Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Am pierdut diploma de stivuitorist

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sfantuvoid

sfantuvoid

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 14.04.2019
Salut , am pierdut certificatul de calificare profesionala ... nu stiu cum sa imi recuperez actul  ... mentionez ca am fost la firma unde am facut scoala si a zis ca nu poate sa-mi dea duplicat .. am publicat si in monitorul oficial ...

#2
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,416
  • Înscris: 24.09.2017
se scoate iar de la ISCIR, dar parca era 1000 ron sau ceva de genul asta. suna la unitatea ISCIR, de care apartii si vorbesteste acolo.

dar tu ce ai pierdut mai exact, carnetul/autorizatia? anexa in care sunt trecuti anii? ca foaia nu prea conteaza.

Edited by bobitad, 03 August 2023 - 09:26.


#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,687
  • Înscris: 15.06.2004
Mai nou e CNCIR, si da, la ei trebuei apelat.

#4
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,416
  • Înscris: 24.09.2017
nu are treaba CNCIR, CNCIR verifica instalatiile. examenele se dau cu inspector ISCIR si sunt emise de ISCIR.

#5
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,222
  • Înscris: 23.08.2014

View Postsfantuvoid, on 03 august 2023 - 09:09, said:

Salut , am pierdut certificatul de calificare profesionala ... nu stiu cum sa imi recuperez actul  ... mentionez ca am fost la firma unde am facut scoala si a zis ca nu poate sa-mi dea duplicat .. am publicat si in monitorul oficial ...
Tu ai nevoie de autorizatie si talon valabil.Daca ai ce zic eu, nu te intreaba nimeni de diploma.Daca ai pierdut autorizatia, apelezi la Iscir, diploma doar de la firma la care ai studiat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate