Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Binance - sepa transfer

  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004
Salutare tuturor,

Am si eu o problema cu cei de la Binance,mai exact zilele trecute am zis sa incerc si eu sa trimit niste bani prin transfer bancar(SEPA) din contul de Revolut catre Binance,asta ca sa evit acele comisioane de 1.8% daca faci plata online cu un card.
Am trimis prima oara de proba,un 10 euro,au ajuns in 5 minute pe Binance,apoi am trimis inca 904 euro ce au ajuns in 30 de minute pe Binance,asta s-a intamplat seara,pe la ora 22:30.
In ziua urmatoare trimit 3.004 euro,desi banii intra instant in contul de la Binance,pentru ca atat Revolut cat si Binance au instant in/out sepa transfer,acei bani nu sunt alocati in contul meu de la Binance,practic ei raman blocati acolo la ei. Dupa doua zile fac apel la Binance,si imi retrimit inapoi banii in contul de la Revolut,chiar in aceeasi zi cand am facut si apelul,mai exact in 3 ore dupa ce am inregistrat reclamatia pe platforma lor.
Ma gandeam ca a a fost o greseala,si zic sa incerc din nou,mai trimit inca 1.000 euro din acelasi cont Revolut catre Binance....si la fel,banii au ajuns instant la ei,dar nu sunt alocati in cont,practic ei ii blocheaza acolo.

La Binance am cont regular(nu vip sau altceva,si nu am nici un BNB in cont),nu am facut niciodata trading pe platforma lor,doar am cumparat crypto USDT sau ETH (doar online cu un card),apoi i-am trimis prin blockchain catre alte platforme gen metamask sau bybit.com. Banuiesc ca asta ar fi o cauza, nu le plac persoanele ce nu fac trading pe platforma lor sau persoanele ce nu le aduc profit.

#20
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,339
  • Înscris: 24.05.2010
Faci trigger la ALM cu comportamentul asta.

#21
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,504
  • Înscris: 19.04.2009
Ce drama e cu binance? Am văzut ca CEO cam scârțâia într-un interviu

#22
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,691
  • Înscris: 13.03.2005
Da, scârție https://www.cnbc.com...erns-fraud.html

#23
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,691
  • Înscris: 13.03.2005
#Binance    a anunțat că va suspenda depozitele și retragerile prin transferuri bancare și plăți cu cardul în UK-din 22.05.2023,după ce partenerul bancar local al Exchange-ului,Paysafe,a declarat că va înceta să-și ofere serviciile-nu va mai oferi suport pentru tranzacțiile în GPB

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate