Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 

masina 10 000-11 000 ddp aprox

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
105 răspunsuri în acest subiect

#73
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
daca tot ai coborat aici o afacere mai buna mi se pare Clio symbol care are o gramada de reduceri acum. Si in banii astia iti iei diesel cu dotarii full.

#74
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postromaximusro, on Jun 2 2006, 23:08, said:

daca si seat-ul are materiale peste Renault clio3 eu sunt popa..
Sarut mana parinte, ati condus Ibiza, la un drum mai lung asa?

#75
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
sa fii iubit fiul meu :) da trebuie sa mergi la drum lung ca sa iti dai seama de calitatea materialelor ? :huh:

#76
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postromaximusro, on Jun 4 2006, 20:07, said:

sa fii iubit fiul meu :) da trebuie sa mergi la drum lung ca sa iti dai seama de calitatea materialelor ? :huh:
Nu ai prea raspuns la intrebarea mea... Drum lung, in sensul de sa petreci ceva timp cu ea si cu cealalta (clio3) ca sa iti dai seama... Mie unul nu mi se pare relevant sa mergi in dreapta sau sa petreci 5-10 min in ea ca sa tragi o concluzie. Tre sa aprofundezi :P

#77
cosminnuss

cosminnuss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.352
  • Înscris: 21.10.2005
Am fost si eu sambata pe la niste dealeri sa intreb de masini.
Am fost surprins sa aflu ca Accentul vine pe comanda in mai mult de 3 luni (chiar si 4 luni). Se pare ca este cerere foarte mare. O sa se umple tara de Accenturi.

C3-urile erau multe pe stoc si deci si livrarea s-ar face destul de repede. Am intrebat cat este scutul motor si dealerul mi-a raspuns sec: 250 de euro la ei (o bucata de tabla!?) plus, probabil, manopera.

A condus cineva Lacetti? Are cineva idee de aceasta masina?

#78
West

West

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 148
  • Înscris: 02.03.2002
Pentru cei care vor mai multe informatii (teste comparative) despre Fiat Grande Punto va ofer aceste link-uri:

http://www.forum-aut...06961-12600.htm (link catre ultima pagina)

http://driving.times...90901_2,00.html (Jeremy Clarkson)

http://www.fiatforum...o-grande-punto/ .

Va astept cu pareri dupa ce aruncati o privire.

#79
bogdancristiann

bogdancristiann

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 644
  • Înscris: 24.05.2005
parinte, lasa-ne si du-te pe topicul de Logan. acolo e locul tau. eu am deja 1400 de km cu ea, in mai putin de o luna, si pot spune ca mie imi place mult. e mult peste Clio symbol.
singura chestie pe care eu n-o consider o problema sunt suspensiile, care sunt tari, s-ar putea sa deranjeze pe unii care nu au un condus sportiv, dar va spun ca sta lipita de sosea.

#80
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
asa-i ca te vei simti ofensat daca consider ca bordul clio-ului e peste seat ibiza? Caci.. nici un Mercedes s-class nu are calitate mai buna ca ibiza :lol:

#81
flor1n

flor1n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 146
  • Înscris: 01.04.2006

View Postromaximusro, on Jun 5 2006, 21:02, said:

asa-i ca te vei simti ofensat daca consider ca bordul clio-ului e peste seat ibiza? Caci.. nici un Mercedes s-class nu are calitate mai buna ca ibiza :lol:


Tu ai vazut alta masina in interior decat loganul parintilor?


Nu ne povesti din ce ai vazut tu in poze  :nonobad:  :nonobad: (daca poti fi sincer)

#82
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
florine eu cred ca te gandesti ca Clio symbol-ul si seat-ul cordoba sau ibiza sunt niste maybach-uri ca raritate pe strazi. Ca vad ca dupa mintea ta e imposibil sa te gandesti ca poate avem un prieten, o ruda , etc un salon in care ne putem da seama de lucrurile astea.. da .. degeaba stau sa-ti explic ca vad ca mai mult nu stii decat "userul maximus e rau mami"  :puke:

#83
flor1n

flor1n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 146
  • Înscris: 01.04.2006
Si ai avut curaj sa te apropii de ele?? :w00t:  :w00t:

Pe alt forum parca ziceai ca ti-a fost frica sa testezi o masina sa n-o strici!!! :coolspeak:
:roflmaofast:  :roflmaofast:  :roflmaofast:  :roflmaofast:

#84
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
omule tu stai prost cu intelegerea lucrurilor. Unde am zis eu de performante dinamice? Ziceam de interior. Da inca odata, ma astept la prea multe de la tine, inclusiv sa intelegi limba romana :death:

#85
flor1n

flor1n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 146
  • Înscris: 01.04.2006

View Postromaximusro, on Jun 5 2006, 21:57, said:

omule tu stai prost cu intelegerea lucrurilor. Unde am zis eu de performante dinamice? Ziceam de interior. Da inca odata, ma astept la prea multe de la tine, inclusiv sa intelegi limba romana
:confuzzled:  :confuzzled: fii mai explicit?? Cred ca incurci subiectele :confuzzled:  :confuzzled:

#86
Jah

Jah

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.099
  • Înscris: 17.04.2006
La performante dinamice nu mai are omul informatii recente, ca in ultima vreme Electronic Arts face doar NFS-uri cu masini tunate.

#87
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postflor1n, on Jun 5 2006, 22:02, said:

:confuzzled:  :confuzzled: fii mai explicit?? Cred ca incurci subiectele :confuzzled:  :confuzzled:

e clar deci ca e greu cu limba romana. Am zis (cred eu) destul de clar ca nu m-am luat de performante dinamice ca sa fie nevoie sa le conduc.Ce am comparat mai sus a fost strict din punct de vedere al interiorului. Priceput? Sau vrei sa desenez ca sa fie intelegerea mai usoara? :lol:

View PostJah, on Jun 5 2006, 22:05, said:

La performante dinamice nu mai are omul informatii recente, ca in ultima vreme Electronic Arts face doar NFS-uri cu masini tunate.

jah.. how original.. pot sa te citez?  ;)

#88
flor1n

flor1n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 146
  • Înscris: 01.04.2006
si eu unde am zis ceva de performante dinamice. Nu ti-a zis nimeni sa le conduci ca stim cu totii ca n-ai fi avut curajul. Ai spus-o chiar tu. Eu am zis sa te urci si tu asa in ele sa vezi cum e pe locul soferului :confuzzled:  :confuzzled:

#89
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
omule ai ceva la bord?  :D  :console: daca da,te inteleg. Ca altfel nu aveau cum sa se lege lucrurile zise de tine mai sus. In sfarsit, sa trecem mai departe.. :naughty:

#90
Jah

Jah

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.099
  • Înscris: 17.04.2006

Quote

jah.. how original.. pot sa te citez?

Chiar te rog. Daca ma citezi de 100 de ori si ma faci celebru iti iau un set de masinute sa te joci cu ele cand nu-ti dau ai tai Loganul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate