Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

Cine repara writere???

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Mir

Mir

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 13.02.2002
he he nasol....
poate mai ajungi odata prin Bucuresti ! da' sa nu ma injuri daca nici eu nu pot sa-l repar !
:D

#20
andrei048

andrei048

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 08.12.2001
Urmatorul drum in Bucuresti il fac peste 5 sau 6 saptamani.
   Am rugat niste amici de la o firma de computere de aici din Pitesti care oricum face drumuri la Bucuresti sa ia "marfa" sa-l ia ei de Computes GALAXY shi sa-l duca la QUARTZ cad au urmatorul drum de marfa. Sa vad ce zic shi cei de acolo........... Poate ei o sa reuseasca sa faca ceva cu el.
   O alta intrebare: daca i-as spune celui care mi-a dat RW sa-mi trimita altul, cum ar trebui sa-l trimita in Romania, in ce mod???? El este in Italia shi cum ar ajunge writerul in siguranta deplina la mine???? Exista vreun curier care sa se ocupe cu asa ceva sau in ce sa-l puna pt trasport????

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate