă sau Zapp FixTel care defapt nu prea sunt fixe?) atunci abonamentele telefonice de la Romtelecom vor deveni 100% cele mai rentabile dintre toate tipurile de abonamente de telefonie fixă din România.
PS: pe mine nu prea m-ar ajuta pentru că nu prea cunosc lume cu fix în altă rețea... sau și dacă îi știu oricum nu îi sun ! :P

#4
Farrell

Farrell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,848
  • Înscris: 09.01.2007
pentru mine este foarte util un astfel de abonament, pentru ca mai toti cunoscutii si rudel mele sunt prin alte retele de tel fixa. mai ramanea de rezolvat problema preturilor unor astfel de abonamente. oricum e bine ca rtc a inceput sa ofere ce deja ofere de ceva timp upc si rds. incepe sa fie bine si pentru cei ca mine, care sunt simpli clienti.
dar nu cred intr-o astfel de oferta, cel putin pana nu se anunta in reclame sau sa iese vreun director pe vreun post tv. in ultimele 2 saptamani am tot citit aici de dublat viteze, de abonamente la net de 8Mbps, de etc.

Edited by Farrell, 30 August 2007 - 16:29.


#5
dragosbm

dragosbm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 14.09.2006

 Farrell, on Aug 30 2007, 17:25, said:

pentru mine este foarte util un astfel de abonament, pentru ca mai toti cunoscutii si rudel mele sunt prin alte retele de tel fixa. mai ramanea de rezolvat problema preturilor unor astfel de abonamente. oricum e bine ca rtc a inceput sa ofere ce deja ofere de ceva timp upc si rds. incepe sa fie bine si pentru cei ca mine, care sunt simpli clienti.
dar nu cred intr-o astfel de oferta, cel putin pana nu se anunta in reclame sau sa iese vreun director pe vreun post tv. in ultimele 2 saptamani am tot citit aici de dublat viteze, de abonamente la net de 8Mbps, de etc.

Se pare că totuși 3 septembrie va fi momentul adevărului...

#6
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

 dragosbm, on Aug 30 2007, 15:53, said:

Mie mi se pare extrem de greu de crezut că această ofertă va exista. Dacă Romtelecom oferă în afara orelor de vârf minute nelimitate pe orice fix din România (oare și Vodafone Acasă sau Zapp FixTel care defapt nu prea sunt fixe?) atunci abonamentele telefonice de la Romtelecom vor deveni 100% cele mai rentabile dintre toate tipurile de abonamente de telefonie fixă din România.
PS: pe mine nu prea m-ar ajuta pentru că nu prea cunosc lume cu fix în altă rețea... sau și dacă îi știu oricum nu îi sun ! :P
12voip e mai rentabil daca ai internet si cumperi un dispozitiv voip la care sa iti legi telefonul fix. Ai nelimitat pe fix in Romania si... aproape toata Europa. La orice ora!

Edited by KALOO, 30 August 2007 - 19:48.


#7
alexandranyd

alexandranyd

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 682
  • Înscris: 27.07.2007
M-am interesat si se pare ca ofera doar in RDS si UPC.

#8
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
ar putea face sa fie gratis cu cosmote noaptea dupa 22:00..ca tot sunt "amicii" lor

Edited by crysty2k5, 30 August 2007 - 20:09.


#9
panamea

panamea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 12.05.2007
Da, e o treabă bună.
dragosbm, Vodafone are numere de fix,  Zapp are doar de mobil. Ghici care e răspunsul :)
Uite ce bună e concurența!

#10
tele_com

tele_com

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 31.08.2007
E 3 sept.  Oferta e pe bune, are cineva confirmare de la relatii clienti romtelecom?

#11
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

 tele_com, on Sep 3 2007, 11:54, said:

E 3 sept.  Oferta e pe bune, are cineva confirmare de la relatii clienti romtelecom?
http://www.romteleco...folo_promo.html

#12
tele_com

tele_com

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 31.08.2007
Confort 50

Descriere generală

Confort 50 este un abonament pentru linia telefonică principală, disponibil pentru clienții persoane fizice.

Abonamentului Confort 50 oferă:

    * 50 minute naționale incluse în rețeaua Romtelecom, în perioada de vârf;
    * apeluri nelimitate gratuite în rețeaua Romtelecom, în afara perioadei de vârf;
    * apeluri nelimitate gratuite către orice rețea națională fixă, în afara perioadei de vârf.

#13
bunutulalex

bunutulalex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 07.06.2005

 tele_com, on Sep 3 2007, 11:54, said:

E 3 sept.  Oferta e pe bune, are cineva confirmare de la relatii clienti romtelecom?
:closedeyes: http://forum.softped...m...t&p=3322111

Edited by bunutulalex, 03 September 2007 - 11:06.


#14
bogdan4ice

bogdan4ice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 15.04.2004

 bunutulalex, on Sep 3 2007, 12:03, said:

Aici http://www.romteleco...confort_50.html

Edited by bogdan4ice, 03 September 2007 - 11:11.


#15
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Deci de azi e valabilă noua grilă? Și pot vorbi în orice rețea națională bănuiesc,adică toate cu care are interconectare.

#16
minune

minune

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 573
  • Înscris: 01.04.2004
"Acum vorbesti gratuit si nelimitat catre orice retea fixa din Romania ... "
Asa scrie la ei pe site. Daca ei zic acum...logic ar fi ca DA, de azi. Dar ... cine stie

#17
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,917
  • Înscris: 06.04.2005
e valabila oferta si pentru apeluri catre Vodafone Acasa (telefonie fixa), logic ar fi sa fie valabila deoarece este incadrata la telefonie fixa

#18
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Nu cred ca e valabila si in Vodafone Acasa. In felul asta i-ar ridica gratuit pe cei de la vodafone (ma refer la "acasa").

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate