Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

vizualizare comentarii pe Facebook

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 22.04.2005
Am observat ca nu apar comentariile utilizatorilor pentru posturile paginilor (pentru care am dat like)
Exemplu:
Attached File  Screenshot_20200604-121915_Facebook.jpg   428.4K   57 downloads
Apare postarea, observ ca sunt 4 comentarii și când dau click să citesc nu apare nimic:
Attached File  Screenshot_20200604-121927_Facebook.jpg   32.04K   51 downloads

Asta se întâmplă pe telefonul meu Samsung S9
Am încercat de pe celălalt telefon, un iPhone 11 și totul este în regulă, apar toate comentariile.
Aveți idee unde este problema? Am făcut update la aplicație, am șters și memoria cash dar degeaba.


#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ia încearcă din browser.

Cache colegule nu cash

Sper că dai click pe 4 Comments ăla și nu pe Comment

Edited by waterman, 04 June 2020 - 11:38.


#3
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
De ceva timp, fb are algoritm ciudatel. Afiseaza doar comentariile "relevante". Nu stiu ce inseamna "relevant" pentru ei. De obicei le poti afisa pe toate dupa ce apare un comentariu relevant, dand click pe "most relevant" si alegi de acolo "all comments". E posibil si ca comentariile sa fi fost sterse si iti apara doar numarul de neactualizat de comentarii.

#4
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 22.04.2005

View PostSPX808, on 04 iunie 2020 - 12:25, said:

De ceva timp, fb are algoritm ciudatel. Afiseaza doar comentariile "relevante". Nu stiu ce inseamna "relevant" pentru ei. De obicei le poti afisa pe toate dupa ce apare un comentariu relevant, dand click pe "most relevant" si alegi de acolo "all comments". E posibil si ca comentariile sa fi fost sterse si iti apara doar numarul de neactualizat de comentarii.
Da eu nu ma refer la chestia asta cu selectarea comentariilor. La mine nu apare deloc, apare ca si cum nimeni nu a scris nimic.

#5
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Asta iti zic si eu: din ce am dedus, pana nu apare un comentariu "relevant", restul de comentarii nu sunt vizibile. Am intrat si eu pe pagina, nu vad comentariile. Dar vad ca sunt patru.

E o porcarie de aplicatie. Incearca din browser sa accesezi fb si vezi daca e aceeasi problema.

#6
reventon

reventon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 19.12.2008
Din ce am observat eu pana acum, Facebook ascunde comentariile in care se tag-uiesc unii pe altii. Dpmdv este binevenit.

#7
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 22.04.2005
dar de pe iPhone de ce pot sa le vad? am incercat de pe 3 telefoane iOS si toate 3 arată comentariile

#8
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Acum să vină ăia care zic că Iphone e nașpa, că draci că laci. Să explice ei.

#9
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2020
Eu pe tel Samsung pot sa vad comentariile dar nu pot sa vad cine distribuie postarile. Decat numarul distribuirilor. Dar pe PC pot sa vad cine distribuie...

#10
danut100

danut100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 08.11.2014
Si mie mi se intampla asta cateodata. Intr-un fel e cam ciudat.

#11
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 13.02.2018

View Postwaterman, on 04 iunie 2020 - 13:45, said:

Acum să vină ăia care zic că Iphone e nașpa, că draci că laci. Să explice ei.
Iphone e naspa, draci, laci. Posted Image

on topic: dupa ce dai click pe cele 4 comentarii, nu ai posibilitatea suplimentara de a filtra "cele mai relevante" sau "toate"? La mine exista posibilitatea pe o Samsung Galaxy Tab S3. Pe telefon nu am aplicatia Facebook...

LE: ai ultimul update al aplicatiei facut?

Edited by JustARandomGuy, 04 June 2020 - 14:27.


#12
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Morala e clară:

Treceț la Aifon

#13
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 22.04.2005

View PostJustARandomGuy, on 04 iunie 2020 - 14:27, said:


on topic: dupa ce dai click pe cele 4 comentarii, nu ai posibilitatea suplimentara de a filtra "cele mai relevante" sau "toate"? La mine exista posibilitatea pe o Samsung Galaxy Tab S3. Pe telefon nu am aplicatia Facebook...

LE: ai ultimul update al aplicatiei facut?

1. Nu, nu apar opțiunile alea
2. Da, am ultimul update

View Postneks, on 04 iunie 2020 - 13:46, said:

Eu pe tel Samsung pot sa vad comentariile dar nu pot sa vad cine distribuie postarile. Decat numarul distribuirilor. Dar pe PC pot sa vad cine distribuie...
Da, și asta am observat dar nu m-a deranjat foarte tare. In schimb faza cu comentariile este aiurea.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate