Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...
 Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...
 Masinile cu volan pe dreapta - de...

Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...
 RCS-RDS devine Digi Romania

Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...
 

Cupa Yahoo Pool! (editia a IV-a)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
217 replies to this topic

#163
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005

View Postiulian.dronca, on Jul 6 2006, 14:21, said:

1. Dovada mai clara ca asta nu exista in mediul virtual.
2. Daca ma jignesti astfel inseamna ca exista cel putin un sambure de adevar.
3. Nu ma retrag din concurs ca spre deosebire de altii eu am ajuns in semifinala in mod cinstit.
4. Astept Fair Play din partea tuturor!
nu o sa fie nevoie sa te retragi, o sa te elimin eu cu un sambure de placere :w00t:
esti un om cinstit, felicitari, cu ce te mai pot ajuta?

#164
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostkraMMer, on Jul 6 2006, 14:22, said:

nu o sa fie nevoie sa te retragi, o sa te elimin eu cu un sambure de placere :w00t:
esti un om cinstit, felicitari, cu ce te mai pot ajuta?
Ma mai poti ajuta sa fii si tu cinstit!
Si daca ma bati te voi felicita!

Edited by iulian.dronca, 06 July 2006 - 13:25.


#165
dannyovidiu

dannyovidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 03.07.2006

View PostkraMMer, on Jul 6 2006, 14:16, said:

la bac  :death:  da toate probele azi!  :w00t:

DECI NU A TERMINAT PROBA ASA CUM AI ZIS TU MAI SUS CA AI DISCUTAT CU EA LA 11.30 CAND TOCMAI A TERMINAT PROBELE  :w00t:
SI CATE PROBE DA EA LA BAC ASTAZI ???? MAI E SI MAINE ZI SAU MAINE JOACA SEMIFINALA?!?

Imediat dupa ce ai jucat cu mine ai jucat celalalt sfert. SA FIM SERIOSI SE LEAGA TOATE.

Eu propun sa lasam pe alti sa decida - fiecare si-a spus parerea - Sa traga ei concluzia. B)

#166
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005

View Postdannyovidiu, on Jul 6 2006, 14:25, said:

DECI NU A TERMINAT PROBA ASA CUM AI ZIS TU MAI SUS CA AI DISCUTAT CU EA LA 11.30 CAND TOCMAI A TERMINAT PROBELE  :w00t:
SI CATE PROBE DA EA LA BAC ASTAZI ???? MAI E SI MAINE ZI SAU MAINE JOACA SEMIFINALA?!?

Imediat dupa ce ai jucat cu mine ai jucat celalalt sfert. SA FIM SERIOSI SE LEAGA TOATE.

Eu propun sa lasam pe alti sa decida - fiecare si-a spus parerea - Sa traga ei concluzia. B)
asta a fost cea mai tare faza!
:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:
sa stii ca azi da toate probele de bac si cateva examene din prima sesiune de la facultate  :D

#167
butterfly

butterfly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 08.05.2005
bun, sa dezbatem...

cred ca nu sunt nevoita sa dau NIMANUI explicatii cu privinta la ceea ce fac, cand fac si de ce fac...

daca este vreo problema in sensul asta, propun sa rejoc meciurile cu dannyovidiu...

mai mult decat atat, iulian, vrei sa iti demonstrez ca te pot bate oricand?   :boxing:

te agiti prea mult si sincera sa fiu sunt profund dezamagita de aceasta situatie... probabil ca asa se intampla mereu cand este unul care nu are o viata a lui... :death:


:bicycle:

#168
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postbutterfly, on Jul 6 2006, 14:27, said:

bun, sa dezbatem...

cred ca nu sunt nevoita sa dau NIMANUI explicatii cu privinta la ceea ce fac, cand fac si de ce fac...

daca este vreo problema in sensul asta, propun sa rejoc meciurile cu dannyovidiu...

mai mult decat atat, iulian, vrei sa iti demonstrez ca te pot bate oricand?   :boxing:

te agiti prea mult si sincera sa fiu sunt profund dezamagita de aceasta situatie... probabil ca asa se intampla mereu cand este unul care nu are o viata a lui... :death:
:bicycle:

Elena nu am nimic personal cu tine, dimpotriva ai tot respectul meu, dar mie imposibil sa cred ca tu ai jucat azi cu dannyovidiu. Iar faptul ca ma agit, o fac pentru corectitudine. Observi ca eu oricum sunt in semifinala ori  ai jucat tu, ori a jucat prietenul tau in locul tau, ori suntenti amandoi in semifinala, ori nu sunteti. Dar nu e corect sa te califice altcineva.
Propunerea o accept dar asta nu poate sterge lipsa de corectitudine.

#169
dali_f_ar

dali_f_ar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 02.07.2006
hmmm...vrea sa spun ca am ramas si eu masca. imi vine foarte greu sa cred si mie ca cineva isi poate fuseri oglinda intlectuala a vietii ( nota de la bac) pentru a se grabi la o activitate- pierdere de vreme. sa nu se inteleaga ca ma simt frustrat in urma eliminarii mele. adversarul meu a jucat  mai bine ca mine si meritam sa pierd. elena mi-a spus ca zvonurile despre krammer sunt sunt simple rautati...krammer, ai contrazis asta intr-un mod de mahala de bucuresti. nu se vorbeste asa.

#170
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005

View Postdali_f_ar, on Jul 6 2006, 14:33, said:

hmmm...vrea sa spun ca am ramas si eu masca. imi vine foarte greu sa cred si mie ca cineva isi poate fuseri oglinda intlectuala a vietii ( nota de la bac) pentru a se grabi la o activitate- pierdere de vreme. sa nu se inteleaga ca ma simt frustrat in urma eliminarii mele. adversarul meu a jucat  mai bine ca mine si meritam sa pierd. elena mi-a spus ca zvonurile despre krammer sunt sunt simple rautati...krammer, ai contrazis asta intr-un mod de mahala de bucuresti. nu se vorbeste asa.
:console:
deci am mai pierdut un fan...  <_<

#171
butterfly

butterfly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 08.05.2005

View Postiulian.dronca, on Jul 6 2006, 14:31, said:

Elena nu am nimic personal cu tine, dimpotriva ai tot respectul meu, dar mie imposibil sa cred ca tu ai jucat azi cu dannyovidiu. Iar faptul ca ma agit, o fac pentru corectitudine. Observi ca eu oricum sunt in semifinala ori  ai jucat tu, ori a jucat prietenul tau in locul tau, ori suntenti amandoi in semifinala, ori nu sunteti. Dar nu e corect sa te califice altcineva.
Propunerea o accept dar asta nu poate sterge lipsa de corectitudine.


mi-e clar ca nu merita sa-mi irosesc timpul  liber pe care il mai am discutand cu tine, e de prisos...  :deadtongue:

daca mai e nevoie sa mai joc o data cu dannyovidiu, o voi face pentru a-ti demonstra ca nu sunt degeaba in semifinala... acum ma scuzi, am lucruri mai bune de facut!

iar la faza cu respectul eu spun ca trebuie sa te abtii... asta pentru ca daca respecti pe cineva nu te amesteci in viata lui...

#172
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postbutterfly, on Jul 6 2006, 14:37, said:

mi-e clar ca nu merita sa-mi irosesc timpul  liber pe care il mai am discutand cu tine, e de prisos...  :deadtongue:

daca mai e nevoie sa mai joc o data cu dannyovidiu, o voi face pentru a-ti demonstra ca nu sunt degeaba in semifinala... acum ma scuzi, am lucruri mai bune de facut!

iar la faza cu respectul eu spun ca trebuie sa te abtii... asta pentru ca daca respecti pe cineva nu te amesteci in viata lui...

Nu ma amestec in viata ta ci m-am amestecat in comportamentul concursului din care faci si tu parte si care a degenerat in incorectitudine. Dupa cum observi nu ma leg de nimeni ca persoana ci de o incorectitudinea care e foarte mare spre deosebire de altcineva, nu-i dau numele, care si-a dat cu parerea despre comportamentul si personalitatea mea.

#173
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
iulian, mai fa tu un campionat paralel in care sa te inscrii doar tu...
atunci o sa castigi cu adevarat...
:peacefingers:

#174
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostkraMMer, on Jul 6 2006, 14:43, said:

iulian, mai fa tu un campionat paralel in care sa te inscrii doar tu...
atunci o sa castigi cu adevarat...
:peacefingers:
Tin sa iti amintesc ca nu discutam despre castigatori ci despre cine nu joaca cinstit si corect.

#175
dannyovidiu

dannyovidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 03.07.2006

View Postbutterfly, on Jul 6 2006, 14:37, said:

mi-e clar ca nu merita sa-mi irosesc timpul  liber pe care il mai am discutand cu tine, e de prisos...  :deadtongue:

daca mai e nevoie sa mai joc o data cu dannyovidiu, o voi face pentru a-ti demonstra ca nu sunt degeaba in semifinala... acum ma scuzi, am lucruri mai bune de facut!

iar la faza cu respectul eu spun ca trebuie sa te abtii... asta pentru ca daca respecti pe cineva nu te amesteci in viata lui...

Nimeni nu s-a implicat in viata nimanui, discutam acum de CORECTITUDINE, doar atat.

Propun ca fiecare participant, inclusiv cei din grupe sa-si posteze parerea, iar in urma lor sa se ia o decizie.

:)  :D  :)

#176
Iver

Iver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 06.06.2004
Serios acuma nu stiu care ii motivul pentru care sariti asa. Omul, iulian, a intrebat, pus la indoiala, cum vreti corectitudinea meciului. Si voi ce faceti il luati la misto. Sincer nu cred ca iulian are probleme, ci voi. A venit si cu argumente. Trebuia un raspuns clar, fara insulte. Eu nu sustin ca iulian are dreptate, dar la felul in care ati raspuns tind sa-l cred. Numa bine si mai calmi alta data.

#177
FireSky

FireSky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 20.01.2005
Mda...sincer,mi se pare ceva dubios. Am dat si eu bacul candva :coolspeak:  si mi amintesc ca am mai stat la povesti cu colegii dupa examen...unii plangeau de suparare :D ...altii dadeau fuga sa si verifice rezolvarile,sa si calculeze punctajul...cam ciudat sa vii pe mess imediat si sa te joci biliard :peacefingers:

#178
alexutzu_boo

alexutzu_boo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 09.02.2006
Toata faza asta e foarte dubioasa...Acum cred ca nu mai stie nimeni ce sa creada...Eu cand am avut o problema am discutat-o privat...Aici ar fi trebuit postate scoruri si rezultate nu insulte si alte prostii... Si eu am dat bacu acum 4 ani si am iesit din sala dupa o ora jumate... Ca deh...Eram baiat destept... Grila aia ti-o face pe loc... Acum nu stiu care mai e sistemul...Dar nu asta conteaza...Eu in oroce caz...Dupa BAC n-am venit acasa sa ma joc pe net...M-am dus la bere cu colegii... :D Dar fiecare procedeaza in felul lui....Eu zic sa o lasam asa deocamdata si daca chiar a facut krammer ce ziceti... :nonobad:  Eu am jucat cu amandoi...Si joaca cam apropiat la valoare...Poate un mic + pentru krammer... Dar sincer... Discutati in prv toate prostiile astea nu aici ca umplem topic-ul aiurea cu prostii... :death:
Krammer putea sa faca ce ziceti voi...nu zic nu... Dar care ar mai fi farmecul competitiei? Sa joci cu 2 useri si sa castigi nedrept...Nu cred ca e cazul...
Pe mine m-a batut elena data trecuta cu 5-0 :o  si n-am mai facut gura...Dupa ce in grupa ii cam nenorocisem pe toti...Krammer fiind singurul cu care pierdeam sau faceam egal in amicale...
Nu cred ca mai e nevoie si de alte pareri pentru ca fiecare crede ce vrea...N-o sa impresionati pe nimeni daca va injurati sau vorbiti ca badaranii...Ca mai sunt si fete in competitie! :D
Si-acum...Hai cu sferturile!!!!! :)

Edited by alexutzu_boo, 06 July 2006 - 14:24.


#179
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005

View Postalexutzu_boo, on Jul 6 2006, 15:22, said:

...Dupa ce in grupa ii cam nenorocisem pe toti...Krammer fiind singurul cu care pierdeam sau faceam egal in amicale...
Puteai sa ma lauzi si pe mine putin... :P :D
Da` las` ca ne intalnim noi in grupe la urmatoarea editie...  :w00t:

#180
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
io am dat azi bacu :w00t: .. si cand am ajuns acasa am jucat cu krammer :w00t:

de la bac poti pleca oricand. io am dat la chimie, si am avut al naibii de mult de scris si a si trebuit sa rescriu foaia odata ( supraveghetori prea prosti .. ), dar teza la info si biologie de exemplu a fost mult prea simpla. un coleg de'al meu a terminat'o in mai putin de o ora..

nu insinuez nimic, fiecaare trage ce concluzii doreste .. :(

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate