Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza
 Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...
 Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...
 Masinile cu volan pe dreapta - de...

Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...
 

Way to go, Huidu

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
49 răspunsuri în acest subiect

#1
stilnox

stilnox

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 601
  • Înscris: 26.02.2004
Bine le-a facut Huidu cretinilor de la VIP:

http://www.evz.ro/di...?news_id=155172

Desi tehnic si etic si etc. nu e okay ma sincer bucur de gestul lui Huidu.

Go to hell, VIP!  :degetele:

#2
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.576
  • Înscris: 13.01.2003
Reactia lui Huidu nu ma surprinde. E recunoscut ca fiind un impulsiv si cu probleme in a-si mai tempera reactiile si vorbele, dar de data asta cred ca il va costa destul de scump. Oricum VIP-ul si-o cam cauta, iar daca o sa depuna plangere cred ca o sa si-o caute si mai rau de la fanii Cronicii :drac:

#3
stilnox

stilnox

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 601
  • Înscris: 26.02.2004
De acord ca reactia lui Huidu este over-the-top; in mod normal nimeni nu ar trebui sa faca asa ceva, indiferent de ce se scrie despre el- ar trebui mers in justitie.

Da' tot ma bucur ca le-a facut-o nevertebratelor de la VIP; la urma urmei ei sunt cei cei ii violeaza viata privata si ii intoxica casnicia cu minciuni.

Ce a a facut el este la scara mai mare un fel de optimizare pe care o faci la film la Multiplex cand ii apuca pe unii sa vorbeasca tare si sa ii deranjeze pe altii: nu te duci sa chemi paza sa ii linisteasca, le zbieri golanilor cateva vorbe de bine si se rezolva. Daca nu, mai persisti- eu unul inca nu am turnat Fanta in capul nici unui candidat (la primarie?), dar sunt convins ca ar avea un efect destul de puternic in directia dorita.

#4
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4.532
  • Înscris: 26.11.2001
Gestul e penibil si imi pare rau ca HUIDU a apelat la asemenea gest!

#5
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.606
  • Înscris: 22.09.2002
s-a creat un precedent. asteptam cu interes un elicopter cu rahat varsat pe ringier:)

#6
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.923
  • Înscris: 19.09.2002
In opinia mea e urat ce a facut.... nu s-a ridicat nici el mai presus de VIP... cred ca s-a permis datorita statutului social pe care il are... adica sa faci o chestie d-asta pe langa senat.... sa fim seriosi...

:D

#7
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004
intr-o tara normala, o revista (fie ea si de scandal) ar fi data in judecata in cazul in care a publicat niste minciuni si ar plati scump. asta se petrece, repet, intr-o tara normala. a da pe cineva in judecata in romania echivaleaza cu o infrangere, indiferent cate probe ai si cat de lezat ai fost. Asa ca singurul lucru care iti mai ramane de facut e sa-ti faci singur dreptate.

Daca intr-o tara civilizata, gestul lui Huidu este condamnabil, in iubita noastra patrie, un astfel de gest nu face de cat sa ne creeze senzatia ca cineva a reusit sa ne razbune.

#8
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.436
  • Înscris: 20.03.2002

Quote

Originally posted by sigxcpu
s-a creat un precedent. asteptam cu interes un elicopter cu rahat varsat pe ringier:)


Vezi sa tintesti bine ca astia sunt doar la un etaj, mai sunt si altii in cladire mai seriosi.

#9
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 563
  • Înscris: 02.09.2003
Un gest josnic prin care omu' a dovedit ca nu e cu nimik mai presus decat dobitocii aia de la VIP...
De fapt sa te fereasca Dumnezeu sa il calci pe coada pe musiu Huidu ca se ataca in ultimul hal... nivelul intelectual al acestu individ s-a aratat in toata splendoarea sa intr-o confruntare cu Pruteanu la Tuca show pe tema Big brother cand baiatul cu toata "rushinica" lui s-a facut de toata cacaua...

#10
craioveanu'

craioveanu'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 30
  • Înscris: 18.03.2004
Un gest josnic, impotriva unor oameni josnici, comis de o vedeta colerica si rapid mediatizat de scormonitorii in rahat din mass media. De acum, pe langa reporteri sprijinind usile spitalelor, ale sectiilor de politie si tribunalelor, vom vedea si reporteri delegati pe langa vidanjoare.

#11
eXploziv

eXploziv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 179
  • Înscris: 09.05.2003
eu deja m-am plictisit de el nu mai e ce era inainte e prea comercial ...

#12
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.419
  • Înscris: 05.08.2003

Quote

Originally posted by horatzica
Vezi sa tintesti bine ca astia sunt doar la un etaj, mai sunt si altii in cladire mai seriosi.


2 etaje. La 4 si la 2.  :drac:

#13
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 12.072
  • Înscris: 02.03.2003
Gestul lui Huidu mi se pare de mahala.
Putea sa rezolve in alt mod, mai civilizat.
Si observ ca el isi aroga dreptul de a ataca pe toata lumea prin emisiunea sa, nelasandule si altora dreptul de a se lua de el.
Daca toti cei batjocoriti in cronica ar fi procedat asa, Huidu ar fi fost acum sub un Everest de kko.

Cred ca va scapa basma-curata din afacere pentru ca tata-socru' are grija de ginere.

#14
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.576
  • Înscris: 13.01.2003

Quote

Originally posted by terratec
Daca toti cei batjocoriti in cronica ar fi procedat asa, Huidu ar fi fost acum sub un Everest de kko.

Ca si "cei batjocoriti" erau sfinti, nu? Hai sa fim seriosi! A exagerat Huidu, dar VIP-ul a cautat-o cu lumanarea, ca si o alta publicatie renumita pentru asta (tot cu V... :D), iar un asemenea gest nu e nimic pe langa ce ar merita.

#15
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 33.295
  • Înscris: 21.04.2004
-------
De acord ca reactia lui Huidu este over-the-top; in mod normal nimeni nu ar trebui sa faca asa ceva, indiferent de ce se scrie despre el- ar trebui mers in justitie.
-------
citeodata trebuie sa iei taurul de coarne. la ce ar fi ajutat un proces de citeva luni? la nimic

--------
Daca toti cei batjocoriti in cronica ar fi procedat asa, Huidu ar fi fost acum sub un Everest de kko.
--------
cred ca nu cunosti termenul de pamflet. sa spui ca cineva isi inseala sotia, dar fara sa ai nici o dovada, doar pentru a vinde un rahat de fituica, e un lucru meschin. de ce nu scriu de mutu, ala e de neam prost si se umfla in pene? daca nu ar fi timpiti care sa cumpere asa ceva, nu ar exista nici vip nici star sau dracu stie ce altceva....

#16
Elevati0n

Elevati0n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 84
  • Înscris: 22.05.2002
Mie la inceput gestul lui Huidu mi-a parut lipsit de civilizatie...dar judecand la rece ( din prizma proprilor experiente) cred ca a procedat bine. Adevarul e ca in Romania de azi...mori cu justitia in mana...asa ca gestul ales...a meritat. Asa a dovedit cat de meschini si de kkciosi pot fi unii care au o "fitzuica" si publica tot felul de aberatii si neadevaruri despre vip-urile autohtone. Nu zic ca unii nu o merita dar sa emrgi pana acolo incat sa iventeze mereu...doar ca sa ai profit...e prea de tot.
Mergand mai departe...gestul ar trebui continuat....cu majorit politicienilor...pt ca...sa fim sincer...MERITA CU PRISOSINTA!
Oricum Romania a devenit o tara unde rufele se spala in public...pt ca....si stiti si voi motivul.
Asta e Romania....
oricum...Felicitari Huidu!
PS: nu cred ca are nevoie de "spatele" socrului :)

#17
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.247
  • Înscris: 12.10.2002
dar ce vina aveau oamenii care treceau prin zona ? dar cei care locuiau acolo? merita o amenda sa-l usture curul ala idiot.

#18
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 33.295
  • Înscris: 21.04.2004
chiar si cacatul se curata, iar daca dai cu domestos omori toti microbii. ar fi trebuit sa le zugraveasca toata cladirea, nu doar putin la usa.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate