Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

SK RADIO

- - - - -
  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#37
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
De la numele orasului unde a luat fiinta, acum cativa ani, SK Radio. Saskatoon - Canada.

#38
nsec

nsec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 11.10.2004
SA VA FIE RUSINE SK RADIO ! VA DECLARATI SUSTINATORI AI REPREZENTANTULUI ROMANIEI LA EUROVISION ?

Cred ca voi sunteti ultimele persoane de care Mihai are nevoie in acest moment !

1. Am facut dedicatie cu melodia lui Mihai si s-a difuzat versiunea veche a melodiei ...
2. Pe site apare urmatoarea afirmatie: Poate ca finala Eurovision ii va face bine la cariera, chiar daca nu va prinde un loc printre primele zece tari clasate.
Cum naiba dati voi verdictul inainte ca evenimentul sa se petreaca ... si culmea ... afirmati ca nu intram in primele 10 tari ... am sa informez TVR-ul pentru ca stiu multe persoane de acolo inclusiv pe Mihai (il stiu personal). Halal promovare ... sa afirmi cu 2 luni inainte de eurovision ca nu vom castiga ... si nici macar nu vom intra in primele 10 tari ... RUSINEEEE !!!!!!

Edited by nsec, 12 April 2006 - 19:57.


#39
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
La radio ... primesc zilnic stiri de la casele de discuri....si ,,Casa lui Mihai e tare increzatoare in piesa si in el....venind totodata cu linkuri.....ale unor site-uri din europa..posturi radio si tv care au realizat(si care mai realizeaza in continuare) sondaje . Ori din acele sondaje...Mihai e mai in toate pe locul 1.....avand mari sanse de castigare a Eurovisionului....
Nu am verificat afirmatia lui NSEC pe site , dar daca este asa este descalificant.......nu ma dau eu in vant prea tare dupa Eurovision ... dar toate eforturile celor de la Casele de discuri de a promova interpretul si de a-l cota cat mai bine pe plan european sunt distruse de o asemnea afirmatie pe un site ROMANESC care se considera cel mai ascultat on-line de catre romanii de pretutindeni si care pe deasupra se considera si sustinatorul lui Mihai la Eurovision....Si tocmai ca sunteti ascultati de cei din alte tari care ar putea vota in timpul concursului pentru Mihai ....pe ei ar trebui a-i stimulati prin toate mijloacele sa-l voteze ...nu sa-l considerati perdant.....Daca voi il considerati asa ....ce interes mai au ei sa-l voteze...?!
Sper ca macar de acum incolo situatia sa se schimbe......

Edited by a21alex, 12 April 2006 - 20:52.


#40
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004

View Postnsec, on Apr 12 2006, 20:56, said:

SA VA FIE RUSINE SK RADIO ! VA DECLARATI SUSTINATORI AI REPREZENTANTULUI ROMANIEI LA EUROVISION ?

Cred ca voi sunteti ultimele persoane de care Mihai are nevoie in acest moment !

1. Am facut dedicatie cu melodia lui Mihai si s-a difuzat versiunea veche a melodiei ...
2. Pe site apare urmatoarea afirmatie: Poate ca finala Eurovision ii va face bine la cariera, chiar daca nu va prinde un loc printre primele zece tari clasate.
Cum naiba dati voi verdictul inainte ca evenimentul sa se petreaca ... si culmea ... afirmati ca nu intram in primele 10 tari ... am sa informez TVR-ul pentru ca stiu multe persoane de acolo inclusiv pe Mihai (il stiu personal). Halal promovare ... sa afirmi cu 2 luni inainte de eurovision ca nu vom castiga ... si nici macar nu vom intra in primele 10 tari ... RUSINEEEE !!!!!!


Aveau La Familia o melodie in care, din versuri reiese satisfactia pe care o simteau cand vedeau f....i cum se fac de ... c.....acao !!!

Daca nu cunosti sensul cuvantului "Comunicat oficial" atunci abtine-te sau intreaba ! Eviti astfel situatiile rusinoase ca aceasta de acum.
Respectivul articol a fost remis odata cu un comunicat pe care il puteai citi in presa zilele trecute iar SK Radio, in calitate de "sustinator oficial" n-a facut altceva decat sa-l reproduca. Vezi atasamentul care contine un exemplu !

Este rusinoasa vehementa cu care insisti in "necunostiinta" (sa nu zic altfel), si-ti recomand ca de azi in colo sa pui mana sa te informezi cand iti propui sa mai denigrezi ceva.

Cat despre melodia pe care o difuzam, ea este inca cea oficiala.
Multa bafta si sa cresti mare. Apropo, cei care afirmi mai sus ca ... cica te-ar cumoaste... n-au auzit de tine, sau te confunda.... :naughty:


Stirea completa

Attached Files

  • Attached File  ACT.JPG   472.5K   39 downloads

Edited by bossss, 12 April 2006 - 21:07.


#41
nsec

nsec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 11.10.2004

View Posta21alex, on Apr 12 2006, 21:48, said:

La radio ... primesc zilnic stiri de la casele de discuri....si ,,Casa lui Mihai e tare increzatoare in piesa si in el....venind totodata cu linkuri.....ale unor site-uri din europa..posturi radio si tv care au realizat(si care mai realizeaza in continuare) sondaje . Ori din acele sondaje...Mihai e mai in toate pe locul 1.....avand mari sanse de castigare a Eurovisionului....
Nu am verificat afirmatia lui NSEC pe site , dar daca este asa este descalificant.......nu ma dau eu in vant prea tare dupa Eurovision ... dar toate eforturile celor de la Casele de discuri de a promova interpretul si de a-l cota cat mai bine pe plan european sunt distruse de o asemnea afirmatie pe un site ROMANESC care se considera cel mai ascultat on-line de catre romanii de pretutindeni si care pe deasupra se considera si sustinatorul lui Mihai la Eurovision....Si tocmai ca sunteti ascultati de cei din alte tari care ar putea vota in timpul concursului pentru Mihai ....pe ei ar trebui a-i stimulati prin toate mijloacele sa-l voteze ...nu sa-l considerati perdant.....Daca voi il considerati asa ....ce interes mai au ei sa-l voteze...?!
Sper ca macar de acum incolo situatia sa se schimbe......
respectiva afirmatie e chiar pe prima pagina ... probabil asa inteleg ei sa promoveze Romania in strainatate ...

View Postbossss, on Apr 12 2006, 22:03, said:

Aveau La Familia o melodie in care, din versuri reiese satisfactia pe care o simteau cand vedeau f....i cum se fac de ... c.....acao !!!

Daca nu cunosti sensul cuvantului "Comunicat oficial" atunci abtine-te sau intreaba ! Eviti astfel situatiile rusinoase ca aceasta de acum.
Respectivul articol a fost remis odata cu un comunicat pe care il puteai citi in presa zilele trecute iar SK Radio, in calitate de "sustinator oficial" n-a facut altceva decat sa-l reproduca. Vezi atasamentul care contine un exemplu !

Este rusinoasa vehementa cu care insisti in "necunostiinta" (sa nu zic altfel), si-ti recomand ca de azi in colo sa pui mana sa te informezi cand iti propui sa mai denigrezi ceva.

Cat despre melodia pe care o difuzam, ea este inca cea oficiala.
Multa bafta si sa cresti mare. Apropo, cei care afirmi mai sus ca ... cica te-ar cumoaste... n-au auzit de tine, sau te confunda.... :naughty:

Stiu cine se ocupa la Jurnalul National de articolele despre eurovision ... prefer sa nu comentez competentele doamnei respective .....
Iar voi aveti o deosebita placere sa preluati articolele in care se vorbeste nu tocmai de bine ...

Mi-am facut o parere despre voi ... nu am nevoie de explicatii ... astept sa dispara fraza aia de pe site-ul vostru ...

ps. singura persoana pe care am mentionat-o in mesajul anterior este Mihai Traistariu iar el ma cunoaste ...

Edited by nsec, 12 April 2006 - 22:00.


#42
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Dar vad ca tu insiiiisti si iar insisti... RESPECTIVUL ESTE UN COMUNICAT CARE NU ARE LEGATURA CU SK SAU CU JN. Si pffff... ma uimesti cum "ii stii tu pe toti" !!!  :coolspeak:  Pe de alta parte e ok entuziasmul tau ! Si al lui Alex... Recomandarea mea, cititi cu atentie articolul, nu e nimic rau acolo ! E doar o gresala de interpretare.  Referitor la SK Radio... noroc ca nu esti tu in masura sa hotarasti ce "apare" si ce "dispare" de pe site-ul nostru.

#43
nsec

nsec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 11.10.2004

View Postbossss, on Apr 12 2006, 22:20, said:

Dar vad ca tu insiiiisti si iar insisti... RESPECTIVUL ESTE UN COMUNICAT CARE NU ARE LEGATURA CU SK SAU CU JN. Si pffff... ma uimesti cum "ii stii tu pe toti" !!!  :coolspeak:  Pe de alta parte e ok entuziasmul tau ! Si al lui Alex... Recomandarea mea, cititi cu atentie articolul, nu e nimic rau acolo ! E doar o gresala de interpretare.  Referitor la SK Radio... noroc ca nu esti tu in masura sa hotarasti ce "apare" si ce "dispare" de pe site-ul nostru.
Voi ati copiat ceva din respectivul articol ... nu cred ca articolul este facut dupa un comunicat de la Mihai sau de la TVR. Plus ca pe TVR nu apare nimic despre asta ... astept sursa comunicatului vostru ... sper ca nu e secreta ...
Gresala de interpretare ?  :lol:  :lol:  :lol:  

Noroc ca Mihai nu se bazeaza pe promovarea voastra !

#44
snuckonline

snuckonline

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 19.09.2005

View Postbossss, on Apr 12 2006, 22:03, said:

Aveau La Familia o melodie in care, din versuri reiese satisfactia pe care o simteau cand vedeau f....i cum se fac de ... c.....acao !!!

Daca nu cunosti sensul cuvantului "Comunicat oficial" atunci abtine-te sau intreaba ! Eviti astfel situatiile rusinoase ca aceasta de acum.
Respectivul articol a fost remis odata cu un comunicat pe care il puteai citi in presa zilele trecute iar SK Radio, in calitate de "sustinator oficial" n-a facut altceva decat sa-l reproduca. Vezi atasamentul care contine un exemplu !

Este rusinoasa vehementa cu care insisti in "necunostiinta" (sa nu zic altfel), si-ti recomand ca de azi in colo sa pui mana sa te informezi cand iti propui sa mai denigrezi ceva.

Cat despre melodia pe care o difuzam, ea este inca cea oficiala.
Multa bafta si sa cresti mare. Apropo, cei care afirmi mai sus ca ... cica te-ar cumoaste... n-au auzit de tine, sau te confunda.... :naughty:
Stirea completa


Poate ca nu cunoastem sensul cuvantului  "Comunicat oficial" insa nu cred ca o delegatie care pleaca la Atena ca favorita sa emita un asemena comunicat oficial.Nu stiu daca Mihai a facut o asemenea delaratie ca sa il considerati oficial.

1.Mihai va pleca la Atena ca unul dintre favoriti alaturi de Belgia (Kate Ryan Je t'adore si Suedia Carola - Invincble si diva Anna Vissi )
2.Daca Mihai ar fi emis un asemenea comunicat cred ca mai intai s-ar fi sinucis :D daca vb de acelasi Mihai pe care il cunosc
3.Daca TVR-ul ar fi emis un asemenea comunicat atunci cu siguranta aparea intai pe siteul TVR Eurovision.


Un sutinator al Romaniei nu ar scrie asta chiar daca nu va prinde un loc printre primele zece tari clasate.   :cursing:  .Trebuie sa fim obiectivi insa afiratii de genu asta nu fac un bine nimanui.


Asa ca ori il sustineti pe Mihai or chestia asta e doar de facut Misto.Oricum am sa il informez despre acest sustinator Radio Sk  :cursing:

#45
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Suntem deja offtopic rauuu de tot... pentru linistea unora fraza respectiva va fi scoasa cu scuzele de rigoare celor care se simt lezati. Cat despre faptul ca voi informati in stanga si in dreapta...  get serious man... u make me laugh.  :death:

#46
snuckonline

snuckonline

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 19.09.2005

View Postbossss, on Apr 12 2006, 22:39, said:

Suntem deja offtopic rauuu de tot... pentru linistea unora fraza respectiva va fi scoasa cu scuzele de rigoare celor care se simt lezati. Cat despre faptul ca voi informati in stanga si in dreapta...  get serious man... u make me laugh.  :death:


Sa il consider un raspuns oficial?

#47
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,381
  • Înscris: 05.09.2005
Misto radio ..... :coolspeak:

#48
nsec

nsec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 11.10.2004

View Postbossss, on Apr 12 2006, 22:39, said:

Suntem deja offtopic rauuu de tot... pentru linistea unora fraza respectiva va fi scoasa cu scuzele de rigoare celor care se simt lezati. Cat despre faptul ca voi informati in stanga si in dreapta...  get serious man... u make me laugh.  :death:

Cred ca e un ras isteric si lipsit de logica ... care e problema ca vorbesc cu Mihai saptamanal ? De abia astept sa vad reactia lui ...
Anyway ... te-ai discreditat singur ...

#49
snuckonline

snuckonline

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 19.09.2005


[ http://www.euromusic.3x.ro/images/mo-mihai-romania-2006.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Daca vrea careva remixurile oficiale de la Tornero sa verifice EUROMUSIC


Super mixuri  :coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:


Edited by snuckonline, 14 April 2006 - 22:24.


#50
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Saptamana vedetelor la SK Radio... Live, (printre altii), Marius Moga, Andra, Cristina Rus, Dj Project, Anda Adam, TNT & More.... By tha way... (fosta) concurenta se cere la SK Radio. Asta e bine !  :peacefingers:

#51
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005

View Postbossss, on Apr 18 2006, 23:37, said:

Saptamana vedetelor la SK Radio... Live, (printre altii), Marius Moga, Andra, Cristina Rus, Dj Project, Anda Adam, TNT & More.... By tha way... (fosta) concurenta se cere la SK Radio. Asta e bine !  :peacefingers:
pe cand live un suie paparude, urma, luna amara, parazitii, ocs, vita de vie?

#52
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004

View Postalexnarcosis, on Apr 19 2006, 16:46, said:

pe cand live un suie paparude, urma, luna amara, parazitii, ocs, vita de vie?

Buna idee. Prin bunavointa celor de la Softpedia o sa va tinem la curent ! Speram, curand Parazitii.

#53
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005

View Postbossss, on Apr 20 2006, 00:40, said:

Buna idee. Prin bunavointa celor de la Softpedia o sa va tinem la curent ! Speram, curand Parazitii.
Sper ca nu te superi..mai am o idee, deloc originala..dar interesanta..aplicata cu succes. O emisiune in care timp de o ora sa zicem..sa puneti piesele favorite ale cate unei formatii romanesti. Si, ca orice post profesionist, spre seara sa o lasati mai usor cu hit-urile si sa apara emisiuni de specialitate pe jazz, rock, drum and base, trip-hop, electro, new wave. Cum avea profm pe vremuri, sau cum avea radio21 emisiunea "La Strada" cu Niculae.

#54
bossss

bossss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 14.11.2004
Da, suna bine, atat doar ca termenul "spre seara" e putin relativ din cauza ca suntem un radio cu ascultatori din toate colturile lumii si target-ul nostru nu se raporteaza la o tara anume. Am incercat cu programe gen "Atmosphere" sau "Jazz-Mania" in timpul serii, in Romania, insa pierdeam audienta din Canada (de ex.) care, evident, n-au chef sa asculte Buddha Bar, (de ex.), ziua in amiaza mare. Din mai, cand va intra grila 9 si noul stream de oldies, putem jongla altfel si, cu siguranta, cele mentionate de tine mai sus isi vor gasi locul cu succes !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate