Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

SK RADIO

- - - - -
  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#1
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Vreau sa-i anunt pe romanii din diaspora (si nu numai) ca am relansat site-ul SK Radio. Are acum o interfata moderna, mai friendly, iar ca sa faci o dedicatie e floare la ureche. In fiecare saptamana pe la noi se perinda artisti de top, in interviuri live si cu piese in prima auditie. SK Radio este acum sustinator oficial al Romaniei la Eurovision - prezentand zilnic cele mai noi stiri si informand prompt despre agenda lui Mihai Trestariu. Echipa tanara, dinamica si prietenoasa te asteapta sa vizitezi www.skradio.org pentru mai multe informatii.

Ati putut citi o scurta descrie despre cel mai ascultat post on-line din Romania. (Puteti verifica asta oricand aici ).

Attached Files

  • Attached File  web2.jpg   113.67K   99 downloads


#2
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
^^  jalnic!   iar optiunile din sondajul de pe acel site sunt ofensatoare

#3
c.iordache

c.iordache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 14.02.2006
"Susținător oficial" zici? Wow! E greu de obținut titlul ăsta? Da' Mihai știe?

#4
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Nu numai ca stie ! Daca citeai cu atentie infos de pe site puteai sa vezi ca Mihai Traistariu participa live la emisiuni SKradio iar statutul de "Partener oficial" este obtinut prin si sub "patronajul" TVR. M-a jignit intrebarea ta... nu prea esti atent !!!!

Pentru suspiciosi si "comentatori" - dovada in atasament !

Attached Files


Edited by bossss, 08 April 2006 - 19:03.


#5
titicapac

titicapac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 08.04.2006
vere, eu am ascultat mai devreme si zicea mihai traistariu pe radio, ca bla bla ascultati sk radio ultima mea piesa etc.. si eu nu vad nimic jignitor pe pagina la sk..e misto si se aude fain si au si manele pe un stream ..super treaba fratioare  :blink:

#6
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
Iar copii astia cu playlisturi cantatoare?

#7
c.iordache

c.iordache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 14.02.2006
@bossssss

Nu știu de ce am o presimțire că nu sunt primul. Îmi cer scuze, din politețe, bineînțeles. Dar mă deranjează că Mihai devine imaginea postului la care nu știu ce hram porți. Deontologic nu este corect. Promit să completez intervenția, acum mă grăbesc. Vă doresc succes. Inclusiv în cea de "susținători oficiali".


P.S. Oare am băut eu prea mult azi-noapte? Oricum trebuia să-mi revin până la ora asta... :o
"Muzica de calitate sub un sunet de calitate." - ce dreaq înseamnă?

Edited by c.iordache, 08 April 2006 - 19:08.


#8
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
E filosofie stratificata . Un strat de muzica sub un strat de sunet .

#9
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004

View Postkingblana, on Apr 8 2006, 20:03, said:

Iar copii astia cu playlisturi cantatoare?

NU ! Iar comentatori neavizati ca tine !!!

Iar domnului Iordache vreau sa-i spun ca, pentru a castiga o astfel de titulatura trebuie sa dovedesti ca meriti. SK Radio a dovedit ca merita insa carcotasi, concurenta si oameni rai or sa existe cat vremea. Noi continuam sa ne facem treaba BINE pentru cei care vor sa asculte un radio bun.  

O scurta precizare; Mihai NU este imaginea SK Radio si nici nu stiu de unde ati scos-o. SK Radio este "sustinator oficial al Romanie la Eurovision". ... cu mandrie !

In rest numai de bine.. comentarii o sa existe, no problem dar sa nu uitati sa le si justificati !

#10
titicapac

titicapac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 08.04.2006

View Postkingblana, on Apr 8 2006, 19:08, said:

E filosofie stratificata . Un strat de muzica sub un strat de sunet .

ba voi ori sunteti concurenta astora ori sunteti anti-muzica ? cica un strat de muzica sub un strat de sunet....  :blink:

#11
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003

View Postbossss, on Apr 8 2006, 20:15, said:

...  insa carcotasi, concurenta si oameni rai or sa existe cat vremea.

... insa carcotasii , concurenta  si oamenii rai vor exista cat lumea.

#12
titicapac

titicapac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 08.04.2006

View Postkingblana, on Apr 8 2006, 19:03, said:

Iar copii astia cu playlisturi cantatoare?

iar copiii astia ...

:blink: desteptule...

#13
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004

View Postkingblana, on Apr 8 2006, 20:20, said:

... insa carcotasii , concurenta  si oamenii rai vor exista cat lumea.


Of Of Of... prin ce-am zis acolo ma refeream la carcotasi in general iar formularea este corecta dpdv gramatical.... insa tu, daca taceai, filozof ramaneai !

#14
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005

View Postbossss, on Apr 8 2006, 20:37, said:

Of Of Of... prin ce-am zis acolo ma refeream la carcotasi in general iar formularea este corecta dpdv gramatical.... insa tu, daca taceai, filozof ramaneai !
Cine-i mihai traistariu si ce e aia eurovision????  :confuzzled:
null..null..null

#15
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Pfff - asta da intrebare... Man - problema e la tine !

#16
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Eu sunt curios conform caror statistici este cel mai ascultat radio online din Romania? Pe bune vorbesc. Sau e doar o formulare asa, ca sa sune mai frumos? As mai vrea sa stiu din ce traiti. Aveti publicitate? Sau traiti doar din entuziasmul si daruirea unei echipe formata din tineri pasionati de radio?

#17
nsec

nsec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 11.10.2004
Felicitari pentru cele realizate ! Bafta in viitor !

#18
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004

View Post*Victor* said:

Eu sunt curios conform caror statistici este cel mai ascultat radio online din Romania? Pe bune vorbesc. Sau e doar o formulare asa, ca sa sune mai frumos? As mai vrea sa stiu din ce traiti. Aveti publicitate? Sau traiti doar din entuziasmul si daruirea unei echipe formata din tineri pasionati de radio?

Personal sunt satul de oameni care fac afirmatii gratuite, e o virtute ca tot ceea ce afirmi sa poata fi verificat sau sustinut de argumente. Referitor la intrebarea ta, apasa te rog aici pentru a te convinge si singur de faptul ca SK Radio este cel mai ascultat radio on-line din Romania. In plus, trebuie tinut seama ca shoucast nu indexeaza anumite IP-uri, numarul real de ascultatori fiind mult mai mare si poate fi vazut in real time pe site-ul nostru. Media audientei se situaza in jurul a 600 de ascultatori.  Apropos de comentariile nefavorabile... este normal sa existe. Unii o fac din invidie, altii o fac in necunostinta de cauza altii .. din inertie ! Am un sfat pentru voi : intrati, ascultati si ... comentati. Referitor la intrebarea legata de veniturile animatorilor SK Radio..... cand atingi un anumit nivel de profesionalism, sponsorii si reclama o sa vina de la sine. Cunoscatorii o sa aprecieze sunetul... o sa aprecieze jingle-urile si nu in ultimul rand calitatea animatorilor.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate