Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Sony-Ericsson V630i

- - - - -
  • Please log in to reply
849 replies to this topic

#73
tick

tick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 22.07.2004

View PostRDORDO, on Oct 11 2006, 22:16, said:

Pai asta am facut si eu...am activat si eu cele 2 setari.....insa nu-mi apare locatia
Pe ecranul principal nu-mi apare decat Vodafone si jos data si ora

nu stiu ce sa spun... teoretic acestea sunt cele 2 setari care activeaza "info-zona"... mie imi apare mereu sub Vodafone RO denumirea zonei in care ma aflu...

ai putea sa incerci sa discuti cu cei de la voda

bafta

Edited by tick, 11 October 2006 - 22:21.


#74
Ionut Corneanu

Ionut Corneanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 25.10.2005

View Postcomand3r, on Oct 8 2006, 02:48, said:

Pana la Urma a testat cineva tv ul de la conex pe acest telefon

Da, merge ok, m-am uitat la stirile de la realitatea, la fashion tv si cam atat ca in promo imi intra numai 2 minute..:)
In alta ordine de idei.. eu mi-am facut un super abonament cu super minute incluse.. (nationale, in retea, 3g, trafic internet, sms-uri.. etc) si dupa 3 zile de abonament am zis hai sa vad cate minute am vb (inainte aveam tot felul de optiuni si nu ma descurcam nicicum cu ele.. vb si vedeam pe factura dupa aia.. ) si cand colo surpriza.. mai aveam din minute.. toate.. inclusiv sms-uri da aveam si cost suplimentar vreo 4 dolari, asa ca direct *222 ca ce se intampla.. dupa vreo 15 minute de explorari mi-au zis ca din cauza schimbarii de abonament minutele astea multe incluse mi-au intrat cu o zi intarziere si ei m-au taxat la alt tarif si ca o sa regleze pe factrua samd.. lucru care sincer m-a pus pe ganduri.. ca daca le da asa gherle sistemul inainte cand nu aveam nici o posibilitate practica de control cam cat am cotizat eu in plus la vodafone, peste serviciile folosite? Si daca nu m-as fi sesizat eu din pura intamplare ca ceva nu e in regula cu factura ei s-ar fi sesizat din oficiu, sincer nu cred. Si inca o chestie.. Vodafone Live costa.. conectarea si traficul.. tot ce e wap costa, eu am trafic internet inclus numai pe www... tot ce e wap se plateste, lucru ce l-am aflat dupa o saptamana de butonat telefonul pe vodafone live.. doar asa sa vad ce stie.. si atentie toate conectarile la internet sunt setate din fabrica prin contul vodafone live (ma scarbesc fazele astea.. dar din pacate am sesizat ca asa e in toata lumea, am plecat de la orange ca aveau servicii de cacao si am ajuns la astia.. cu aceleasi servicii)

Revenind la telefon .. mie imi place mult, mai ales ca nu are umflatura aia de la k750, e mai frumos. Ca nu are flash nu ma deranjeaza ca prietena are k750, asa ca pozele le facem cu al ei, suntem o familie SE :)
In schimb ce ma deranjeaza la el e ca ma tine bateria numai o zi.. maxim doua, dar la utilizare super moderata.. E drept ca in Cluj e 3G peste tot.. deci functioneaza tot timpul in 3G. Am sunat la conex si mi-aiu zis ca daca in 2 saptamani nu-si revine bateria sa tina macar 3 zile in utilizare intensa sa ma duc cu el la service.

Am testat si apel 3G, interlocutorul ma vede ok, din pacate el are un nokia E60 deci fara camera.. ( e singurul pe care-l stiu cu 3G functional si cum am multe minute incluse pe 3G cu el vb sa-mi consum minutele 3G, asa ca fapt divers, nevasta-sa are telefon 3G dar e pe orange si in sibiu orange nu are 3G, stie cineva cand va fi operational?? )

Am gasit in meniu la telefon in Setari->Suport conectare -> Sincronizare posibilitatea de a-ti sincroniza totul (agenda, taskuri, etc.) cu o baza de date pe internet, stie cineva adrese de astfel de baze de date si cum se face efectiv..

Scrie Connex pe ecran..sunt si eu curios, singura posibilitate sa-l fac sa-mi scrie vodafone e sa le zic ca mi-am pierdut cartela si sa-mi dea alta vodafone?

Exista vreo aplicatie java pentru el sa pot vizualiza fisiere word si excel? (vizualiza, nu edita)

Mai am si alte intrebari.. dar dupa ce mai caut un pic pe forum, sa nu va stresez prea tare.. :)
Spor, Ionut

Edited by Ionut Corneanu, 12 October 2006 - 09:38.


#75
RDORDO

RDORDO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 04.12.2004
Salutare

Revin si eu cu o mica chestie legata de SE v630i....
Atunci cand primesc un apel tastatura incepe sa....clipoceasca, inclusiv lumina portocalie de la tastele directionale....(are un efect de fade in fade out, fade in fade out...etc)

Stie cineva daca se poate scoate acest efect? atunci cand suna telefonul fie sa se aprinda tastele si sa ramana aprinse cat timp suna telefonul, fie sa nu se aprinda de loc....


multumesc mult

#76
Ionut Corneanu

Ionut Corneanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 25.10.2005
Nu prea ne baga nimeni in seama pe postul asta.. din pacate.
Chiar as vrea sa stiu daca exista vreo baza de date pe internet la care sa ma conectez sa-mi salvez datele de pe telefon prin Setari->Suport conectare -> Sincronizare
Multumesc.

#77
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005

View PostIonut Corneanu, on Oct 12 2006, 09:31, said:

Da, merge ok, m-am uitat la stirile de la realitatea, la fashion tv si cam atat ca in promo imi intra numai 2 minute..:)
In alta ordine de idei.. eu mi-am facut un super abonament cu super minute incluse.. (nationale, in retea, 3g, trafic internet, sms-uri.. etc) si dupa 3 zile de abonament am zis hai sa vad cate minute am vb (inainte aveam tot felul de optiuni si nu ma descurcam nicicum cu ele.. vb si vedeam pe factura dupa aia.. ) si cand colo surpriza.. mai aveam din minute.. toate.. inclusiv sms-uri da aveam si cost suplimentar vreo 4 dolari, asa ca direct *222 ca ce se intampla.. dupa vreo 15 minute de explorari mi-au zis ca din cauza schimbarii de abonament minutele astea multe incluse mi-au intrat cu o zi intarziere si ei m-au taxat la alt tarif si ca o sa regleze pe factrua samd.. lucru care sincer m-a pus pe ganduri.. ca daca le da asa gherle sistemul inainte cand nu aveam nici o posibilitate practica de control cam cat am cotizat eu in plus la vodafone, peste serviciile folosite? Si daca nu m-as fi sesizat eu din pura intamplare ca ceva nu e in regula cu factura ei s-ar fi sesizat din oficiu, sincer nu cred. Si inca o chestie.. Vodafone Live costa.. conectarea si traficul.. tot ce e wap costa, eu am trafic internet inclus numai pe www... tot ce e wap se plateste, lucru ce l-am aflat dupa o saptamana de butonat telefonul pe vodafone live.. doar asa sa vad ce stie.. si atentie toate conectarile la internet sunt setate din fabrica prin contul vodafone live (ma scarbesc fazele astea.. dar din pacate am sesizat ca asa e in toata lumea, am plecat de la orange ca aveau servicii de cacao si am ajuns la astia.. cu aceleasi servicii)

Revenind la telefon .. mie imi place mult, mai ales ca nu are umflatura aia de la k750, e mai frumos. Ca nu are flash nu ma deranjeaza ca prietena are k750, asa ca pozele le facem cu al ei, suntem o familie SE :)
In schimb ce ma deranjeaza la el e ca ma tine bateria numai o zi.. maxim doua, dar la utilizare super moderata.. E drept ca in Cluj e 3G peste tot.. deci functioneaza tot timpul in 3G. Am sunat la conex si mi-aiu zis ca daca in 2 saptamani nu-si revine bateria sa tina macar 3 zile in utilizare intensa sa ma duc cu el la service.

Am testat si apel 3G, interlocutorul ma vede ok, din pacate el are un nokia E60 deci fara camera.. ( e singurul pe care-l stiu cu 3G functional si cum am multe minute incluse pe 3G cu el vb sa-mi consum minutele 3G, asa ca fapt divers, nevasta-sa are telefon 3G dar e pe orange si in sibiu orange nu are 3G, stie cineva cand va fi operational?? )

Am gasit in meniu la telefon in Setari->Suport conectare -> Sincronizare posibilitatea de a-ti sincroniza totul (agenda, taskuri, etc.) cu o baza de date pe internet, stie cineva adrese de astfel de baze de date si cum se face efectiv..

Scrie Connex pe ecran..sunt si eu curios, singura posibilitate sa-l fac sa-mi scrie vodafone e sa le zic ca mi-am pierdut cartela si sa-mi dea alta vodafone?

Exista vreo aplicatie java pentru el sa pot vizualiza fisiere word si excel? (vizualiza, nu edita)

Mai am si alte intrebari.. dar dupa ce mai caut un pic pe forum, sa nu va stresez prea tare.. :)
Spor, Ionut
Si eu am telefon V630i cumparat sambata.Functioneaza ireprosabil.da-mi si mie numarul de #G al tau pe privat,fiindca vreau sa te sun cand bag cartela in el.Acum nu pot fiindca abonamentul meu de baza este 2,5G si il tin in telefonul asta.Numarul meu 3G ti-l spun si eu pe privat.Am si eu optiunea 3G activa ci 3 ore+33 minute si vreau sa le vorbesc cu cineva sa ma si vad-:)
Voi suna eu,stai linistit.Vreau sa vad si eu cum merge pe 3G.
Altfel,un telefon exceptional din toate punctele de vedere.L-am forjat si nu a scazut decat o linie la baterie.Deci este OK,astept sa-l vad in 3G.Lasa-mi masaj,please!
Cu stima,Mares Cosmin :)

Edited by marescosmin, 16 October 2006 - 09:32.


#78
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Salut Cosmine. Eu am un K610i care am inteles ca este cam acelasi lucru cu V630...anyway..am si eu o intrebare la tine..bateria se consuma mai repede daca sta telefonul in mod dula (GSM+3G), decat daca ar sta numai pe GSM? Multumesc anticipat de raspuns , tie , sau oricarui imi poate da un raspuns.

#79
tick

tick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 22.07.2004

View Postmanea_razvanro, on Oct 16 2006, 11:11, said:

Salut Cosmine. Eu am un K610i care am inteles ca este cam acelasi lucru cu V630...anyway..am si eu o intrebare la tine..bateria se consuma mai repede daca sta telefonul in mod dula (GSM+3G), decat daca ar sta numai pe GSM? Multumesc anticipat de raspuns , tie , sau oricarui imi poate da un raspuns.

da, bateria se consuma mai repede in modul 3G


@Ionut Corneanu
lumea nu iti raspunde deoarece nu stie raspunsul la intrebarile tale (iarta-ne ca nu stim cand o sa fie 3g disponibil in iasi , etc)

#80
Ionut Corneanu

Ionut Corneanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 25.10.2005
QUOTE(tick @ Oct 16 2006, 11:51) <{POST_SNAPBACK}>
lumea nu iti raspunde deoarece nu stie raspunsul la intrebarile tale (iarta-ne ca nu stim cand o sa fie 3g disponibil in iasi , etc)


Sincer la intrebarea aia nu ma asteptam sa raspunda cineva.. (cand va fi orage3g in sibiu), eventual daca ar fi fost cineva de la orange pe forum .. sau daca au un calendar al lansarilor 3g in ro.. si l-a citit cineva.

Dar la faza cu baza de date.. ma gandeam ca poate stie cineva ceva.. ca daca au pus-o astia de la SE in meniu exista si posibilitatea sa o folosesti.. sau au pus-o numai asa, de sanchi.

#81
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005
@razvan si @ionut,in modul dual 3G telefonul are o tendinta de consum ceva mai mare,dat fiind faptul ca telefonul monitorizeaza un numar mai mare de celule active,practic dublu ca in 2,5G.In 2,5 sau 2G(cel vechi),telefonul monitorizeaza maxim 6 celule active cu apel de prezenta din ora in ora sau din 3 in 3 ore.La 3G,apelul de prezenta este la 1/2 ora si consuma ceva energie.De aceea un telefon 3G are un consum mai mare in stand-by si implicit un timp mai scurt ca zile de asteptare.
Apelul de prezenta in retea nu-l vedeti pe telefon,reteaua efectuandu-l 2-3 secunde.Face parte din standard operatiunea si telefonul emite 2-3 sec cu putere maxima.
Toate functiile de 3G si sincronizarea cu date sunt posibile dar costa WAP.Recomand sincronizarea cu outloock-ul sau cum s-o fi scriind ca nu stiu la ora asta! Asa puteti sa incronizati agenda sau calendarul de sarcini cu computerul via USB sau bluetooth.Via Internet costa.Daca aveti Mb inclusi in abonament vi se iau din ei.
TV in direct,radio DJ...toate functioneaza si se tarifeaza din MB inclusi in optiunea 3G.Facilitati sunt si la tarifere,NU se taxeaza WAP la Vodafone LIVE primele 3 luni si celelalte 3 din anul urmator...scrie in contract.Eu am optiunea si este BETON.Revin cu detalii.

Edited by marescosmin, 16 October 2006 - 13:14.


#82
tick

tick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 22.07.2004
QUOTE(Ionut Corneanu @ Oct 16 2006, 13:06) <{POST_SNAPBACK}>
Sincer la intrebarea aia nu ma asteptam sa raspunda cineva.. (cand va fi orage3g in sibiu), eventual daca ar fi fost cineva de la orange pe forum .. sau daca au un calendar al lansarilor 3g in ro.. si l-a citit cineva.

Dar la faza cu baza de date.. ma gandeam ca poate stie cineva ceva.. ca daca au pus-o astia de la SE in meniu exista si posibilitatea sa o folosesti.. sau au pus-o numai asa, de sanchi.


cu toate astea trebuie sa recunosti ca esti o persoana puturoasa  rolleyes.gif
ai folosit functia "search" a forumului ? dar google ? ei bine daca le foloseai, iata ce aflai:
1. despre orange 3g exista un topic intreg AICI din care iti citez unul din ultimele mesaje:

QUOTE
rprobios: In Iasi s-au instalat antene 3G in ultimele 2 luni si inca se mai lucreaza la upgradarea unor site-uri mai vechi.
Saptamana trecuta s-a facut upgrade la site-ul din agronomie (de pe fac. med vet. si zootehnie)
Chiar am vazut instalarea unor site-uri noi GSM dualband + 3G (de ex. langa autogara pacurari, e site-ul vodafone, imediat dupa el spre intersectie noul orange). Cand fac poze le postez la sectiune imagini situri GSM sa le vedeti si voi.

Antenele sunt conectate, dar nu stiu daca sunt functionale


2. despre sincronizarea cu un server nu am gasit prea mult informatii, dar se pare ca e un serviciu care depinde de operator (de exemplu O2 are o asemenea baza de date in care utilizatorii pot salva diverse lucruri)

#83
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005
QUOTE(RDORDO @ Oct 15 2006, 16:09) <{POST_SNAPBACK}>
Salutare

Revin si eu cu o mica chestie legata de SE v630i....
Atunci cand primesc un apel tastatura incepe sa....clipoceasca, inclusiv lumina portocalie de la tastele directionale....(are un efect de fade in fade out, fade in fade out...etc)

Stie cineva daca se poate scoate acest efect? atunci cand suna telefonul fie sa se aprinda tastele si sa ramana aprinse cat timp suna telefonul, fie sa nu se aprinda de loc....
multumesc mult

NU se scoate.Asa este el conceput si in plus nu "flicteaza" urat si suparator ca la NOKIA.

#84
tick

tick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 22.07.2004
QUOTE(tick @ Oct 16 2006, 14:17) <{POST_SNAPBACK}>
In Iasi s-au instalat antene 3G in ultimele 2 luni si inca se mai lucreaza la upgradarea unor site-uri mai vechi.


@Ionut Corneanu
imi cer scuze, nu stiu de ce am ramas blocat pe Iasi, cand tu in realitate intrebai de Sibiu

#85
Ionut Corneanu

Ionut Corneanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 25.10.2005
QUOTE(marescosmin @ Oct 16 2006, 14:02) <{POST_SNAPBACK}>
TV in direct,radio DJ...toate functioneaza si se tarifeaza din MB inclusi in optiunea 3G.Facilitati sunt si la tarifere,NU se taxeaza WAP la Vodafone LIVE primele 3 luni si celelalte 3 din anul urmator...scrie in contract.Eu am optiunea si este BETON.Revin cu detalii.


Mie mi-a zis unu de la *222 ca se taxeaza wap-ul de la vodafone live.. o sa sun maiine sa-i intreb din nou.. eventual sa-mi dea in scris.. sau mai bine inregistrez convorbirea, sa am dovada.. eu am facut schimbare de contract deci s-ar putea totusi sa nu am optiunea. Totusi mi se pare o hotie sa-ti dea MB inclusi si sa te taxeze la wap si toate setarile din fabrica sa fie facute default pe wap. Adica navigheaza linistit ca ai MB inclusi DAR wap-ul se plateste.. da asta nu-ti zice nimeni.


QUOTE(tick' 14:02) <{POST_SNAPBACK}>
cu toate astea trebuie sa recunosti ca esti o persoana puturoasa

Da, sunt puturos.. e drept, dar asa cum am mai zis daca va fi sau nu orange3g in sibiu era cea mai lipsita de importanta intrebari.. si intradevar, daca as fi vrut as fi aflat raspunsul.. fara sa intreb in acest post. PS cu Iasi-ul am inteles  peacefingers.gif .. da tot nu m-am lamurit cu sibiul cum e? (e retorica intrebarea.. sa nu ma faci iarasi lenes)  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Dar cu bazele de date nu m-am lamurit (stiu ca exista operatori care au optiunea asta, la fel cum exista operatori care au optiunea push to talk)....dar spre deosebire de "push to talk" aici in telefon trebuie sa setezi server, utilizator, parola.. deci teoretic se poate face cu orice baza de date care stie sa se  sincronizeze cu outlook-ul (avand in vedere ca telefonul are implementat un protocol de sincronizare cu outlookul nu cred sa fi creat altul cu mut diferit pentru internet), pentru ca telefonul poate sincroniza contactele, calendarul, activitatile, notele si marcajele.

Aplicatii java cu care sa poti vizualiza fisiere word si excel eu nu am gasit.. poate stiti voi

si inca am problema bateriei..la un telefon care are in specificatii 750 ore standby time (atata in 2,5g cat si in 3g) si 7h vorbit in 2,5G si 2,5 ore vorbit in 3G mi se pare ciudat sa ma tina bateria doar o zi.. maximum o zi jumate. (asta fara surfat pe net, ascultat muzica, etc)

Edited by Ionut Corneanu, 17 October 2006 - 00:19.


#86
Palladin

Palladin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 05.05.2005
Am si eu o intrebare dupa parerea voastra e buna rezolutia pentru a vedea niste seriale de 5 10 minute pe telefon ( nu vreau sa vad filme ) doar ceva gen south park in pauze?Nu stiu cum se vede fullscreen.ca nu stiu ce sa aleg intre v630 si nokia 6234 (care are spr rezolutie da are un meniu si buguri de te doare mintea).

#87
dragosandrew

dragosandrew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 17.10.2006
Eu as fi interesat sa achizitionez un v630 dar nu sunt pe deplin convins ca merita banii.Va rog postati aici niste pareri in legatura cu calitatea filmatului.Daca puteti afla, va rog informati-ma si pe mine cu cate cadre pe secunda...etc. Daca l-as lua, 50% pentru filmari video l-as lua, asa ca ma intereseaza.Si inca o chestie : filmeaza cat tine memoria libera a cardului ?? :worthy:  :worthy:

#88
tick

tick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 22.07.2004

View Postdragosandrew, on Oct 22 2006, 18:11, said:

Eu as fi interesat sa achizitionez un v630 dar nu sunt pe deplin convins ca merita banii.Va rog postati aici niste pareri in legatura cu calitatea filmatului.Daca puteti afla, va rog informati-ma si pe mine cu cate cadre pe secunda...etc. Daca l-as lua, 50% pentru filmari video l-as lua, asa ca ma intereseaza.Si inca o chestie : filmeaza cat tine memoria libera a cardului ?? :worthy:  :worthy:

daca ai fi folosit functia search, ai fi vazut ca in acest topic, in post-ul 36, scrie asa:
"filmele se vad un pic mai bine decat ma asteptam din specificatii (176x144 @ 10FPS compresie 3gp); o sa incerc sa pun un filmuletz pe forum zilele astea"

de asemenea, in post-ul 40 ai chiar si o mostra de film

da, filmeaza cat il tine cardul

Edited by tick, 22 October 2006 - 22:21.


#89
Palladin

Palladin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 05.05.2005
Am si eu o intrebare dupa parerea voastra e buna rezolutia pentru a vedea niste seriale de 5 10 minute pe telefon ( nu vreau sa vad filme ) doar ceva gen south park in pauze?ca nu stiu ce sa aleg intre v630 si nokia 6234.

#90
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003

View PostPalladin, on Oct 28 2006, 20:26, said:

Am si eu o intrebare dupa parerea voastra e buna rezolutia pentru a vedea niste seriale de 5 10 minute pe telefon ( nu vreau sa vad filme ) doar ceva gen south park in pauze?ca nu stiu ce sa aleg intre v630 si nokia 6234.

Eu ma uit si la filme de 1 ora jumate pe un W800 si din cate stiu au acelasi ecran, deci nu e o problema.
Un film de 700mb devine 100mb in 3gp.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate