Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!
 La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk
 Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza
 

Sunt foarte indecis

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Fratilor!

vreau sa iau masina,imi plac 3 modele,dar ma enerveaza ca daca intreb pe prietenii mei unii au o parere,altii alta si nu stiu ce draq sa aleg.
Incepem cu mine,vreau ca masina sa fie combi,diesel,am de ales intre GOLF 4 SDI sau TDI de 1,9,ASTRA 1,7 DTI,sau FOCUS 1,9 TDI.Foarte important e ca eu fac anual maxim 15.000 km.Toate aceste 3 masini imi plac doar ca:
-Dispun de max 7500 de euro
Acum ,am auzit pareri ca GOLFul nu e bun ca suspensia e tare,ASTRA nu e bun ca se strica electromotorul des la asta de 1,7+ ca tablaria rugineste,FORDul nu ebun ca nu e fiabil motorul si piesele sunt scumpe.
Mentionez ca in banii astia pot sa iau:
GOLF 4 din 2000,cu noroc din 2001
ASTRA 2001,cu noroc din 2002
FOCUS 2001,cu noroc 2002.
Stiu ca GOLF merita cel mai mult,dar in banii astia gasesc doar cu kilometrii multi,iar nici asta nu-mi convine.Pe mine ma intereseaza mai ales parerea voastra despre FOCUS si ASTRA,sau o comparatie intre un GOLF din 2000 cu kilometrii multi (200.000) si un ASTRA/FOCUS din 2001/2002 cu kilometri mai putini (100.000).
Astept parerile voastre.

#2
ionutz_cjv5

ionutz_cjv5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 04.04.2005
de ce nu ai scris in sfaturi achizitii auto? sigur lumea ce citeste acolo are mai multe cunostinte..

eu unul nu stiu sa te sfatuiesc

#3
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
scuze am postat aiurea,rog a se sterge.Noul post la Sfaturi achizitii auto !!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate