Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 

Card credit perioada de gratie

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,083
  • Înscris: 02.09.2005

View PostDyarwen, on 15 iunie 2023 - 20:10, said:

Si inca o intrebare, cat de usor se acorda un astfel de card?am auzit persoane carora le-a fost respinsa cererea desi intruneau toate conditiile. Am destula vechime in munca dar de curand a trebuie sa imi schimb job-ul si la actualul angajator am aproape 3 luni.Am salariul la BT si as vrea sa aplic pentru cardul lor Star Forte.La conditii spun ca trebuie sa ai minim 3 luni la actualul angajator, e vreo sansa sa obtin cardul acum sau trebuie neaparat sa treaca minim 3 luni?

Poti incerca la cec, cardul de credit affinity, 24 de rate lunare la orice comerciant, e probabil cea mai buna oferta. Si dobanda e printre cele mai mici, undeva in jur de 20%. Cererea se face online, dureaza vreo 10-15 minute si afli rezultatul in alte cateva minute.

https://www.cec.ro/p...t-visa-affinity

Edited by jericho, 16 June 2023 - 06:45.


#20
Dyarwen

Dyarwen

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.06.2023

View Postjericho, on 16 iunie 2023 - 06:42, said:



Poti incerca la cec, cardul de credit affinity, 24 de rate lunare la orice comerciant, e probabil cea mai buna oferta. Si dobanda e printre cele mai mici, undeva in jur de 20%. Cererea se face online, dureaza vreo 10-15 minute si afli rezultatul in alte cateva minute.

https://www.cec.ro/p...t-visa-affinity


As fi interesata de achizitionarea unei vacante in rate,am vazut ca fiecare agentie de turism colaboreaza doar cu anumite banci,de exemplu Christian tour accepta plata in rate doar cu card avantaj sau cu star de la BT.Eu daca imi fac la Cec pot plati ratele la orice agentie ?chiar m-am uitat la mai multe agentii si la fiecare sunt specificate anumite banci, Cec nu am vazut la nici una.

#21
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,077
  • Înscris: 30.08.2006
Cec are un sistem de rate care nu are legatura cu aplicatia pos-ului. Poti plati online sau la orice pos de la orice banca si in functie de valoarea platii ai un numar de rate predefinite.
https://www.cec.ro/p...te-fara-dobanda

#22
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,083
  • Înscris: 02.09.2005
Asta e diferenta si avantajul intre cardul cec si alte carduri de credit de la alte banci, ca sistemul de rate se aplica la orice comerciant, nu doar la comercianții cu care are banca acorduri.
Deci da, poti plati cu cardul cec si in functie de suma, ti se face automat planul de rate.

Edited by jericho, 16 June 2023 - 21:49.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate