Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 

Tzeapa la AAA Auto

- - - - -
  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#181
Catalin S.

Catalin S.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,389
  • Înscris: 01.02.2006
Stie cineva daca dand kilometrajul (electronic) inapoi, cei de la AAA Auto sau de la alte firme de buy-back se pot prinde ? Au ceva testere care sa le arate ca s-a umblat la kilometraj ?

Multumesc.

#182
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006
pai daca tu dai km inapoi le usurezi munca, nu cred ca se vor supara chiar daca se prind de smen ;)

#183
trestie-de-balta

trestie-de-balta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,505
  • Înscris: 24.01.2007

 Catalin S., on Mar 20 2009, 09:21, said:

Stie cineva daca dand kilometrajul (electronic) inapoi, cei de la AAA Auto sau de la alte firme de buy-back se pot prinde ? Au ceva testere care sa le arate ca s-a umblat la kilometraj ?

Multumesc.


astia n-au dat faliment inca?

#184
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006
Citeste un pic ce s-a scris pe aici ..mai ales pe pagina anterioara

#185
damondsl

damondsl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.09.2009
Salut ! Am citit foarte mult din ce s-a scris despre AAA ...ca sunt neseriosi ...ce neplaceri au avut clientii lor pana au plecat... dar pana acum nu am auzit ca ar fi vandut masini furate. Poate nu este singurul caz , dar eu pana acum nu am auzit asa ceva. Ce este si mai rau decat a vinde autoturisme furate este faptul ca nu vor sa acorde despagubirile prevazute in contractul de vanzare- cumpare . Exista o clauza expresa care prevede ca , in cazul in care autoturismul se dovedeste a fi furat ,se inapoiaza intreaga suma pagubitului
( exista si pe site-ul lor din Cehia ).

Uitati  link-ul in care  a apare stirea

http://stirileprotv....era-furata.html

#186
extasy_cristU

extasy_cristU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 24.01.2008

 Catalin S., on 20th March 2009, 10:21, said:

Stie cineva daca dand kilometrajul (electronic) inapoi, cei de la AAA Auto sau de la alte firme de buy-back se pot prinde ? Au ceva testere care sa le arate ca s-a umblat la kilometraj ?

Multumesc.
Si tu vrei sa aflii chestia asta pentru ca esti interesat de achizitia unui automobil sau de vanzare?

Edited by extasy_cristU, 14 September 2009 - 00:39.


#187
crack810

crack810

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.01.2012

 B06DAN, on 29th November 2005, 22:49, said:

[/center][font=Book Antiqua]Salut. am descoperi de curand...ca asa se intampla un site si desigur parcul de masini AAA auto din bucuresti. ma intereseaza daca stie cineva ceva despre el( ajuta ambele tipuri de pareri: bune sau rele). ma intereseaza...sunt seriosi? de unde aduc masinile sau sunt cumparate de la noi infrumusetate si revandute. sunt aduse din afara astfel incat sa nu mai renteze sa te mai duci pana in germania sa-ti mai iei masina SH? si nu in ultimul rand a cumparat cineva de la ei? preturile masinilor sun cu sau fara TVA si daca se pot cumpara numai in leasing sau si "cu banii jos"!
merci, si daca mai am n[center]elamuriri pe parcurs nu voi ezita sa va "deranjez"!


Eu am cumparat un Fiat Doblo de la ei, avea 40.mii km si dupa o luna cand am dus-o la service pentru intretinere am aflat ca masina a fost lovita si reparata. am sunat pe administrator ( Tala se cheama ) si a spus ca o pot duce inapoi fara probleme. am facut un drum tocmai din italia si cand am ajuns acolo a spus ca o pot da doar la schimb cu 40 % mai putin. In concluzie mare ATENTIE si nu semnati nici un contract in care scie ca sunteti deacord cu toate defectele si lucrurile ascunse. EU NU RECOMAD SUB NICI O FORMA. 14.01.2012

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate