Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

Eten G500, G500+

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
bob32cc

bob32cc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 11.11.2005
Are cineva Eten G500 sau G500+ sa-mi spuna si mie cum merge?

#2
Mirmar

Mirmar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 17.08.2005
Da, eu.
Te bate gandul?
Ca nici eu nu-l am decat de ieri...

#3
florian1967

florian1967

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 12.07.2005
Super aparat este excelent!!!!!!  ma bucur pentru alegere..... As vrea sa cumpar accesoriile lui dar nu stiu de unde?
Daca vrei detalii YID: florianmarin1967

#4
spectrumabc

spectrumabc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.10.2006

View Postbob32cc, on Aug 28 2006, 22:30, said:

Are cineva Eten G500 sau G500+ sa-mi spuna si mie cum merge?

Eu il am de o saptamina si sint incintat de el! Mi-am vindut vechea navigatie si un SPV C600 si mi-am luat aceasta scula care le are pe toate. Este exact ceea ce ii trebuie unui om de afaceri care circula mult.
Uiti si de hands free si de toate. L-am gasit si la un pret care cred ca a fost cel mai bun al momentului: 440 Euro la Alin GSM

#5
silver2

silver2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 04.01.2004
puteti sa veniti cu ceva detalii sau informatii...ma bate gandul sa il cumpar si nu as vrea chiar sa il iau cu ochii inchisi, vreau sa aflu cat mai multe inainte....

#6
redbyst

redbyst

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.05.2005
mai asteapta 2saptamani sa iasa pe piata X500 glofish! e si mai tare dacat G500+ si e mai mic + are si wifi!!! io abia astept sa apara . urmareste www.eten.ro, eu am vb cu ei.

#7
farnio

farnio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.11.2006

View Postredbyst, on Nov 14 2006, 21:19, said:

mai asteapta 2saptamani sa iasa pe piata X500 glofish! e si mai tare dacat G500+ si e mai mic + are si wifi!!! io abia astept sa apara . urmareste www.eten.ro, eu am vb cu ei.

A aparut X500 Glofiish  , click AICI

#8
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 01.10.2005

View Postfarnio, on Nov 14 2006, 21:37, said:

A aparut X500 Glofiish  , click AICI

Suna interesant. Sa vedem cum se descurca si cu receptia GPS, desi remarc ca nu s-a plins nimeni de probleme de genul asta la sculele e-ten. Un candidat serios pe lista mea de cadouri pentru mine... :)

#9
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 01.10.2005
Am vrut sa dau edit si nu a vrut.
Nu are infrarosu, in rest se pare ca are de toate. Din ce am cautat, am dat numai de lucruri bune despre aparat...

#10
silver2

silver2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 04.01.2004
tocmai ai am dat si eu peste el si intr-adevar m-a impresionat. pare o ''scula'' perfecta daca pot sa ma exprima asa, adica ofera cam tot ce ai nevoie...cred ca am sa il inscriu oe lista cadourilor de craciun...apropo stiti adresa de e-mail a lui Mos Craciun ca am comanda de dat.... :-))

#11
redbyst

redbyst

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.05.2005
Nu credeam ca apare asa repede! nu am srans inca toti banii ! :cursing:  :death:

#12
diceman83ro

diceman83ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.12.2006
Salut,

Stie cineva cum pot transfera contactele din memoria telefonului pe cartela SIM ?

#13
enderlabs

enderlabs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 09.08.2005
Am vazut la un prieten care a avut Eten G500+ cred. Se blocheaza des, etc. Cred ca e o porcarie......suport din partea fabricantului = 0 (zero)
Parerea mea este sa va indrepatati catre fabricanti cu renume daca doriti un produs de calitate (FSC, HP, Dell)nu care trompete de gen Mio, Eten, etc....

#14
MARIURS

MARIURS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 22.12.2003
Am o "trompeta" de Mio A701 de aproape 1 an si functioneaza ireprosabil.Este un aparat excelent din toate punctele de vedere....Deh....Vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt "trompete"....

#15
sergiu_jecan

sergiu_jecan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 13.12.2006

View PostMARIURS, on Jan 9 2007, 23:40, said:

Am o "trompeta" de Mio A701 de aproape 1 an si functioneaza ireprosabil.Este un aparat excelent din toate punctele de vedere....Deh....Vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt "trompete"....
Salut.

Ceva feedback despre Mio A701, te rog...

Ce iti place si ce nu ? plusuri minusuri.

Trebuie sa iau si eu saptamina viitoare.... si mi-ar prinde bine niste "incurajari".

Multumesc.

#16
enderlabs

enderlabs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 09.08.2005

View PostMARIURS, on Jan 9 2007, 23:40, said:

Am o "trompeta" de Mio A701 de aproape 1 an si functioneaza ireprosabil.Este un aparat excelent din toate punctele de vedere....Deh....Vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt "trompete"....

Serifule eu am un HP 6915, si iti spun ca, ceva mai bun inca nu s-a inventat. Eu consider ca ce nu e bradname e trompeta (cel putin la PDA/GSM/GPS).
Asa ca manca tu strugurii aia de jos cu Mio A701. MIO E TROMPETA !!!!!!

#17
lucianoo

lucianoo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.01.2007

View Postenderlabs, on Jan 10 2007, 09:51, said:

Serifule eu am un HP 6915, si iti spun ca, ceva mai bun inca nu s-a inventat. Eu consider ca ce nu e bradname e trompeta (cel putin la PDA/GSM/GPS).
Asa ca manca tu strugurii aia de jos cu Mio A701. MIO E TROMPETA !!!!!!
mio a701 din pct-ul meu de vedere si din cate vad si a multor altora e cel mai Ok pda cu gsm pe care merita sa-ti arunci banii!!!!!!!

#18
tymonel

tymonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 04.01.2006
vreau si eu sa stiu cum pot avea internet pe un eten.....veau sw plec undeva ff departe unde orange-ul nu are nici o treaba.....e vre-un furnizor de internet prin satelit care acopera tot globul pt eten..sau pocketpc cu gps...???

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate