Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 

Magazin online de piese auto? ce parere aveti?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
marco24

marco24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 38
  • Înscris: 17.11.2006
Salutare!

Am auzit ca saptamana viitoare se va deschide un magazin online de piese auto. Un magazin online unde sa poti gasi multe piese pentru orice marca de masina orice model si orice an de productie, cu stocuri k lumea. Ce parere aveti? Eu unul abia astept...

Editat de MAK, 06 iunie 2007 - 20:21.


#2
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.587
  • Înscris: 19.03.2005
esti implicat in acel magazin?

totusi daca tot se deschide, nu ne divulgi adresa, sa vedem daca au preturi bune...

PS Ca o curiozitate, am auzit ca meteor ungaria are preturi mai bune iar salariul angajatilor este de citeva ori mai mare...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate