Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Blat Dinamo - CFR Cluj ?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
65 răspunsuri în acest subiect

#1
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006
În etapa 31, pe data de  09 mai 2007, Dinamo va întâlni CFR Cluj. Până atunci, se vor cunoaște și finalistele CL.

În cazul în care finala va fi Liverpool - AC Milan, credeți că Dinamo va da cele trei puncte lui CFR Cluj, pentru a o ajuta să termine pe locul 2 ?

Această întrebare se bazează pe faptul că în cazul în care finala CL se va disputa între echipele de mai sus, Dinamo va fi nevoită să joace un tur preliminar, iar cu CFR Cluj pe locul doi, Dinamo va fi cap de serie la tragerea la sorți, ceea ce nu s-ar întâmpla în cazul în care Steaua sau Rapid ar ocupa acel loc.

Declarațiile antrenorului Rednic sunt ceva de genul " mi-ar conveni să termine Clujul pe doi" dar și "vrem să învingem Clujul pentru a ne răzbuna... tralala"


LE/ Partida s-a jucat deci pollul nu-ți mai are rostul. Dar discuțiile pot continua :)

Editat de Zamolxel, 08 mai 2007 - 23:12.


#2
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006
Mă rog... ca o completare la postul meu de mai sus, plusez chiar și cu orice altă finală decât cea Manchester  - Chelsea

#3
illusion_user

illusion_user

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 345
  • Înscris: 15.01.2007
cred ca jucatorii lui dinamo nu vor trage tare in acel meci, dar nici asa ca sa se faca de ras...eu zic ca va fi un egal.

#4
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postillusion_user, on Apr 26 2007, 10:46, said:

cred ca jucatorii lui dinamo nu vor trage tare in acel meci, dar nici asa ca sa se faca de ras...eu zic ca va fi un egal.

Un egal nu cred că ar avantaja pe nimeni. Gândește-te că mai sunt etape de jucat după acel meci. Bine... asta depinde și de configurația clasamentului la momentul respectiv.

Dar în acest moment, eu cred că și dacă azi s-ar disputa meciul Dinamo - CFR Cluj, Dinamo ar da toate cele trei puncte.

Și nu i-aș condamna pentru asta, având în vedere că totuși sunt BANII la mijloc, bani câștigați în eventualitatea unei calificări în CL.

#5
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006
Daca nu ma insel CFRu o fost singura echipa din tur care o batut Dinamo asa ca daca jucatorii de la Dinamo au pic de orgoliu nu cred ca o sa fie nici un fel de blat :D parerea mea ii ca nu o sa fie blat :) om trai si om vedea :P

#6
Vlad_Draku

Vlad_Draku

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 546
  • Înscris: 29.11.2005
oricum....sa vedem ce se intampla astazi la CFR Cluj - Steaua.

#7
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostImDrunk, on Apr 26 2007, 11:09, said:

Daca nu ma insel CFRu o fost singura echipa din tur care o batut Dinamo asa ca daca jucatorii de la Dinamo au pic de orgoliu nu cred ca o sa fie nici un fel de blat :D parerea mea ii ca nu o sa fie blat :) om trai si om vedea :P


Între "lasă-l dreq de orgoliu" și posibilitatea de a pica într-un tur preliminar cu echipe gen manchester... :D

#8
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
Daca finala NU o sa fie Manchester - Chelsea o sa fie blat 100%. Dinamo isi apara interesul. Cum si l-a aparat tot turul cand a luat puncte cu arbitrii si cu jucatorii, ma rog asta e altceva...

Editat de ReKo, 26 aprilie 2007 - 12:42.


#9
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.027
  • Înscris: 11.10.2006
DA, dinamo va face blat daca finala va fi Manchester - Chelsea... este si de inteles, decat steaua, mai bine CFR

#10
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006
Om trai si om vedea :)
in primu si primu rand tre sa vedem finala aia de CL de care ziceti voi :) dupaia o sa vedem ce o sa fie si la Dinamo CFR

#11
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostReKo, on Apr 26 2007, 11:39, said:

Daca finala o sa fie Manchester - Chelsea o sa fie blat 100%. Dinamo isi apara interesul. Cum si l-a aparat tot turul cand a luat puncte cu arbitrii si cu jucatorii, ma rog asta e altceva...

:huh:

Păi... tocmai atunci nu ar avea de ce să facă ci să joace pe bune să-i ciomăjească. Dinamo ar avea prezența în grupele CL asigurată. :)

#12
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
am vrut sa zic "daca NU o sa fie" ... m-am grabit :D

#13
reddacy

reddacy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 781
  • Înscris: 23.02.2007
steaua este cam norocoasa...3 puncte la cluj  ;) ..asta-i treaba clujului

#14
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.155
  • Înscris: 18.09.2006
Nu o sa fie blat...

Spunea si Drunk mai sus ca CFR-ul a fost singura echipa care a batut pe Dinamo pana acum.

Cel putin suporterii lui Dinamo, nu vor suporta ideea unui egal sau mai rau... infrangere acasa cu CFR Cluj!!!

Cu tot interesul pentru "Sampion Lig" si pentru banii de acolo...

Sa fim seriosi!

Si din toata inima mea de dinamovist, va spun sincer ca mi-as dori sa termine pe locul doi Steaua si nu hibrizii aia de la Cfr :thumbup:

Dinamo si Steaua sunt cele mai reprezentative echipe din Romania si merita sa joace impreuna in "Sampion Lig"!!

Si oricum, n-ati vazut ca se preconizeaza o finala Manchester - Chelsea???

Pai o sa ii batem pe cfr-isti, de o sa le sune apa in cap!!

Rationamentul spune ca dupa 4-2, 4-1, urmeaza un 4-0!! ;)

Cu CFR Cluj!!!

Editat de Uweman, 26 aprilie 2007 - 18:46.


#15
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.794
  • Înscris: 27.09.2005
Nu cred intr-un asemenea blat, in general derby-urile se joaca pe bune...Si, in plus, la cum joaca in momentul asta cele doua echipe, ar trebui ca Dinamo sa prinda o zi EXTREM de proasta iar CFR-ul una EXTREM de buna :).




Cat despre finala CL...nu inteleg cum de unii preconizeaza o finala Manchester-Chelsea. Sa castigi la un gol diferenta, dar cu 2 primite, acasa, in cazul unei dispute tur-retur, impotriva unei echipe ca Milan...nu-i chiar motiv de bucurie :). 1-0 a fost inventat si perfectionat de italieni si tare imi e ca o sa vedem "batraneii" in finala...

#16
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004

View PostUweman, on Apr 26 2007, 19:45, said:

Cu tot interesul pentru "Sampion Lig" si pentru banii de acolo...

Sa fim seriosi!

Sa fim realisti! ;)

#17
akajohn

akajohn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.814
  • Înscris: 15.07.2004

View PostZamolxel, on Apr 26 2007, 10:19, said:

În etapa 31, pe data de  09 mai 2007, Dinamo va întâlni CFR Cluj. Până atunci, se vor cunoaște și finalistele CL.

În cazul în care finala va fi Liverpool - AC Milan, credeți că Dinamo va da cele trei puncte lui CFR Cluj, pentru a o ajuta să termine pe locul 2 ?

Această întrebare se bazează pe faptul că în cazul în care finala CL se va disputa între echipele de mai sus, Dinamo va fi nevoită să joace un tur preliminar, iar cu CFR Cluj pe locul doi, Dinamo va fi cap de serie la tragerea la sorți, ceea ce nu s-ar întâmpla în cazul în care Steaua sau Rapid ar ocupa acel loc.

Declarațiile antrenorului Rednic sunt ceva de genul " mi-ar conveni să termine Clujul pe doi" dar și "vrem să învingem Clujul pentru a ne răzbuna... tralala"


ce imi place ca va dati cu parerea imediat asa... din senin... lansarea de astfel de discutii inaintea unui meci este cel putin haioasa pentru ca e greu de demonstrat ceva.. CFR Cluj au echipa sa incurce pe oricine iar Dinamo pot bate pe oricine din Campionat insa dupa cum ati vazut la Constanta unde Dinamo a jucat mai relaxat a facut 1-1... O fi fost blat si ala? hai votati si asta ca cine stie...
pur si simplu in Romania valorile in campionat s-au mai nivelat si din sus in jos si de jos in sus si chiar nu prea mai se pot ghici rezultatele... apropos, de Rapid-Gloria 3-3 (sau invers) ce spuneti ca pariez ca inainte tipati blat... una peste alta e greu de spus rezultatul final si oricare ar fi el se justifica de acum... si pana la urma trebuie sa bata Steaua tot ca meciul lui Dinamo cu CFR sa fie decisiv... ce-ar fi sa va uitati in gradina voastra sau brusc vi se pare ca aveti super-echipa?

#18
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.629
  • Înscris: 30.04.2005

View PostReKo, on Apr 26 2007, 11:39, said:

Daca finala NU o sa fie Manchester - Chelsea o sa fie blat 100%. Dinamo isi apara interesul. Cum si l-a aparat tot turul cand a luat puncte cu arbitrii si cu jucatorii, ma rog asta e altceva...
E mare invidia asta asa-i, roade rau ? ;)

Am votat NU la ambele, argumentele in favoarea avestui vot au fost scrise mai sus de altii, nu are rost sa le repet.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate