Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente
 Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 

Telemobil S.A.

- - - - -
  • Please log in to reply
1159 replies to this topic

#1117
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,204
  • Înscris: 08.12.2006

View Postlotzi, on 21st June 2010, 00:01, said:

Le dau mail in fiecare saptamana sa bage bonus la apeluri primite si nu vor si pace  :gunsmilie:
:lol:  :roflmaofast:    Ce tare ai fost cu faza asta...bestial....m-am amuzat copios.

Hai ca iti dau si eu in fiecare zi mail, sms, scrisori...ce vrei tu, numaisa imi trimiti si mie in contul meu personal cateva mii de euro...nu mai mult...

#1118
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009
Domnul Cuculea , daca imi permiteti,

e un pic trasa de par comparatia

daca dau si ei macar 1 euro la 60 minute primite din alte retele ... am un feeling ca tot ei ies in avantaj cu mult

#1119
juannn

juannn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 09.03.2006
din moment ce zapp s-a dus unde ma pot duce ca sa-mi inchid abonamentul?

#1120
bello1

bello1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 29.11.2009
Pai nu prea ai cum sa-l mai inchizi..

#1121
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,294
  • Înscris: 12.08.2006
Dupa aparitia noii legi o sa poti inchide orice abonament cand vrei tu.


link

#1122
juannn

juannn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 09.03.2006
Si de ce ma rog nu am cum sa-l inchid daca perioada contractuala expira anul acesta?

Edited by juannn, 23 June 2010 - 22:24.


#1123
Jean Gary Diablo

Jean Gary Diablo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 27.11.2005

View Postjuannn, on 23rd June 2010, 23:23, said:

Si de ce ma rog nu am cum sa-l inchid daca perioada contractuala expira anul acesta?

Poti sa inchizi orice abonament cind doresti.Platesti o taxa si gata

#1124
juannn

juannn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 09.03.2006
Asta stiu ...... dar eu va intrebam unde sa ma adresez ca la mine in oras nu mai e nici un magazin zapp. Am incercat la cosmote la posta si mi-au spus ca nu au treaba ei cu zapp.

#1125
mac_razvan

mac_razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 11.01.2007

View Postjuannn, on 24th June 2010, 12:02, said:

Asta stiu ...... dar eu va intrebam unde sa ma adresez ca la mine in oras nu mai e nici un magazin zapp. Am incercat la cosmote la posta si mi-au spus ca nu au treaba ei cu zapp.
Suni la 111 de pe telefonul Zapp si ceri rezilierea contractului , eventual ceri un numar de fax sau o adresa de mail la care sa poti trimite cererea ta.

#1126
juannn

juannn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 09.03.2006

View Postmac_razvan, on 24th June 2010, 12:59, said:

Suni la 111 de pe telefonul Zapp si ceri rezilierea contractului , eventual ceri un numar de fax sau o adresa de mail la care sa poti trimite cererea ta.

Am un fix tel si nu e la mine.... asa ca va rog sa-mi dat un numar care poate fi apelat si din alte retele.

Am gasit un numar 0788111111 dar cum naiba ajung sa vorbesc cu un operator ca nu reusesc :(

#1127
juannn

juannn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 09.03.2006
Am rezolvat se apasa 0 de prin meniul ala de la 0788.111.111 taxa de inchidere anticipata este de 125 euro, am preferat sa ajung la finalul contractului si sa-l inchid pentru totdeauna.

#1128
xboy92

xboy92

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 150
  • Înscris: 10.07.2008
Pentru tot ce tine de Zapp eu stiu ca magazinele Cosmote (Germanos in general) ofera toate informatiile. Eu acolo am facut cerere de incetare a unui contract care s-a terminat. Mare grija insa pentru ca trebuie facuta cererea cu o luna inainte de termenul de expirare al contractului... Altfel, am inteles ca se prelungeste sau ceva de genul...

#1129
RaduC_2

RaduC_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 28.06.2010
Magazinul ZAPP de la Obor s-a colorat partial in verde si a inceput sa vanda produse Cosmote.

#1130
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
Ce frumos ar fi fost daca Zapp n-ar fi fost cumparat de Cosmote si ar fi avut puterea financiara sa treaca tot traficul de voce si date pe reteaua UMTS, inclusiv serviciul Zapp Buzz  :rolleyes:

Ar fi existat doua retele exclusiv UMTS in Romania si concurenta mai puternica pe piata.

Inainte de a fi acuzat de flame sau ceva de genu, vreau sa spun ca desii nu prea am folosit serviciile Zapp , am observat ca ei intotdeauna au venit cu ceva nemaintalnit , ca oferte, si nu are sens sa le mai insir care sunt / au fost  , insa i-au tinut in loc trei lucruri:
1) lipsa terminalelor
2) puterea financiara
3) prezenta clauzelor abuzive

#1131
l0calh0st

l0calh0st

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 22.04.2009
cel mai bine ar fi sa se faca rebranding pe CDMA, sa redenumeasca reteaua COSMOTE si sa tina si GSM/3G si CDMA. Sunt sigur ca ar fi ceva cat de cat ok. Oricum licenta zapp expira in 2012. deci zic eu ne-am mai bucura inca 2 ani de ea. asa cum este. Sincer este destul de greu sa inchizi asa o retea doar batand din palme sau ca are x chef acum. Numai bine.

#1132
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 21.08.2008
Probabil de-asta nu se grabesc sa faca rebranding, oricum au incurajat clientii Zapp sa aleaga Cosmote sau alti operatori, Zapp se va inchide oricum cand va ramane cu un numar foarte mic de clienti de voce mobila, iar asta va fi probabil inainte de 2012.

#1133
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

View PostKoal, on 10th October 2010, 00:30, said:

Probabil de-asta nu se grabesc sa faca rebranding, oricum au incurajat clientii Zapp sa aleaga Cosmote sau alti operatori, Zapp se va inchide oricum cand va ramane cu un numar foarte mic de clienti de voce mobila, iar asta va fi probabil inainte de 2012.


Depinde in ce conditii se acorda prin licitatie un spectru de frecventa.  <_<
Daca se cere sa oferi si servicii de voce si nu o faci nu cumva pierzi licenta?
De ex. conditia pt acordarea licentei pe 420 Mhz(castigata de Romtelecom) era oferirea si de servicii de voce mobila pe langa date.
Desi promovarea Romtelecom pt telefonie mobila vs Clicknet mobil  mi se pare foarte discreta, ea exista( telefoane CDMA 420 Mhz).

#1134
huafa

huafa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 18.02.2006
Ultima reduta.
magazinul Zapp de pe Stefan cel Mare...se rebranduieste in Cosmote..deja erau monolitii si casetele luminoase de Cosmote acoperite cu folie iar in interior pliantele si panourile indicau Cosmote-verde si pe ici pe colo galben,rosu Zapp.
mi am reincarcat zapp nopay si am intrebat-o pe domnita aia, "domnisoara daca schimbati culoarea pot sa mai trec pe la dumneavoastra.cu zapp ul pentru reincarcare..ea mi a zambit si a zis da :thumbup: . cel putin in magazinele Cosmote..nopay si facturi zapp se mai ruleaza
app.... Magazinele Germanos nu mai au cartele Zapp Nopay.am intrebat azi in Orhideea :puke:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate