Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Ajutor social

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
CPX

CPX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.384
  • Înscris: 30.11.2004
Va rog sa-mi spuneti cam ce valoare are ajutorul social si pe cate luni se da.Am terminat facultatea de informatica si profilul programator de sisteme de calcul.Rog persoane avizate sa-mi raspunda.Multumesc mult.

#2
CPX

CPX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.384
  • Înscris: 30.11.2004
Nu ma ajuta nimeni :death: ..

#3
TakedaShogun

TakedaShogun

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 28.03.2007
Ca sa te lamuresti pe deplin, cauta pe Net textul Legii 416/2001 cu modificarile si completarile ulterioare. In acest text de lege sunt enumerate printre altele si cuantumurile de ajutor social, in functie de numarul de membri ai familiei beneficiarului.


   Mult succes!

#4
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.488
  • Înscris: 05.08.2002
alt pomanagiu
pai de ce ai facut facultatea aia? ca sa iei pomana dupa?
vezi ca in cosntructii se cauta muncitori cu dgramada ...aa, dar ai diploma, uitasem, nu poti depune la munca de necalificat :death:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate