Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Versus Netflix , HBO, etc

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#73
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,701
  • Înscris: 15.06.2007

 Puferiu_, on 29 iunie 2023 - 20:54, said:


asta e paartea a doua?

#74
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,701
  • Înscris: 15.06.2007
Am incercat sa vad T2. Ce vorbim? Acest titlu nu este disponibil in tara ta.. epic.
Orice rezultat as fi cautat, google play, amazon, youtube movies inclusiv fizic pe emag.. nada. Dar culmea google imi da un rezultat cu netflix, dau clik si e clikbait.. filmul lipsa pe platforma, la multa carne le doresc.  Am zis sa incerc prin metoda penala, dar nici siturile de terente nu mai merg, cel putin nu alea de care imi amintesc.  Cand colo, sare iepurele de pe serialeonline.. si titrat pe deasupra, incredibil.. dar partea proasta e ca nu am reusit mirorring pe tv, si de vazut pe telefon e chiar naspa..

Edited by tfmercedez, 09 July 2023 - 01:37.


#75
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,435
  • Înscris: 15.11.2005
copiata din topicul netflix


Azi a intrat Scream 6, iar acum toată franciza se găsește pe platformele de streaming:
Scream 1-3 pe SkyShowtime
Scream 4 pe Amazon Prime Video
Scream 5 pe HBO Max
Scream 6 pe Netflix

deci, o bătaie de joc generală.
sa mai pună și reclame și se mai uita ulea de p.

#76
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
Kodi sau stremio.


#77
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,701
  • Înscris: 15.06.2007
In viitor cum zice Cadar in clipurile de pe pagina anterioara, Netflix va difuza peste 4 ani exclusiv productii proprii iar trendul va fi copiat si de celelalte platforme.  

Totusi nu reusesc sa gasesc o explicatie la faptul ca marile blockbustere de actiune din anii 80-90 nu sunt disponibile in Romania, nici macar online. Wtf?

#78
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,935
  • Înscris: 12.03.2010

 tfmercedez, on 09 iulie 2023 - 19:32, said:

Totusi nu reusesc sa gasesc uo explicatie la faptul ca marile blockbustere de actiune din anii 80-90 nu sunt disponibile in Romania, nici macar online. Wtf?
Oamini sarași maicî, cari traje di pi torrenti.

#79
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,996
  • Înscris: 14.08.2007

 tfmercedez, on 09 iulie 2023 - 19:32, said:

Totusi nu reusesc sa gasesc o explicatie la faptul ca marile blockbustere de actiune din anii 80-90 nu sunt disponibile in Romania, nici macar online. Wtf?
Eu as da o lege ca daca un film nu e disponibil legal la nici un furnizor de servicii, esti liber sa-l vezi ilegal. Nici eu nu inteleg faza cu T2, la cat de popular a fost e bizar sa nu fie disponibil nicaieri.

 tfmercedez, on 25 iunie 2023 - 00:17, said:

Seria Aliens, Terminator, si altele.
Aliens am prins-o chiar ieftin din UK pe Bluray (vreo 6 lire cu tot cu livrare pt primele 4 parti), n-am rezistat sa nu o iau la pretul ala.

#80
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Cand s-a facut trecerea de la HBO GO la MAX, au fost ceva probleme tehnice si am avut acces, pentru scurt timp, la MAX al mare, din State. Nu se compara cu ce e la noi. Atata doar ca filmele nu aveau subtitrare in romana, normal.

Cat despre filmele care nu se gasesc pe platforme, eu am o vorba: nu cauti unde trebuie.

#81
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,937
  • Înscris: 26.01.2010
Avatar 2 , am vrut sa-l inchiriez de pe Amazon , era $19.99 si inainte sa apuc sa dau click , mi-a amintit prietenul de contul de Hulu.
Pe Hulu am gasit Avatar 2 la liber, pe Amazon la inchiriat.

John Wick 4 , se gaseste de inchiriat pe Amazon , nimic pe Hulu

#82
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
Pe kodi sunt gratis....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate