Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

CEL MAI DEPENDENT RPG EVER

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
312 răspunsuri în acest subiect

#109
donnovan86

donnovan86

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 05.07.2007
Titan Quest

#110
Stonechild

Stonechild

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 01.08.2007
The Elder Scrolls III - Morrowind l-am jucat muuuulte ore si parca m-as mai apuca acum din nou de Bloodmoon doar ca stau cam prost cu timpul. Alte joace care au stat mult pe HDD-ul meu au fost cele 2 KOTOR si mai nou TES IV : Oblivion cu Shivering Isles instalat  :rolleyes:

#111
IknowSATAN

IknowSATAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 213
  • Înscris: 15.07.2007
Diablo II LOD, care lam terminat de 27 de ori :lol:, acum vreau sa ma apuc de warlords, infinit level, infinit skills, infinit stats ... -- cool B)

#112
donnovan86

donnovan86

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 05.07.2007

 IknowSATAN, on Aug 1 2007, 10:07, said:

Diablo II LOD, care lam terminat de 27 de ori :lol:, acum vreau sa ma apuc de warlords, infinit level, infinit skills, infinit stats ... -- cool B)



asta numesc eu disperare dupa un joc..sau dependenta extrema:D

#113
G0dLik3

G0dLik3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 234
  • Înscris: 08.04.2006

 IknowSATAN, on Aug 1 2007, 10:07, said:

Diablo II LOD, care lam terminat de 27 de ori :lol:, acum vreau sa ma apuc de warlords, infinit level, infinit skills, infinit stats ... -- cool B)
Si mie imi place Diablo II si l`am jucat destul de mult (rpg-ul cel mai jucat de mine),dar tu...damn  :confuzzled:

#114
IknowSATAN

IknowSATAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 213
  • Înscris: 15.07.2007
Ce sa fac, daca imi place un joc frate .... il joc la disperare, apropo am facut si un trainer pentru diablo

#115
raduni131

raduni131

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 557
  • Înscris: 13.08.2006
oau, 27 de ori :o. Eu l-am terminat de vreo 2-3 si am inceput-o a 4-a tura, dar m-am plictisit in actul 3, pote dacaa imi vine cheful mai joc.

On toppic : Diablo 2 , LOD , Starcraft, Warcraft 3, MU

#116
IknowSATAN

IknowSATAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 213
  • Înscris: 15.07.2007
de 27 de ori da cu acelasi erou :lol::lol::lol:, acelasi erou de vreo 5ori cu necromancer  :peacefingers:

#117
Finkregh

Finkregh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 220
  • Înscris: 18.02.2007
Gothic 1 (si 2, dar mai ales 1) - pentru atmosfera extraordinara si ideea geniala a unui NPC schedule pe care o introduce si care a fost copiata in x jocuri
SW: KOTOR 1 (fara 2, pentru ca e enervant de plin de buguri) - pentru implementarea excelenta a dice roll-ului si pentru atragerea a nenumarati fani
Fable: TLC - cat am injurat ca n-am XBox la inceput... in fine, Peter Molyneux, ce mai pot sa zic

... si mai sunt :P

Cu riscul de-a fi putin offtopic trebuie sa atrag putin atentia unor alti utilizatori: simpla avansare in nivel nu face un joc sa fie RPG. Cei care au spus de Diablo, banuiesc ca stiu ca se refera la un H&S, sa zicem o ramura mai aparte. Insa cei cu Heroes... ma iertati, dar ati dat-o rau de tot in bara. Franciza Heroes reprezinta TBS-ul fara discutie, inca din descendenta lui King's Bounty.

#118
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 69
  • Înscris: 10.08.2007
AREA 51 si half-life

pe half-life l-am terminat chiar intr-o ora ! serios .

#119
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 395
  • Înscris: 12.09.2004
singurul RPG care mi-a placut si m-a tinut cu orele,zilele in fata pc-ului este Oblivion

#120
jooana

jooana

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 19
  • Înscris: 15.02.2007
gothic 1 si 2.....hai sa spunem si 3-ul, dar din pacate merge prea greu (pe orice calculator as juca) ca sa-l consider reusit.

mai nou Jade Empire - super-tare!!!!!

#121
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.229
  • Înscris: 13.07.2007
Cel mai mult mi-a placut Dungeon Siege 2, apoi a venit Nox, Sacred si Baldur's Gate I.
Nu mi-a placut seria Gothic.

#122
Smotocel

Smotocel

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 13.04.2007
Eu am fost depednet de Gothic I,II si III...pana nu le-a mterminat nu am mia iesit afara din casa decat la scoala si inapoi unde recuperam somnu'. :rolleyes: ..pe urma am mai fost dependent jumate de an si de Muonline,acuma cand stau si ma gadesc chiar nu stiu ce gaseam asa de atractiv la jocu ala...:P

#123
leatac

leatac

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 03.08.2005
Sacred Underworld e mai reusit ca Diablo II, incercati.

#124
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.309
  • Înscris: 18.08.2007
Pe GTA San Andreas am stat 2 luni, iar Heroes3 si 4 le-am jucat hartile de n ori.
Joc Heroes5 acum si astept continuarea din octombrie.

Fișiere atașate



#125
cleriq

cleriq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 164
  • Înscris: 24.02.2007
mdeh..ash zice fable, acu astept un sistem care sa mi permita gothic 3,two worlds si witcher :naughty:

#126
Playfulcat

Playfulcat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 35
  • Înscris: 03.09.2007

 pruny26, on Sep 19 2007, 13:24, said:

Pe GTA San Andreas am stat 2 luni, iar Heroes3 si 4 le-am jucat hartile de n ori.
Joc Heroes5 acum si astept continuarea din octombrie.
Din jocurile enumerate de tine nici unul nu e RPG, desi au elemente ale genului.
Fallout 2 rules! L-am terminat de vreo 5 ori.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate