Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Ce parere ai despre Fizz?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
129 replies to this topic

Poll: Ce parere ai despre Fizz? (92 member(s) have cast votes)

Ce parere ai despre Fizz?

  1. Este un muzician excelent. (5 votes [2.21%])

    Percentage of vote: 2.21%

  2. Este cool. (5 votes [2.21%])

    Percentage of vote: 2.21%

  3. Este penibil si cocalar. (90 votes [39.82%])

    Percentage of vote: 39.82%

  4. Nu are deloc voce si nu are nici o treaba cu muzica. (27 votes [11.95%])

    Percentage of vote: 11.95%

  5. Execrabil. Nu l-as asculta sau vedea nici mort. (34 votes [15.04%])

    Percentage of vote: 15.04%

  6. Cine vrea il asculta, cine nu, nu. (20 votes [8.85%])

    Percentage of vote: 8.85%

  7. Atata timp cat nu canta manele, este ok. (4 votes [1.77%])

    Percentage of vote: 1.77%

  8. Il idolatrizez. (3 votes [1.33%])

    Percentage of vote: 1.33%

  9. Sunt foarte deranjat de faptul ca asemenea oameni ajung asa de "sus"... (13 votes [5.75%])

    Percentage of vote: 5.75%

  10. Este incredibil de "fizzos". Penal, chiar... (25 votes [11.06%])

    Percentage of vote: 11.06%

Vote

#73
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Cea mai misto optiune mi s-a parut: Este incredibil de "fizzos". Penal, chiar... :D 100 % true.

#74
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
fizz este cel mai tare
uraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

#75
c1p0

c1p0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 21.08.2002
:degetele: fizz

#76
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
Subscriu Jack-The-Knife...

#77
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Ma bucura raspunsurile unora care caracterizeaza un individ dupa cum il vad pe TV
ca sa cunosti si sa-ti faci o parere despre cineva...consider ca trebuie mult mai mult decat o vizioanre a ce spune si arata la TV
E exact ce a facut DrFAN colegul nostru cind mi-a dat un SMS in care m-a facut NESIMTIT ca nu m-am tinut de promisiune! Ce sa fac? Sa ma supar pe el? Nu asta e parerea lui atita stie poate ...sau poate asta am vrut eu sa inteleaga pentru a scapa de anumite sunerii stresante la diverese ore!etc

NU...asta e parerile sint foarte impartite ..eu unu ...il apreciez ca individ ..a reusit sa faca un ban intr-o tara in care bani fac doar aia ce au sera de trandafiri:))

#78
c1p0

c1p0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 21.08.2002
sunt alti oameni care au facut bani si au stiut unde sa se opreasca...nu au inceput sa scoata clipuri pentru a arata lumii cat de multi bani au, cat de snobi sunt etc.

topicul asta era sub "muzica" si il evaluam pe fizz-asta-cum-ii-zice din punct de vedere al muzicii.

Personal am vazut un sigur clip al lui o singura data si mi-a fost de ajuns sa vad cat de penal este.

#79
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Mr.Jack daca citesti cu atentie tot ce e scris pa acest topic ai sa vezio cu usurinta ca nu se discuta doar despre FIZZ artistul si muzica sa! asa ca...chestia cu : "...topicul asta era sub muzica...." e cam aruncata la misto:))

#80
c1p0

c1p0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 21.08.2002
OFF TOPIC: Man, I always get my posts edited by moderators...I'd better behave from now on! Allex, MII DE SCUZE!

ON TOPIC: Fizz e penal din toate punctele de vedere, muzica etc. Nu mai imi bat capu' cu asta ca nu se merita...cu toate ca este distractiv sa vezi cat de prosti sunt unii, sunt alte lucruri mai importante in viata...

#81
2Fst4U

2Fst4U

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 03.11.2003
Ultima varianta a pool-ului descrie perfect parerea mea.

#82
Tz3sTosu

Tz3sTosu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 08.06.2004
Deci..........in 1 rand nu se poate numi artist nici macar cantaret termenu de baiat de cartier pe care si-l asuma e de prost gust daca el e baiat de cartier Parazitii ce sunt !
:degetele: Fetele si masinile sunt doar in imaginatia lui (in rest da bani sa aiba parte)!!!! Nu stiu ce cauta el in peisajul muzica din Romania cu toate ca daca ma uit mai bine nu mai pun nici o intrebare ...... :vomiton:

#83
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 11.05.2004
este cel mai mare cocalar pe care l-am vazut ... ma bucur ca e si varianta asta :D

#84
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003
[ http://www.curierulnational.ro/foto/573_42303.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Curierul National
Luni, 19 iulie 2004

Cum nu a gasit inca o femeie care “sa stie meserie”
Fizz locuieste doar cu pisicile sale, Margeluta si Printesa

Cel mai nonconformist muzician de pe plaiurile mioritice, Fizz primeste zilnic de la admiratoare peste o suta de mesaje. Desi in videoclipurile sale este insotit intotdeauna de cateva exemplare feminine, in viata de zi cu zi Fizz este singur pentru ca nu a intalnit inca o femeie “care sa stie meserie”. Fizz, pe numele sau adevarat Bogdan Croitoru, locuieste in Floreasca, intr-un apartament de lux alaturi de doua pisici pe care le-a botezat Margeluta si Printesa. Pentru ca tine foarte mult la imaginea lui, “fitosul” cantaret este un vizitator fidel al saloanelor de frumusete si al salilor de fitness.
Mai nou, a inceput sa tina si o cura de slabire pentru care a trebuit sa faca un mare sacrificiu: sa renunte la aripioarele picante, mancarea sa preferata.

#85
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
e si vina ziaristilor de doi lei ca un rahat cu ochi ajunge subiect de discutie. n-a gasit o femeie care sa stie meserie. spune o timpenie si toate ziarele il citeaza.

#86
kenji

kenji

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 22.04.2004

Quote

Originally posted by sepguy
Tot mainstreamul romanesc (in underground sunt f multe formatii misto) e dominat de formatii(majoritatea de kkt) ce canta o muzica pe gustul prostimii.Tocmai asta e problema..lipsa de diversitate. Romanul (aici ma refer la pleava) asculta in general muzica proasta sau f proasta pt simplu fapt ca nu are cultura muzicala. Adica nu a ascultat destula muzica. E ca si cu literatura..cu siguranta nu vei intelege nimic din Nietsche sau Goethe daca nu ai citit nici macar Ion Creanga.
Muzica buna ca orice arta are mai multe nivele de intelegere. De aia e o arta. Si de aia muzica romaneasca e de kkt.


total de acord  :OK:

#87
kenji

kenji

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 22.04.2004

Quote

Originally posted by Totti

Si am ramas.. neplacut surprins ca multzi oameni nu-l plac... !
Eh... multzi baietzi pe aici ( nu ca eu nu as fi baiat... ) dar cand lumea a auzit ca a avut peste 500 de femei in pat... eee... parca-ti vine sa-l batzi :P !


500.... da, sigur!
:ciocan:

#88
kenji

kenji

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 22.04.2004

Quote

Originally posted by eXploziv
Oricum am vazut voturi de incurajare are :)
Este un muzician excelent.  1   vot
Este cool   2 voturi


cre ca voturile sunt ale lui allex.. :drac:

#89
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
lol...cu siguranta

#90
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003

Quote

Originally posted by kenji
cre ca voturile sunt ale lui allex.. :drac:


N-ai nimerit-o. Eu am ales optiunea: "Cine vrea il asculta, cine nu, nu"...  ;)  Si gata cu off-topicul!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate