Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Pt.cei care au terminat FarCry

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1
DinicaEmilian

DinicaEmilian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.04.2006
Am si yo o problema la FarCry (maybe i`m stupid :P ). E un nivel (cooler) in care tre` sa "get to valerie`s last known location". Tre` sa umplu o camera de apa si sa intru prin tavan in aerisire, iar de`acolo ies intr-un alt etaj unde dupa ce bat vro` cativa trigen-i o gasesc pe Valerie; moment in care se rupe filmu. Nu mai stiu ce sa fac de-acolo. Objective e "save Valerie". Intrebarea e "save her from who?" ca habar n-am ce tre sa fac. Monstrii nu mai vin. Valerie nu se misca din camera aia. Iar eu nu mai pot s-o iau decat inapoi pana la aerisire. Somebody give me a clue :worthy: .I`m desperate.

#2
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
in momentul in care o gasesti trebuia sa fiti atacati de inca 2-3 monstrii d-aia. dupa care ea deschide o usa, in stinga, imediat cum ai intrat in sala aia de mese inundata. acolo va mai astepta iar ceva nenorociti. daca nu se intimpla nimic, sa nu fie vreun bug imputit. ia si tu nivelul de la capat sau de la penultima salvare.

#3
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003
Am patit si eu chestia asta , cred ca este un bug in joc si trebuie reinceput nivelul de la inceput.
Am mai patit o faza la fel dar mai la inceputul jocului si pana nu am reluat niveul de la inceput nu am reusit sa trec mai departe.

#4
DinicaEmilian

DinicaEmilian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.04.2006
problema s-a rezolvat :worthy: .E un bug. Dupa mai multe incercari (ultima,penultima,antepenultima etc. salvare) au aparut monstrii si s-a terminat nivelul. Intre timp am terminat jocul. Sper sa gasesc pe undeva add-on-ul Instincts si astept sa iasa in toamna CrySis :coolspeak:

#5
adryancroco

adryancroco

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 23.11.2004
Am si eu o problema: am intrat pentru prima oara in farcry si acolo am ramas. Sunt intr-o pestera cu ceata si ma invart ca prostul. Pe unde sa o iau? Ce trebuie sa fac?
P.S. Nu sunt cel mai tare gamer in viata  :worthy:

#6
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
man, tu vrei o harta a pesterii? cauta iesirea

#7
Naspter<>Master

Naspter<>Master

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 16.08.2006
Eu am terminat Instincts Evoluson pe X-BOX  :coolspeak:

#8
taz21

taz21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 24.10.2005

View PostNaspter<>Master, on Aug 19 2006, 21:54, said:

Eu am terminat Instincts Evoluson pe X-BOX  :coolspeak:


Si ce parere ai despre el?

#9
WaRiO

WaRiO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 26.11.2005
Bune bune...ambele Far Cry de pe XBOX...mai bune ca ala de pc zic eu

#10
hhcip

hhcip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 01.12.2005
Faptul ca nu pot cobori barca de pe portavion e tot un bug?   Sau e vre-o smecherie la mijloc?
Cum pot face sa trec mai departe?

#11
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
portavion? eu nu-mi aduc aminte...

oricum super tare jocul, mai ales pentru grafica relaxanta si pentru ca iti da libertate de miscare

#12
SlymAlex

SlymAlex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 05.10.2006
@hhcip vezi ca barca aia are niste lanturi de care este prinsa, tragi in lanturi si cade barca, te urci in ea si pleci :)

am ajuns la misiunea in care gasesti lansatoru` de rachete si tragi cu el in niste elicoptere si un avion care vine de dupa o cladire, si tu astepti sa se deschida o usa, pe care intri si omori pe unu intr`o camera, apoi te pune sa gasesti o dinamita pe care sa o pui langa un rezervor de ceva sau ce era ala si locu unde trebuia pusa era rosu, problema e ca nu am gasit nici o dinamita, am iesit din cladire, am cautat peste tot pe acolo, am luat masina care am lasat`o mai jos si am cautat peste tot pe acolo si nimic, nicio grenada, si am bagat o parola cu care treceam prin ziduri ....

am ajuns la a 3-a misiune parca cand apar maimutele alea mutante sau ce sunt, am terminat misiunea si cand sa trec in urmatoarea pac eroare "ne pare rau bla bla bla tell to microsoft bla bla bla" si cand intru inapoi in joc imi da un warning in el acolo in care ma atentioneaza ca a fost nevoie sa stearga salvarile si nu mai stiu ce, vai , jucasem 4 zile degeaba, am iesit si am sters jocu`, cred ca il reinstalez :D

#13
Rayden3000

Rayden3000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 06.09.2006
pt ce`l care nu poate sa coboare barca de pe port avion :) , trage cu mitraliera sau ce ai tu pe acolo..in lanturile ce o sustin ;) si o sa cada in apa...cazi si tu ..te duci langa ea si apesi tasta "use"  ;)


Acum ajutati`ma si pe mine..cum trec de o misiune..ii zice..."control" si imi zice " get out of the building" dar nu am pe unde..nu e mare locul..dar pur si simplu nu am pe unde...am gasit o chietie care pare a fi o usa..dar nu se deschide.. help..pls..

#14
valt3r

valt3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 24.10.2003

View Posthhcip, on Nov 19 2006, 22:42, said:

Faptul ca nu pot cobori barca de pe portavion e tot un bug?   Sau e vre-o smecherie la mijloc?
Cum pot face sa trec mai departe?


Trage in lantzuri...

#15
vaipi

vaipi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.03.2007

View PostDinicaEmilian, on May 1 2006, 10:48, said:

Am si yo o problema la FarCry (maybe i`m stupid :P ). E un nivel (cooler) in care tre` sa "get to valerie`s last known location". Tre` sa umplu o camera de apa si sa intru prin tavan in aerisire, iar de`acolo ies intr-un alt etaj unde dupa ce bat vro` cativa trigen-i o gasesc pe Valerie; moment in care se rupe filmu. Nu mai stiu ce sa fac de-acolo. Objective e "save Valerie". Intrebarea e "save her from who?" ca habar n-am ce tre sa fac. Monstrii nu mai vin. Valerie nu se misca din camera aia. Iar eu nu mai pot s-o iau decat inapoi pana la aerisire. Somebody give me a clue :worthy: .I`m desperate.


Nu tin minte bine ca am jucat anul trecut, dar vezi daca nu cumva din acea camera poti trage cu arma sa gasesti alta aerisire, ca pe acolo unde a crescut apa nu te mai poti intoarce. Va urma un nivel in care Valerie va trebui sa amorseze niste bombe timp in care tu va trebui sa o aperi si vin foarte multi. Poate cineva sa-mi trimita o "invitatie pentru demonoid.com?"

#16
djuac

djuac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.01.2005
help pls
cum trec de nivelul boat...cel in care vine carver ala cu elicopterul si tu esti pe un vapor care dupa ce il "bubui se scufunda"

ajutati-ma si pe mine ...ca de o jumatate de ora trag cu lansatorul in elicoptre si nimik :((

#17
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
mai incearca, si eu m-am chinuit ceva cu acel elicopter

#18
ssk

ssk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 24.05.2003
si eu disper la misiunea aia cu elicopteru......de 2 zile ma tot joc, ceva coduri facem rost ?!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate